Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MooNNiiKKa

Pomoc dla 7 miesięcznego Kuby chorego na nowotwór.

Polecane posty

wyslalam Kubie zabawke- pisalam do taty zeby sie dowiedziewc czy dotarla- niestety nie mial czasu mi odpisac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewag dzięki wielkie. Tata ma urwanie głowy,bo koniecznie chce załatwić fundację przed końcem rozliczeń. Z tego co kojarzę to nie mieszkasz w pl? Więc trochę będzie szło-mi koleżanka z Londynu przysłała kartkę na święta-z UK do Polski szła 3dni,a zanim u nas to posortowali, poprzekazywali to zeszło się jeszcze ponad dwa tygodnie- cudowna poczta polska :) Tata pewnie odezwie się jak tylko dojdzie-poza tym od razu pewnie da mi znać,żebym wpisała podziękowania. Ewentualnie wieczorem,jak będę pisać, to spytam czy doszła i dam znać. Pozdrawiam i dzięki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam 3 tyg temu- plus 2 inne paczki tego samego dnia- tez do pl- one juz dawno dotarly wiec wiesz- martwie sie czy nie zaginela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż-nie mam najlepszej opinii o poczcie,ale mam nadzieję,że tylko gdzieś zagubiło się na sortowni-napisałam do taty,to może się coś wieczorem dowiem i dam znać... Ok? Napewno gdzieś leży i dojdzie na dniach. A i mam prośbę-przyślijcie mi trochę prądu-bo u nas dziś coś robią i do 18nie ma elektryczności,a zaraz mi bateria padnie w komórce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaheira-widzisz jaką Ci ładną pogodę załatwiłam na tą paradę w spódnicy? Chyba,że u Was gorzej,bo u nas piękne słońce i aż się wierzyć nie chce,ale termometr pokazuje 17stopni-w słońcu oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
good news: byłam u mojego dyrektora i zapytałam czy mogłabym urządzić przedświąteczną zbiórkę żywności dla rodziców Kuby i bardzo mu się ten pomysł spodobał i mam zielone światło. Muszę wydrukować jakieś ulotki nt Kubusia i jego rodziny ( z informacją co jest potrzebne) i przejść po każdym jednym pracowniku Instytutu i potem , gdzieś pod koniec marca zrobię 2 dni na zebranie tego :) a przy okazji mnóstwo nowych ludzi usłyszy o Kubusiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaheira1 jesteś wielka, też myślałam o takiej zbiórce,ale pracuję w szkole w małej wsi i oni sami nie mają pieniędzy. Dziś kupiłam produkty na chleb dla rodziców i pieluchy, chusteczki i deserki dla Kuby. A co do tego rozliczenia to mam nadzieję ze uda się załatwić wszystko bo jeszcze się z rodziną nie rozliczałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super! Potrzebujesz jakiejś pomocy przy robieniu ulotki? Zrobiłbym taką mini broszurkę-po wydrukowaniu A4 składasz na pół i masz 4strony. Na pierwszej zdjęcie plus ogólne kilkuzdaniowe info o chorobie. Na drugiej i trzeciej stronie po zdjęciu z rodzicami i info czego potrzeba plus adres bloga i FB, ostatnia strona pusta. To tylko taki ogólny pomysł ;) Widać kiecka się przydała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, jeśli tylko CI się chce to bardzo poproszę, bo u mnie z czasem to masakra....:) dzięki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie,nie chce mi się-przez grzeczność pytam :D Pokombinuję wieczorem i w tym tygodniu mam dwie rozmowy z władzami (dyrektorami poszczególnych sklepów) dwóch sieci marketów i mam nadzieję,że pozwolą umieścić informację o Kubie. Bo ze zorganizowaniem zbiórki na terenie sklepu może być problem-nie miałby fizycznie kto tego zrobić,bo ja nie pójdę z młodym na 10godzin... No ale może wywieszenie informacji już coś da. Może puszczą ogłoszenie - to ludzie usłyszą i pójdą coś czytać... Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masieńka, każdy kto się w to włączył jest wielki, każdy działa w miarę swoich możliwości ale wkłada w to serce i chęć pomocy i to jest najważniejsze :) Monia, to jak już będziesz robić taką grafikę to jeszcze pomyśl o wizytówce, bo ulotki w Sejmie raczej nie rozdam, ale wizytówkę mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,wiem pamiętam o tym Twoim spotkaniu :) mam taki pomysł-mam nadzieję,że Ci się spodoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe, pracuje na Uniwersytecie, ale udzielam się tez politycznie i czasem tam bywam, a 11 marca mam spotkanie z grupą kobiet w sejmie (ok 250 pań) więc myślę że będzie szansa porozmawiać i przy wymianie kontaktów będę też dawać wizytówkę o Kubusiu, a co, zły pomysł myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje zdanie znasz :) ciekawe jak reszta dziewczyn... dacie mi trochę tego prądu? Bo bateria już resztkami mi ciągnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysł świetny, oby na świecie było więcej takich kobiet jak ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam dodać , załatwiłam trochę bezpłatnego Mleka 3 i deserków (musów owocowych) od mojego przedstawiciela, ma je przywieźć w niedzielę (mleka może być sporo, bo ponoć zmieniła się ustawa i szpitale nie mogą przyjmować darowizn w postaci produktów żywieniowych jak mleko np)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewag - to taka grająca zabawka była? Jak tak to doszła, tata nie zauważył maila i chyba go skasował niechcący... Podziękowania wpisywałam 24 lutego :) Sorki, że tata nie odpisał... Jeszcze raz wielkie dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona B
Czesc, Paczka ode mnie poszla. Monika, Jaheira - dajcie znac, jesli bedziecie potrzebowac pomocy przy rozkrecaniu akcji. Mam czas, jesli moge sie przydac - piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona oczywiście, że potrzebujemy pomocy - każde ręce na wagę złota. Jesteśmy otwarte na wszelkie propozycje pomocowe. Mi się dzisiaj udało z marketem ze sprzętem rtv i agd - zaniosę do nich ulotki z informacją o Kubie :) Ulotki są w trakcie dopracowywania. Na bloga nie będę wrzucać, ale na maila jakby ktoś chciał wydrukować prześlę, chyba, że ktoś chce opracować swoje - zachęcam do aktywnej pomocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tego, że zdjęcia po powiększeniu są ucięte - mają za dużą rozdzielczość. Więc teraz są dwa wyjścia - albo zmniejszę rozdzielczość i będzie można powiększyć, ale nie będą zbyt wyraźne, albo zostawię tak jak jest i każdy będzie mógł ściągnąć na swój komputer i sobie spokojnie obejrzeć.... Wydaje mi się, że druga opcja jest lepsza, ale chętnie poznam Wasze zdanie na ten temat... do jutra pa pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym zostawiła duże, bo jak zmniejszysz rozdzielczość to nic nie będzie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi się tak wydaje.... Tak będą wyraźniejsze po ściągnięciu na swojego kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×