Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość boNaImięMaEkstawagancja

Sonoco, Łódź, Nowy Józefów-o wszystkim i o niczym!!!Komentować...

Polecane posty

Gość gość
Ales Ty ostra,Kinga :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 24
Najgorszy burdel w jakim kiedykolwiek pracowałam.Syf i najwieksze dziadostwo plotkarskie w całej Łodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację,piwo Ci się za to należy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorszy brygadzista z trzech zmian. Wypowiadać się. Dla mnie Honorata R. nigdy nic nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babajaga_1
Mobbing jest zjawiskiem z którym spotykamy się coraz częściej, jest to poważny problem którego nie można lekceważyć. Mobbing polega na psychicznym znęcaniu się nad pracownikami, poprzez ignorowanie ich, lub wręcz przeciwnie – narzucanie morderczego tempa pracy. Mobbing w pracy Często przełożeni wrzeszczą i obniżają poczucie własnej wartości pracowników. I tak tez jest z jedna z naszych brygadzistek zmiany "A" panią Jolantą nazwiska nie będę podawać bo każdy wie o kogo chodzi. Może czas by w końcu ktoś z " góry" spojrzał na jej bezczelne zachowanie i podjął wobec tej osoby odpowiednie konsekwencję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie miejsca są wykładnią naszych czasów. prawda jest taka, że nikt by tam nie pracował, gdyby nie musiał. nie wierzę,że jest choć jedna osoba, która pracuje tam z przyjemnością i bez stresu. tym samym nic się z tym nie zrobi, bo sprzeciw mobbingowi musiałaby podnieść duża grupa osób, gotowych podać swoje nazwiska w pozwie. a wątpię, czy by znalazło się choć 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy operatorzy wywierają presję i mobbing na zwykłych pakowaczy. Brygadziści wywierają presję i mobbing na operatorach i pakowaczach. Kierownicy wywierają mobbing i presję na brygadzistów, operatorów i pakowaczy. A managerzy wywierają presję i mobbing na wszystkich. Z managerami nigdy nie da się spokojnie pogadać, bo są nie normalni w tym zakładzie. A jeden manager zrobił się z kierownika managerem i chodzi jak kozak do wszystkich jak zwykle się do******la. Zastanawiam się jak oni przechodzili rozmowy kwalifikacyjne na te stanowiska pracy ci managerzy skoro są psychicznie chorzy ludzie nie potrafiący odpowiednio zarządzać produkcją i ludźmi i nie potrafią też na spokojnie podejść i porozmawiać do pracownika tylko odrazu z góry go szczopić. Ale ta pianka co wychodzi na wierzch kiedyś zostanie ubita! Tak jest w Sonoco w Łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słonica magda już wróciła po ciąży... z tego co mi wiadomo to ojcem jest jedno z menag: W - wspólne chwile w palarni zbliżają......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do cholery sonoco to nie oswiencim zawsze mozna z niego odejsc jak wam tak zle to idcie gdzies indziej co za problem a dopiero w d**e dostaniecie a magda jest dobrym czlowiekiem tylko trzeba jja poznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze ze jeszcze nikt nie pisze na temat swierzba panujacego w naszym zacnym Sonoco... A ta, pozal sie Boze, zarzadzajaca kadra zamiast chociaz na dwa dni zamknac ten syf i zrobic dezynfekcje to nie, pracowac, bo za duze straty i to po 12h... O przepraszam, zainwestowali w plyn do dezynfekcji rak, ktory u co drugiej osoby powoduje uczulenie. Nic tylko Sanepid sie klania... Paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracowałem tam jakieś 7 lat temu i było spoko, kasa jak dla studenta ok, ale całe życie zarabiać po 1500 czy 1600 zł to masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie coś o chłopaku który pracuje od niedawna łysy chodzi w dresie adidasa w tym tygodniu pracuje na rano i nie jest z łodzi? Dojeżdża autobusem ze zgierza lub z ozorkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze coś apropo tego chłopaka ma około 25 lat i co około godziny chodzi na papierosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto pyta?i chce uzyskać taką informację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie to ma znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Paulina(blondynka z progresu) ze zmiany A ma kogos? Co o niej sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakieś znaczenie ma to kto pyta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam 25 lat. Łukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słonica magda już wróciła po ciąży... z tego co mi wiadomo to ojcem jest jedno z menag: W - wspólne chwile w palarni zbliżają...... xxx hehe uśmiać się mozna z niektórych tekstow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś więcej o łukaszu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z ta paulina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kogo wolaja GAWLE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łukasz napewno nie ma 25 lat pracowałam z nim i ma 22 jak dobrze pamiętam fajny chłopak miły zabawny i trzeba przyznać że nawet przystojny chyba nie ma nikogo ale ciężko powiedzieć tyle wiem i o więcej informacji musisz zapytać jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powracam do tematu świerzba ! 40 osób chorych od stycznia? Czy są to pogłoski, czy jest to prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie wiem jak do niego podejść i zagadać poradźcie coś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w temacie świerzba to powiem tyloo tyle że słyszałam o tym i aż mnie ciary przechodzą nie daj boze przyniose do do donu i co? jeśli tyle osób juz sie tym zarazilo to dlaczego firma nic z yum nie robi? jeśli sie tum zaraze to nie recze za siebie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiesz jak zagadać? Co za ofiara losu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GAWLE tak ma na nazwisko jeden z managerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na imie Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vig
Juz 3 lata nie pracuje w Sonoco...Boze,co za szczescie :-) Jak widze, nic sie nie zmienilo,a nawet jest gorzej... Nadal obrabianie dup innym ludziom,w oczy jedno a za plecami ... Szkoda slow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×