Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Eveline92

Dobry krem na rozstepy?

Polecane posty

Gość Eveline92

Hej- poszukuje informacji na temat dobrego kremu- ale takiego który na prawdę działa- i stosowałyscie go na własnej skórze, godny polecenia:) jestem w ostatnim miesiącu ciąży i niestety spotkało mnie to utrapienie- po ciąży chce czegoś sprawdzonego spróbować:) coś co może chodź trochę poprawi ich wygląd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihsbdvx
Takie kremy stosuje się od 12 tygodnia ciąży w celu zapobieżenia rozstępom. Teraz to już musztarda po obiedzie Ewentualnie próbuj Mustella 9m-cy albo coś z Vichy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz czerwone rozstępy to jeszcze coś Ci poradzimy, jeżeli już są białe to nic z nimi nie zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eveline92
Właśnie chodzi że stosowałam:) smarowalam 2razy dziennie. Jak nie kremem specjalnym to maslami do ciała, oliwkami. A oprócz tego z bielendy sexy mama i perfekty też na ciążę. Są świeże tylko nie wiem czy w ciąży mogę jakimiś smarowac bo nie chciałabym żeby dziecku zaszkodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są kremy specjalnie dla kobiet w ciąży (Mustela, Ziajka) Stosuj i to szybko, bo później może być za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eveline92
Tylko laser jest chyba drogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34słońc
Smarowanie nie zaszkodzi ani dziecku ani tobie. Niestety, ale rozstępy zostaną nawet po mega drogich kremach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eveline92
A jakie są ceny tych kremów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eveline92
Takie są uroki ciąży:) myślałam że mnie może to ominąć ale niestety:) mimo że brzuch nie jest duży to i tak się zrobiły, sądzę że to genetyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34słońc
Laser nie usuwa rozstępów, on je koryguje. Są mniej widoczne. Rozstępy nie są genetyczne, po prostu taką masz urodę i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eveline92
To jakie są jeszcze sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34słońc
Nie chcę cię martwić, ale prócz kremów no i tych bardzo drogich zabiegów laserowych nic jeszcze nie wymyślono. Nie patrz przez pryzmat swoich defektów natury?! Mąż pewnie nie widzi tego problemu, więc olej rozstępy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34słońc
I co dalej - mylisz się, w nadczynności nadnerczy rozstępy są jednym z objawów., a mikrodermabrazja ściera powierzchowną warstwę skóry czyli naskórek. Rozstępy są ciut głębiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciw rozstepom w ciazy najlepiej cos tlustego, dobrze nawilzajacego. Nie oliwki dla dzieci, bo one tylko na skorze siedza, nie nawilzaja. jesli rozstepy sa czerwone to mozna kremy wyprobowac, najlepiej i najskuteczniej laser.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34słońc
A poza tym chcesz powiedzieć, że Eveline92 i miliony innych kobiet mające ten problem jest poważnie chora, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I co dalej?
No to dermabrazja? Nie polecam... Stawialabym na mikro... Trudno zeby cos dzialalo az do skory wlasciwej i bylo takie banalne... Lepiej mikro niz nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I co dalej?
Jesli konczy sie na rozstepach to nie jest powazna choroba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grgeg
zaden kem ci nie pomozejezeli ktos ma miec rozstepy i tak bedzie mial ja nie mialam cala ciaze dopiero po a smarowalam czym sie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie używałam AA mama i ja... nie polecam. Zapach mnie drażnił choć pisało bezzapachowy. Mało wydajny. Cena jeszcze przystępna za 200ml 35zł. Pozostawia jednak tłusty filtr za czym też nie przepadam. Co do rozstępów nie wiem bo brzuch nie urósł mi jeszcze na tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raqiettqa
revitol jest taki sobie, mozę zapobiega, ale rozstępów nie likwiduje no w każdym razie mnie nie pomógł. Miałam dwucentymetrowe rozstępy używając skinception (o tego - naprawdę działa http://www.vitalab.pl/429,skinception-intensive-stretch-mark-therapy.html ) udało mi się je zmniejszyć o ponad połowę, ale i tak są trochę widoczne, dlatego nie wydaje mi się żeby jakikolwiek krem mógł w stu procentach usunąć rozstępy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nustella tylko i wylącznie jest dość drogi ale wart swojej ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka12mx
ja znalazłam takie cudo od skinception co w ciągu dwóch miesiecy praktycznie usuwa do niewidoczności rozstępy, im świeższe tym szybciej działa polecam , bo jest naprawdę dobre a z innych kremów profilaktycznie mustela - w profilaktyce się sprawdza, w usuwaniu już istniejacych rozstępów nie, ale trzeba naprawdę regularnie się smarować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj spokój z tym spamem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozstep blogspot com
na rozstępy kolagen. Nie byle jaki tylko aktywny colway :) W linku zdjęcia z efektami :) Więcej nie trzeba :) Tylko pamiętaj że z rozstępami największa szansa na wygraną jak są czerwone - więc nie przegap - potem to znacznie trudniej będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup olej arganowy 100% maroko, i smaruj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oliwka dla dzieci codziennie się smarować przed snem od początku ciąży .teraz też zacznij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyndzewa
Naprawdę działa Royal Collagen http://bioage.pl/ Ja nie pozbyłam się rozstępów do końca, ale są prawie niewidoczne dzięki temu kremowi i wszystkie koleżanki, które rodziły mi zazdroszczą. Też właśnie planują kupić to serum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×