Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aleksandra _gr

visanne , komu udało sie zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość gość
ja nie brałam zadnych sumplementów i zaszłam w ciążę. Wystarczyło, ze oboje z mężem zmieniliśmy tryb życia na znacznie zdrowszy. Potem zaczęłam wyznaczać sobie dni płodne afrodytą na ślinę i współżyliśmy w owulację. jestem w 20tyg ciąży i dziecko dobrze się rozwija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Endodotknięta
Jestem po dwóch laparotomiach. Zrosty, drożny jeden jajowód. Na visane od pół roku Raj. Nie miałam żadnych dolegliwości, żadnych skutków ubocznych. Właśnie odstawiam. I będziemy próbować skombinować kruszynę. Trzymajcie kciuki dziewczyny. Ją trzymam i myślę o Was :) Endo jest straszną francą, ale nie dajmy się od postawy wiele zależy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Visanka
Witam, w zeszłym roku okazało się, że mam torbiel jajnika prawego ok. 3-4cm i zanim zdążyliśmy zrobić badania z partnerem, trafiłam do szpitala z innego powodu. Przy usg okazało się, że torbiel urósł aż do rozmiarów pomarańczy tj, 12cm. Zdecydowano o jego usunięciu przez laparotomię. Nadmienię, że przez jakiś czas starałam się o dziecko, ale chodząc do różnych lekarzy i starając się dociec co jest przyczyną nieregularnych okresów, otrzymywałam tylko głupie odpowiedzi typu" 'taka pani uroda' itp. Po wycięciu torbiela otrzymałam Visanne na pół roku i 17 marca wzięłam ostatnią tabletkę. Na początku źle się czułam, miałam wahania nastrojów, bóle podbrzusza, piersi mi urosły, byłam ospała - i kiedy rozważałam już zmianę leku, wszystko zaczęło wracać do normy. Schudłam jakieś 2-3 kilo. Dziś po skończonej kuracji mogę polecić taką metodę leczenia, bo moje torbiele i mięśniaki, które na chwilę się pojawiły, szybko zniknęły. Oczywiście czekam na pierwszą miesiączkę. A może obejdzie się i bez niej? ;) Pozdrawiam visanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja torbiel zmniejszyla sie, ale nie zniknela... Visanne biore juz dlugo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 miesiecy vissane, torbiel sie troche zmniejszyla. Po odstawieniu czekanie na @ potem inseminacja lub in vitro. @ nie przyszła. Dzis jestem w 11 tygodniu ciąży. Powiedzenia. Trzyma za Was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×