Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MooNNiiKKa

Pomoc dla 7 miesięcznego Kuby chorego na nowotwór.

Polecane posty

Chcialam pomoc , na blogu jest podany numer konta . A jaki to bank ? Gdzie wyslac kase ? ktos wie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy wpisać numer konta - bo dwie początkowe cyfry są oznaczeniem banku . Wypełniasz dane adresata - czyli dane mamy Kuby, które są tam podane. Nie musisz pisać nazwy banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytalam sie pana Grzegorza to bank ING , podbijam. Jak tylko dotarlam na ten blog, to serce malo mi nie peklo. dobrze ,ze rodzice prosza o pomoc. Moze uda sie uratowac Kubusia. Podbijam i z zagranicy wraz ze znajomymi tez cos przeslemy. Pozdrawiam autorke tego topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak robisz przelew zza granicy to na 4 stronie Jaheira podała numer IBAN-o ile potrzebujesz :) również pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A wiecie że...
Kuba dzisiaj kończy 8miesięcy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ja też pomagam Kubusiowi. Wysyłam pieniążki na konto może nie jest tego za duzo ale zawsze jak dostane wypłate to 50 zł mu przesyłam. Jak pierwszy raz oglądałam ta stronę to wyłam okropnie. Sama jestem mamą 4 miesięcznego Tomka. Nie wyobrażam sobie widzieć tak ogromne cierpienie na twarzy mojego dziecka. Niestety rodzice Kuby zmagają się z tym codziennie. Dlatego apeluję wśród moich znajomych na fb o pomoc dla Kuby. Mam nadzieję że maly szybko wyzdrowieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzuciłam zdjęcia z Panem Kaczką i film... Jutro będzie więcej zdjęć. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota765
Super, że w końcu się uśmiecha, mam nadzieję, że ta kolejna chemia go tak nie osłabi jak ostatnia. dobra, obsługi fb ciąg dalszy....udostępniłam stronę o Kubie, ale jakbym chciała, żeby moim znajomym na tablicy wyskakiwała w miarę regularnie to powinnam regularnie udostępniać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka, najlepiej "laikuj" i udostępniaj każdy link, który wkleję, to będzie się im regularnie udostępniać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaheira1 wyciągnij od taty Kuby czego im w tej chwili najbardziej potrzeba, bo mi się nie udało. Chcę mu wysłać pieluchy, chusteczki itp,ale nie wiem czy oni nie maja już tego wystarczająco dużo,a brakuje im czegoś innego np mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xiphoid process
Brak mi słów.. Nie mogę sobie tego nawet wyobrazić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam maila do taty-jak odpisze to dam znać-chyba,że Jaheira szybciej się czegoś dowie od mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro się spotkam z tatą Kuby "face to face" bo zawożę mu paczkę z żywnością, to podpytam, ale myślę że Monia wyciągnie coś wcześniej :) kolejna rzecz, tym razem o tacie Kubusia: pytam kiedy można mu dostarczyć paczkę - a on mi chce zwracać koszty paliwa - umarłam normalnie...super ludzie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a jest ktos z warszawy kto zbiera rzeczy dla Kubusia? jezeli chodzi o ubranka to jaki rozmiar?widzialam ze pieluszki rozm.4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tata odpisuje albo wcześnie rano,albo popołudniu. Dziś po 6przysłał maila,że jedzie do Kuby-to może już śpi... Jak odpisze rano to dam znać,a jak Ty się pierwsza czegoś dowiesz-to wrzuć. Jedziesz do domu,to nie zobaczysz Kuby :( Skopiował Ci się link? Bo ja filmu nie mam-tata przysłał mi linka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, mam linka, Wojtek chce trochę "podrasować filmik" więc wrzucę go na FB jak juz się nim pobawi :P niestety nie zobaczę Kubusia, bo mam spora paczkę i zawożę tacie Kuby do pracy, skąd potem wraca do domu z kolegą i mu łatwiej to przewieźć (bo rodzice Kubusia nie posiadają auta - przypominam nowym fankom naszego topiku) zresztą teraz przy chemii to akurat moje prywatne zarazki są ostatnią potrzebną mu rzeczą...ale zakochałam się w zdjęciach z Panem Kaczką jak Kuba się śmieje - mam nadzieję że mu te leukocyty po nowym cyklu nie spadną tak strasznie i będzie mógł iść do domu... czy Wy tez tak macie że od kiedy ta cała akcja z Kuba została rozkręcona przez Monię nie potraficie jednego dnia spędzić bez info o Kubie? Bo ja poświęcam mnóstwo czasu na myślenie o nim i bardzo dużo w domu rozmawiamy o Kubusiu... zresztą połowę znajomych już wkręciłam a, i dziewczyny (i chłopaki) poudostępniajcie stronę o Kubie na Waszych profilach na FB, to naprawdę działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaheira1 też tak mam, powiem Ci szczerze,że bardzo często myślę o tym maluchu.Ale wierzę,że mały wyzdrowieje i za parę dobrych lat rodzice pokażą mu ile osób go wspierało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MooNNiiKKa a wysyłalas juz jaaks paczke?bo ja moglabym kupic jakies ubranka,moze cos dostane od koelzanek,kupilabym pieluszki moglybysmy razem wyslac paczke.poczte mam pod blokiem,ale mam male dziecko i nie ma mi kto z nim zostac w domu zebym mogla wyslac ta paczke.a na poczcie jak to na poczcie sa kolejki i dziecko bedzie niespokojne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też co rano od razu sprawdzam maila i czekam na dobre wieści... Jaheira-skończ już z tym kochana,że ja rozkręciłam-spójrz lepiej na 1stronę i zobacz do kogo należy wpis pod tematem-jesteś współwinna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinder Czekolada-wysłałam zaraz w pierwszym tygodniu jak tylko to ruszyło. Na razie nie mam nic,bo wszystko do rozmiaru 80 spakowałam... Na poczcie spędziliśmy z Młodym ok.40minut. I opłata-za paczkę niespełna 10kg zapłaciłam 22 zł. Następną wyślę kurierem-przyjdzie i z domu odbierze-szybciej, wygodniej i taniej. Tylko muszę sprawdzić na pomocnych,bo one polecają jakiegoś taniego kuriera. Jutro sprawdzę,to napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×