Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Eveline92

Dobry krem na rozstepy?

Polecane posty

Gość EwakOg50
dobrze działa np - olej ze słodkich migdałów, tzn łagodzi, olej z jojoby zmiękcza, Ja zaczęłam kupowac te kosmetyki Maternea w aptece - nie maja szkodliwych dodatków i są sprawdzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olejki, kremy, balsamy - co jeszcze????? Przecież tych kosmetyków jest mnóstwo a i tak więcej niż połowa jest do niczego... I jak tu żyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość018
normalka :D zainwestuj w skuteczny zabieg, a nie wymyślasz.... Byłam niedawno w klinice u Michajłowskiego na darmowej konsultacji i po paru zabiegach nie miałam rozstępów. Tutaj masz filmik dot. pośladków i ud: https://www.youtube.com/watch?v=tUCpGfV_f1w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiaP
Na poważne rozstępy żadna maść nie da sobie rady. Tu potrzeba konkretnej ingerencji w skórę, na przykład lasera. Poczytaj o laserze ResurFX, wykonują nim zabiegi w Vici Clinic w Krakowie. Jest to laser nieablacyjny. Polecałabym Ci raczej takie rozwiązanie bo z doświadczenia wiem, że przy rozstępach nic innego nie da rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola_pp
Moim zdaniem kremy na rozstępy zupełnie nie działają. Próbowałam już chyba wszystkiego i nic mi nie pomogło. Dopiero za namową koleżanki wybrałam się do Vici Clinic w Krakowie na usuwanie rozstępów laserem ResurFX. I to był strzał w dziesiątkę. Po trzech zabiegach rozstępy znacznie się spłyciły, są praktycznie niewidoczne. Warto poczytać trochę o laserowym usuwaniu rozstępów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymianka3
Krem raczej nie przyniesie żadnych efektów. Tylko profesjonalne zabiegi w tym przypadku dadzą pożądane rezultaty. Trzeba jednak w pierwszej kolejności udać się np. tutaj http://bonadea-krakow.net.pl na konsultację i w ten sposób można dowiedzieć się co pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala9r9
Muszę Was Dziewczyny zmartwić - niestety nie ma cudownych kremów na pozbywanie się rozstępów. Można jedynie im zapobiegać nawilżając skórę, ale powstałe rozstępy zredukujemy jedynie profesjonalnym zabiegiem. Wiem coś na ten temat. Zdecydowałam się pójść do SCM estetic w Krakowie i wykonałam karboksyterapię. Teraz jest super, bo rozstępy są niemalże zlikwidowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgagaTa
Ja pamietam ze moja siostra przy ostatniej ciąży smarowala się jakimis olejkami na rozstępy z firmy mamas i wspominala ze są rewelacyjne, wiec mozesz je sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwka790
Nie ma co się oszukiwać - rozstępy nie znikają po kremach. Oczywiście warto je stosować, bo dzięki nim skóra wygląda po prostu lepiej. Sama poradziłam sobie z rostępami dzięki naświetlaniom lampą led triwings w fototerapiakraków. Zaczęłam w styczniu. Nawet nie sądziłam, że osiągnę takie rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genota
tak można skutecznie rozjaśniać rozstępy olejkami bio-oil , ja sama smarowałam się nim kiedy byłam w ciąży i mogę potwierdzić że działają też zapobiegawczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie ja mam dodatkowo atopową skórę, w ogóle cierpię na atopowe zapalenie skóry no i muszę sobie jakoś radzić.Ale ostatnio znalazłam bardzo fajne kosmetyki z atopis.pl i one bardzo fajnie łagodzą wszelkie zaczerwienienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używajcie żelu do masażu HB - powinno się wam udać obejść bez większych komplikacji. Powiedzmy sobie szczerze - jeśli przez całą ciążę będziecie dbać o brzuch, będzie codzienna pielęgnacja, to wtedy ryzyko pojawienia się rozstępów będzie naprawdę niewielkie. I radzę o tej pielęgnacji nie zapominać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simone

poczytaj sobie tutaj https://strialys.pl/blog/jak-wybrac-najlepszy-balsam-na-rozstepy/ to będziesz wiedziała jak wybrać dobry ;) kremy powinny mieć odpowiednie składniki, a większość takich bardzo reklamowanych i polecanych to chemia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenamera311

Jeśli większość produktów które testowałyście Was zawiodła, to powinnyście sprawdzić krem na rozstępy od firmy Sportlab. Sama chciałam się poddać w poszukiwaniach tego który faktycznie działa i całe szczęście trafiłam na nich. Powinnyście sprawdzić na sobie. U mnie sprawdził się znakomicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczęłam używać produktów Efektimy na rozstępy no i skradły moje serce. Rozstępy? Na pewno nie u mnie! Polecam ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2020 o 13:20, sandra.reika napisał:

Ja zaczęłam używać produktów Efektimy na rozstępy no i skradły moje serce. Rozstępy? Na pewno nie u mnie! Polecam ;d

To prawda, to co robią te kosmetyki to prawdziwa magia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja stosuję Olejek Busajna. Egzotyczny, naturalny, fajnie się wchłania , pomaga na zmiany skórne. No i oczywiście ujędrnia skórę. Pomaga pozbyć się rozstępów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×