Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość idzias

ubranka dla dzieci z h&m dobre gatunkowo?

Polecane posty

Gość idzias

witam, widziałam na allegro kilka fajnych rzeczy z tego sklepu ale nie wiem z jakiej jakości materiału są uszyte. czy ktoś może mi doradzić czy po kilku praniach dalej wyglądają przyzwoicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakosc nieadekwatna do ceny!!!! dla mnie to szajs....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gatunkowo podobne do ubranek 5-10-15 i Cool Club ze Smyka niezłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No moim zd ANIEM
Nigdy nie bylas w HM? Ubranka dla dzieci sa bardzo dobrze wykonane.I nawt po wielu praniach wygladaja dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko co mam stamtąd jest ok, moze trafiam na niewybrakowany towar he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moim osobistym zdaniem
ubranka sa ok, ale malo jest praktycznych ... Raczej takie wymysly. Osobiscie wolę Smyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzzzzzzzzzz
często są przeceny i można kupić niezłe ubranka za 5 lub 10 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No moim zd ANIEM
Nie wiem jak w polsce ale w niemczech cena jest moim zdaniem niska a wyprzeadaze to juz wogole bajka.ceny Ja od wielu lat kupuje ubranka w tym sklepie i jesyem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogą być jakościowo. A co do tego jakie są po praniu to chyba zależy jak kto pierze bo np u mnie ubranka po miesiącu używania i np 6 praniach wyglądają jak nowe, a te podarowane chrześnicy - nowe z takich samych sklepów jak mojego dziecka wyglądaja po miesiącu jak szmaty, więc pewnie zależy w czym kto pierze. Tzn mama chrześnicy brudne ciuchy wrzuca prosto do wiaderka z wodą i proszkiem i tak sie moczą aż sie nie nazbiera cała pralka :p a potem oczywiście sprzedaje na allegro jako prawie nowe:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem czy nie praktyczne? kupiłąm młodemu 2 sweterki, jeden z nałokietnikami takimi z niby zamszu, drugi normalny w paski koszulę w kratkę, też z naszyciem na łokcie z niby skóry ładne to to i praktyczne chyba też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idzias
jeśli chodzi o odzież dla dzieci to siostra kupuje mi w uk ciuchy ja tylko na allegro część dokupuję, nie lubię chodzić po sklepach więc tak mi jest wygodnie. ubranka z next mam gatunkowo sprawdzone i wiem że się nie zniszczą po 5praniach z h&m nie mam nic więc nie wiem ja ubieram się w innych sklepach bo w najbliższej galerii w moim mieście nie ma tego sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a piore w rękach sewterki, koszule czy spodnie reszta do pralki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie bardzo fajne, synek miał w lecie dwa krótkie rampersy z H&M i chodził w nich bardzo często, właściwie żadnych oznak używania. Podobnie ze spodenkami. Mam kilka używanych ubranek z tej firmy- tzn. po kimś, i dalej wyglądają dobrze. Fakt że ceny mają wysokie, ale teraz są wyprzedaże a dla mnie np. 30 zł. za dwie bluzeczki to niezła cena. Cool Club, czyli Smyk, też są fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POSZUKUJE EWELINY
Jakosciowo swietne.Kolorystyka taka jak lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idzias
to zamówię na próbę :) w sumie 40zł za bluzę to nie dużo więc zobaczymy najwyżej będzie po domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od zawsze kupuje dzieciom ciuchy w H&M i jakosciowo sa bardzo dobre, jak dla mnie praktyczne tez; jedyne co moge im zarzucic to czasem rozbieznosc w rozmiarach, np dwa body w rozmiarze 86 a roznica na dlugosci kilka cm;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwisia
oj nie zesraj sie po domu to bachory pewnie chodza w szmatach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mieszkam w Austrii
i tu ceny tych ubranek są takie sobie czyli średnie natomiast jakośc jest dobra. Wszystkie body z długim rękawem które kupiłam numer większe i mała je dość długo już nosi mają nadal swój fason i nie wyblakły pomino że piorę wszystko w proszku dla niemowląt po którym ubranka no name wylądowały już dawno w kontenerze na ubrania. Ubranka z tego sklepu są dobrej jakości i wręcz bardzo praktyczne, nie rozumiem stwierdzenia że nie są. Body mają duże solidne napy w kroku i lekkie ściągania na nogawkach oraz napy przy szyi więc brak tych potwornych nakładek jakie mają zwykłe body. Całą odzież jesienną i zimową zakupiłam w sieci H&M i się nie zawiodłam. Odradzam natomiast kupowanie wszystkiego w sklepach C&A gdyż w Austrii to praktycznie dziadostwo. Owszem rzeczy ładnie wykonane, modne ale gatunek tkanin słaby i właśnie po kilku praniach wyglądają na zużyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idzias
malwisia twoje na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są dobre jakościowo, nic się z nimi nie dzieje po praniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja chyba źle piorę
bo mam bardzo dużo ubranek H&M i po 10-15 praniach są mocno wyblakłe i teraz nie wiem czy to wina prania ( 40C jelp do kolorów + płyn do płukania jelp), a może tego że mam bardzo twarda wodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup inny płyn do prania
to po pierwsze bo skoro płyn do koloru potrafi zedrzeć barwnik z tkaniny to znaczy że to płyn siekiera. Nawet dla niemowląt pródukują takie płyny po których skóra na dłoniach robi się biała jak pierze się ręcznie bez rękawiczek. Ubranka te najlepiej prać w 40 st do 60 st w płynach które piorą dobrze w tej temperaturze . Ja kupuję w H&M ale mnie nigdy nie wyblakły bodziaki ani bluzeczki pomimo ostrego prania . Ja nie mieszkam w pl ale może i w polsce jest płyn sagrotan albo denk mit ultra sensitive?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mdnskjs
Ja mam średniotwardą wode i piorę w persilu antybakteryjnym i też póki co nic nie poblakło a to było by już chyba z 30 któreś pranie bo ciuszki zimowe, śliniaki i pajace już trochę mają czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale zazwyczaj płyny czy proch
do prania ubranek dziecięcych jest dośc ostry w działaniu i tkai musi być by doprać wszystko więc i niszczy ubranka. Najlepszy do tego celu jest Persil sensitive z tymże dziwna rzecz mi się przydażyła bo wcześniej uzywałam do prania ubranek (c&a, h&m, 5-10-15, smyk) levela i jelp zakupionego w pl i cholernie mi zniszczyły kolory natomiast siostra przywiozła mi płyn do prania niemowlęcych ubrań z Austrii oraz persil sensitive i powiem że bez porównania, płyny te piorą skutecznie ale delikatnie i ubranka są miękknie a nie twarde jak przy poprzednich nawet sam persil jest inny , lepiej dopiera. Wydaje mi się że nasze płyny i proszki są mocniejsze i agresywniejsze w działaniu ale też mamy twardszą wodę , a Austrii woda jest dość miękka więc i płyny i proszki mogą być mniej agresywne bo i tak woda jest miękka więc dopiorą wszystko a potem dziwimy się że nam się markowe rzeczy niszczą i zwalamy na firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flora891
NIe słyszałem jednak my wybieramy przede wszystkim branka od https://www.ubierajdziecko.pl i tutaj rzeczywiście ich jakość jest wysoka z resztą sa to ubranka z licencją Disney także trudno aby było inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na podstawie wielu obserwacji i masy kupionych ciuchów dla moich dzieciaków stwierdziłam, że o wiele lepiej zainwestować w niezależne marki, jak chociażby https://sklep-lalayan.pl/ . Jakość i ceny o wiele bardziej atrakcyjne niż te sieciówkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×