Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pusiooooo

Co zrobić, żeby mieć gęste i mocne włosy ???

Polecane posty

Gość Pusiooooo

Jakby co to nie używam suszarki, prostownicy ani lokówki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikikun
jesc skorupki jajek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izkkka
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=552146 dla leniuszków zrobiłam ściągę, zabrałam najpopularniejsze metody polecane przez Wizażanki, niektóre sposoby mają nawet osobne watki, również warto zerknąć: Henna Treatment Wax - odżywcza maseczka do włosów (klik!) olejek rycynowy (klik!) nafta kosmetyczna (klik!) czarna rzodkiew- szampony, odżywki, lotiony, seria Seboradin, naturalny sok z rzodkwi (klik!) moc ziół - szampony ziołowe (klik!), woda brzozowa/pokrzywowa (klik!), sok z brzozy, korzeń łopianu picie naparu z pokrzywy (klik!), skrzypu polnego, picie drożdży (klik!) suplementacja - wspomaganie od wewnątrz np. Merz Special, Belissa, Skrzypovita, Vitapil, Silica, Humavit, tran - watek o najlepszych pigułkach, tabletkach (klik!) masaż głowy wykonywany regularnie, na przyklad taki (klik!) wcierki do skóry głowy i włosów własnej roboty (klik!) aminokwasy siarkowe - preparaty do stosowania zewnętrznego: szampony, odżywki , np. Nisim (klik!) wcierka, maseczka z cebuli (klik!) stare babcine metody np. maseczka z żółtka, olejku rycynowego, nafty, drożdży, różnie modyfikowana olejek rozmarynowy jako dodatek do domowych maseczek, wcierek indyjskie olejki do włosów (klik!) Farmona Jantar odżywka do włosów i skóry głowy (klik!) Alpecin szampon i tonik z kofeiną (klik!) Dermena żel, szampon i tonik zapobiegające wypadaniu i stymulujące odrastanie Garnier Neril tonik i szampon (klik!) Radical ampułki, mgiełka (klik!) Seboradin, Seboradin Niger, Petrole (klik!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmienić geny. O włosy możesz dbać. Będą wtedy błyszczały itp. ale ich grubości niestety nie zmienisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myć żółtkiem jajek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cekoladaaaa
ja uzywam wszystkiego co naturalne..ale polecam ta stronke:) http://www.khadi.pl/naturalne-odzywki-do-wlosow ten pierwszy olejek posiadam i jestem baaardzo zadowolona.co do porostu wlosow to sie zobaczy za jakis czas czy to dziala ale wlosy przestaly wypadac,sa puszyste,miekkie i blyszcza.uzywam dopiero 2 tyg.ale jesli sie za to juz zabierasz to MUSISZ byc systematyczna,a nie uzyc pare razy i stwierdzic ze nie dziala bo takim sposobem to faktycznie zadnych efektow sie nie widzi.ja uzywam 3 razy w tyg.wcieram w skore glowy i czasem na cale wlosy,zostawiam tak przez noc a rano zmywam.mysle ze tak lepsze osiaga sie efekty niz stosujac np.2 godzinki przed myciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety niewiele zrobisz, taki masz juz rodzaj wlosow i tyle. O takie rzeczy trzeba dbac od urodzenia. W mojej rodzinie wszyscy maja piekne, grube wlosy choc nie do konca jest to zasluga genow - mamy tradycje, ze kazdy niemowlak ma dwa razy golone wlosy jak zacznie mu rosnac ten "mech", ktory inni juz zakrecaja w warkocze, wiaza w kucyki i zapinaja spinkami, co jeszcze bardziej oslabia te "wlosy". Po kazdym zgoleniu wlosy odrastaja grubsze i mocniejsze, a dwu, czy trzymiesieczne lyse dziecko przeciez nie straszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze jest jeszcze uzupełnić to wszystko kuracją Collagen Noble Health. Tutaj sami przekonamy sie o pozytywnych efektach działajacych nie tylko na nasze włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam olejek rycynowy i zrezygnowanie z używania szamponów z SLS w składzie. Robiłam kuracje na włosy olejem rycynowym około rok temu. Włosy sie wyprostowały i zrobiły sie mocniejsze. Bardzo dużo osob mnie pytało czy ścinałam włosy itp. Rownież bardzo dobre sa płukanki z "darów natury" (pokrzywa, skrzyp polny), a także dieta bogata w warzywa. Ponadto z mojego punktu widzenia wzbogacanie sie kolagenem jest głupota, przykro mi bardzo. To tak, jakbyśmy nagle mieli wierzyć, ze krem z kolagenem pomoże na zmarszczki. Jestem za naturalnym wspomaganiem. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. olejek rycynowy wiele osob uczula 2. nalezy sprawdzic czy po olejowaniu nie zwiekszy sie wypadanie wlosow, wydaje mi sie ze u mnie tak bylo 3. nalezy rozroznic cienkie wlosy od ur. od miniaturyzacji mieszkow=scienczenia wlosow na tle hormonalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam biotebal, który zawiera biotynę. Miałam bardzo kiepskie, rzadkie włosy i zaczęłam brać te tabletki, a do tego też jeszcze myję włosy szamponem i odżywką biotebal (biotyna+żeńszeń w składzie) i efekt naprawdę przerósł moje oczekiwania. Mam wreszcie gęstsze włosy i do tego zdrowsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak włosy będą zdrowe, to same z czasem staną się gęste i mocne. Ja mam suche włosy więc stosuje ten olejek : http://olejek-makadamia.pl/ U mnie sprawdza się, mam włosy pełne blasku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zaczęłam brać codziennie tabletki biotebal z biotyną. Naprawdę warto, bo efekt nawet mnie zaskoczył. Mam nie tylko zdrowsze i mocniejsze włosy ale zaczęły szybciej rosnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam łykać regularnie kapsułki z olejem z wiesiołka tłoczonym na zimno (zielone opakowanie z napisem GAL). Otóż olej z wiesiołka jako jeden z nielicznych naturalnych suplementów diety ma udokumentowane działanie. Wzmacnia włosy i stymuluje nowe do wzrostu. W konsekwencji po 2-3 miesiącach widzimy pełno nowych baby-hair.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój sposób na gęste i mocne włosy to odpowiednia pielegnacja, czyli dieta połączona z profesjonalnymi kosmetykami. W temacie włosów zaufałam jednej firmie - Great Lengths. Przedłużają i zagęszczają włosy i mają kosmetyki do pielęgnacji włosów. Moje must have'y to szampon structure repair i odżywka 60 sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej na porost włosów działa biotyna, czyli witamina H. Ja zaczęłam brać tabletki biotebal z największą możliwą dawka biotyny i jestem bardzo zadowolona, bo włosy fantastycznie zaczęły rosnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×