Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość boNaImięMaEkstawagancja

Sonoco, Łódź, Nowy Józefów-o wszystkim i o niczym!!!Komentować...

Polecane posty

Gość gość
Hej mam pytanie trudny jest ten test czy coś na niebieskie światełko za kilka dni będę miał miesiąc przepracowany musze się uczyć czy to łatwe jakie pytania są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łatwe. Nie masz co się stresować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie wszyscy mają coś za uszami a ja jestem z baksiarek i dziewczyny z seo3 i al1 lubię i skoro to one pisały w co szczerze wątpię to widocznie miały powód!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łatwy nie stresuj się będzie dobrze na bank zaliczysz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powód zazdrościć, a wszystko zaczęło się od tego że panna z se03 była zazdrosna o to że Wilk złapał kontakt z Ansi, później w to wszystko wciągnęła kumpelki z se03 i ploty poszły w siną dal, dla mnie to kompletna żenada. No ale cóż ludzie są dziwni :) a anonimowo pisza bo nie mają odwagi podejść i powiedzieć w twarz, dziecioszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia se03
Zenada jest to ze pewne osoby nie potrafia swoim malym mozgiem zrozumiec, ze jakis facet ma je w d... (w glebokim powazaniu) i nie potrafia sie z tym pogodzic. A ze on zlapal z nia kontakt? W koncu byl wolny. Tylko szkoda ze nie potrafila sie pogodzic z tym ze znowu jestesmy razem. I to nie moja wina, ze kolezanka Ansi narobila sobie wrogow, nie tylko na se03 ale i na innych maszynach. Takie zycie, jak ktos z natury jest podly to tak konczy. I pewnie kazdy pomysli ze jestem az tak msciwa i wypisuje te wszystkie rzeczy, ale wyprowadze was z bledu. Co mialam zrobic juz dawno zrobilam, a na to forum wchodze zeby sie posmiac i tylko czekalam kiedy ktos napomknie na moj temat. I sie doczekalam :-) nawet domyslam sie kto to taki. Pozdrawiam se03 zm A :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha to on Latał za Ansi nawet wtedy kiedy wrócił do swojej dziewczyny. Nie badz naiwna. I nie wierz tak facetom bo daleko nie zajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laska z al1
Brawo za odwagę!!!! anka jest podła i nie tylko tutaj w sonoco... Tutaj jeszcze jej tak nie znają i nie wiedzą na co ją stać!!!! Jesli chodzi o laske z seo3 jak nabardziej szacunek!!! Nie wp*****la się w inne zwiazki i walczy o swoje kazda by tak zrobiła gdyby kochała to się tyczy ciebie która piszesz o anonomowosci a sama sie cykasz ujawnić!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma o co być zazdrosna przecież jest o 1000 razy ładniejsza od tej Anki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tu jest dobrze poinformowany o historii wilka...no cóż...widzę ze też ploty lubisz:):):)żenada!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem czy taka ładniejsza...;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ansi dobra dupka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładniejsza czy łatwiejsza....???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd wiesz ze latał za nią mówił ci czy byłaś materacem? A może ansi ci mówiła??? Wszyscy szystko wiedzą a nikt tak naprawde nie wie jak bylo!!! Chore!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczyło pracować z obydwoma na jednej maszynie i było widać kto za kim lata :) wiec swego rodzaju materacem byłem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama byłam swiadkiem jak Pan latał za nia będąc juz ze swoja dziewczyna ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No prosze, nagle sami swiadkowie i materace sie znalezli. Pewnie nie macie wlasnego zycia skoro tak bacznie innych obserwujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no widzisz jak nuda na maszynie albo przestój to człowiek jest dobrym obserwatorem, i zajmuje się wszystkim byle by się nie nudzić, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ty materac jesteś smieszna faktycznie lubisz ploty i pewnie swojego zycia nie masz weź się ogarnij!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro tak obserwowalas obie laski to moze ty za wilkiem się uganiasz ale cie nie chce:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto się za kim uganial to uganial laska wykorzystała moment kiedy się poklocili a facet jak to facet skorzystał tylko ze dlugo to nie trwało i laska poszła w odstawke i nie mogąc się z tym pogodzić zaczęła mieszać ale nic to nie dalo bo nadal są razem i mocno im kibicuję!!! Wiec zostawcie ich w spokoju bo naprawdę fajna para .Laska sie przenosi bo namieszala i sobie teraz poradzic z tym wszystkim nie może. Lepiej się w zwiazki nie wp*****lac i nie siać plotek. Dajcie już spokój!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie współczuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahah mało wiesz na temat tego jak było na prawdę :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chore ze tak się interesujecie tym związkiem!!! Mialam i mam do czynienia z anka i wiem ze potrafi być podla i perfidna ale to jej sprawa skoro jej to odpowiada niech tak sobie żyje. Laska wilka na bank by sie nie znizyla do jej poziomu!!!! A to ze byli przez chwile razem o niczym nie świadczy!!! Została odrzucona i sie msciła taka natura niektórych kobitek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musze wiele wiedzieć wystarczy ze wiem iż są nadal razem:))) ale skoro jestes bardziej dogłebnie poinformowana to gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Została odrzucona? hahahah Boże ludzie co wy gadacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co moze są razem i nadal się spotykają??? Skoro jestes tak dobrze poinformowana to powinnas wiedziec ze wilku ma ja w d***e bo zobaczył co sobą reprezentuje a ja mam nadzieje ze nie tylko on!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuje juz dac spokój tym przezucaniom sie wpisami. To duze skupisko ludzi i wiadomo że jedni pójdą za anka a drudzy za kasia ale to nie powód zeby się wycinać w zwiazek. Zostawcie już to w spokoju lepiej napiszcie co myslicie o zmianie weekendowej bo ja jestem trochę załamana poniewaz nie dorobimy sobie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×