Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mała ale słodziutkaaa

fantazje erotyczne

Polecane posty

Gość Johnny Polish
:D Mmm taka słodka blondynka, musisz być cudowna między nózkami... Chciałbym zobaczyć Cię w czarnej mini. Całowałbym Cię za uszkiem, delikatnie, odgarnął włosy... delikatnie muskałbym Twoją szyję ustami. Mrrr kiciu położyłabyś się wygodnie, pod tyłeczek poduszka. Podwiąłbym Ci spódniczkę do góry i namietnie pieścił dłonią gorące uda, całowałbym Twoje stopki i dalej w górę aż będę przy majteczkach... Wtedy odchylę je delikatnie na bok i samym koniec języka przeliże Cię bardzo powoli i delkatnie po kuszącej szprace, a dokładnie po Twoich wargach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johnny Polish
Myślę że byłoby Ci cudownie. Albo pieściłbym Cię i rozgrzewał gdzieś z godzinkę i dopiero wtedy do szparki mój języczek przylgnie... Ale miałąbyś odjazd:D Wszystko jest możliwe jeśli chcesz i będziemy mieli okazję to się spotkamy. I do tego jeszcze nikt nie wylizał Cię do samych soczków heh ale byłbym szczęściarzem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu akurat sie zgodzę. Lizanie cipki to jest mistrzostwo świata. Niestety niektórzy tylko są w tym mistrzami świata. Kolega pisarz przypomina mi powiedzenie o krówce, która dużo muczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johnny Polish
Yhym powaznie blondyneczko sliczna. Byłoby cudownie... Wyobraź sobie całą noc się kochać a od rana się przespać. Przytuliłbym Cię do siebie objął i tulił aż będziesz chciała wstać. Ale wcześniej w nocy rozkoszne pieszczoty... Rozkładasz szeroko nóżki a ja robie Ci soczysta minetkę powoli aż do namietnego finału gdy z jękami lub cichutko przezywasz kolejny orgazm. jestem nastawiony na rozkosz przede wszystkim dla kobiety. Tak mam to mnie 3 razy bardziej podnieca niż moje doznania. A gdybyś chciała mogłabyś usiąć mi na ustach cipką a ja wylizałbym Cię aż zalałabyś mi usta gorącym mleczkiem... Ahhh a może mielibyśmy szczęście i zdarzyłby Ci się wytrysk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johnny Polish
Napewno śliczna, zresztą nie muszisz być jakąś super pięknąścią. Nie to sie liczy tylko przyjemność z seksu. Jesli masz ochotę i jesteś gotowa to będzie wspaniale. Ja przepadam za takimi szarymi myszkami, zwykłe dziewczyny są cudowne. Ja z resztą też nie jestem wybitnie piękny. Ale uwielbiam doprowadzać kobietę do rozkoszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta w seksownej białej ze srebrnymi nitkami bieliźnie i białych pończochach, a ja w czarnych pończochach, a wiem, że to nie realne zwłaszcza w Polsce. Tak że pozostaje tylko nie spełnione moje marzenie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdssd211
no no super :) mnie zawsze zastanawialo jak facet nie brzydzi sie lizac cipke ;p szok.. jestem kobieta i mnie to zastanawia jak mozna sie nie brzydzic zwyczajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wajola
Johnny Polish - czytając twoje brudne plany podjarałam się ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johnny Polish
dsdssd211 - Wiesz to jest coś niesamowitego, patrzysz na nią jak z czasem jest co raz bardziej mokra, chętna i chce mniec wspaniałe doznania. Ja to uwielbiam ale oczywićie musi byc czysta i wygolona lub z paseczkiem. To jest najbardziej intymna część seksu... No i te jej słodkie soczki w podzięce za przyjemne lizanko... Mógłbym to robić codziennie po kilka razy nigdy nie znudzi mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johnny Polish
wajola - to śmiało wsadź sobie paluszki w szparkę i wyobrax sobie jak po długich pieszczotach rozchylam Ci płatki na bok i zmysłowo pocieram miękkim językiem o podnieconą łechtaczkę Ty dociskasz mi głowę do niej jeszcze bardziej i nagle przez chwilę nie panuejsz nad sobą i dajesz spragnionemu językowi wylizać Swoje soczki.. :) A jak jesteś chętna to jakie województwo i masz to wszystko na żywo. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johnny Polish
wajola i dlaczego "brudne plany" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz zastanów się coś mądrego odpowiedziała, a ja zapewniam, że czułem tak przemyślaną odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johnny Polish
Wiem o tym że nią nie jesteś. Ale mam na Ciebie ogromną ochotę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A lizanie ci.pki to żadna fantazja, to rzeczywistość ogiera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie obrażaj się to było w pozytywnym znaczeniu tego słowa:) każdy jest wyjatkowy na swój sposób i odnajduje się w czym innym ty akurat lubisz coś takiego:p jak dobrze poszukasz to napewno znajdziesz zwolenników takich zabaw:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do johnego lizacza cipek
czy liczy sie dela ciebie ksztalt cipki, to znaczy czy motylek czy buleczka? jesli jest czysta i ogolona tak jak piszesz? czy cipka to cipka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polonita
"Grzesław" nie ma co sie pzejmować tak niewyrozumiałymi odpowiedziami...kazdy jest inny...kazdy ma inne potrzeby,co innego go podnieca,kazdy ma inne fantazje często niezrozumiałe dla innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do johnego lizacza cipek
a btw to mi tez marzy sie bycie calkiem zdominowana, nawet troche brutalnie, przez starszego, silnego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do johnego lizacza cipek
no johny, prawdziwy mężczyzno, odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johnny Polish
Kształt nie ma znaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johnny Polish
zaraz wrócę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×