Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość boNaImięMaEkstawagancja

Sonoco, Łódź, Nowy Józefów-o wszystkim i o niczym!!!Komentować...

Polecane posty

Gość gość
No a najnowsze ogłoszenie o jednym wyjściu na papierosa przed i jednym po przerwie? Po prostu brak słów, najlepiej żebyśmy siedzieli bite 8 h przy maszynie najlepiej w ogóle bez jakiejkolwiek przerwy, podczas gdy kierownictwo potrafi co godzinę chodzić do palarni a przerwy to mają minimum pół godziny a ty człowieku wszystko rób w biegu bo norma musi być... I co oni zrobią jak nie zarobia na naszym paleniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jednak dajecie na to przyzwolenie pracując tam. Niech sie zwolni chociaz polowa to zaraz się warunki poprawia! Ale przeciez "nie ma pracy" ," nigdzie nie dadzą umowy na stale"..no pewnie..lepiej marudzić i narzekać niż cos z tym zrobić..chociazby zmieniając prace. Fakt,ze ta firma to najgorszy syf,ale pracujecie tam po 10lat i oni wiedza ze cokolwiek zrobia to i tak tam zostaniecie,a ewentualne odejścia kilku mądrych osób szybko uzupelnia nowymi desperatami ktorym do zycia wystarczy 1500zl na miesiac i spartańskie warunki pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żal mi siebie,ze tam pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i pozwalniali nierobów z niektórymi fajnie się gadało ale nie robili nic tylko wyslugiwali sie innymi na maszynach ich wgl nie było a i w pracy rzadko. Good bay Sławek good bay Gośka ! Good bay Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważaj na swoją dupe bo Ty też możesz w przyszłym tygodniu wylecieć, nie tylko za zwolnienia wypierdalają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuje w Sonoco, ale byłbym zadowolony jak by mnie zwolnili z zakładu. Do świadectwa pracy nic nie jest wpisywane, a za to bym lepiej płatną robotę załatwił sobie. Tyle zakładów się buduje i otwiera. Więc nie ma co płakać po Sonoco, gdzie ludzią pensje dają jak jakąś jałmużnę dla biedaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co niektórzy nie są wcale zwolnieni :D tylko NA zwolnieniu. Wiec sa o wiele mądrzejsi niż ci którzy tam z*********ja jak osly;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z naszymi podwyżkami i aneksami. Wielka dupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miskę ryżu od dyrektora a nie podwyzka Ci się marzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mi podwyżka w tym zakładzie!!! D**y nie urywa!!! A płaca rynkowa dla pakowaczy na rynku pracy w inny zakładach jest 2000 zł. A tutaj w tym zakładzie 1900 zł. Lepiej chyba iść na kasę do TESCO i będziesz mieć 2300 zł na umowie niż pierdzielić się w Sonoco. Tacy mi managerzy produkcji w Sonoco że nawet nie postarają się dla ludzi na produkcji o lepszą kase. W jakości potrafią sobie wywalczyć, na magazynie także. Trzeba będzie poprostu zastrajkować na produkcji i niech cała produkcja jednego dnia padnie. Jestem za zbojkotowaniem produkcji w zakładzie Sonoco. Jestem ciekaw co amerykańscy żydzi na to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa... Znajdź chociaz 10 osób które nie będą się baly zastrajkowac to jesteś koksu..:/ tam każdy potrafi biadolić przy maszynie a jak jakiekolwiek zebranie z kimś z kiero to każdy zamyka twarz i nagle wszystko jest ok..poza jakimiś tam dwoma wybrykami natury ,które glosno mówią co im nie pasi.. Robson jestes gość!!;) pzdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A przelewy to sie robią juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety wszedzie na produkcji jest tak samo ale nie tylko na produkcji wszedzie narzekaja , prawda jest taka ze ludzi z produkcji nikt nie szanuje i nie bedzie szanowal dopuki my sami nie nauczymy sie szanowac i nawet tak glupia solidarnosc nam nie pomoze jako zwiazek jak juz d**e posadzimy na maszynie i jest nam dobrze to sie cieszymy byle by 8godz przerobic i nie myslimy co bedzie jutro a jutro tak samo i po co narzekac skoro zyjemy 8godzi w sonoco i tak codziennie wczale nie chcemy niczego zmieniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda jest taka ze ciagle bezrobocie jest ogromne ale jesli tak zle jest w sonoco i ktos uwaza ze gdzie indziej jest napewno lepiej to nic trudnego wystarczy przyjsc skacowanym albo w ogole nawalic do roboty a wtedy zrozumie co stracil bo moze wcale nie bylo tak zle jak w innych zakladach gdzie jeszcze nie byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i tak wlasnie solidarność wygląda.. Jak widac w poście powyżej niektórym wystarczają te ochlapy..jak sa w podeszłym wieku i po podstawówce to tylko sonoco zostaje.. I tam się nic nie zmieni wlasnie dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz się odechciewa czytać tego waszego narzekania ,wkolko jeden temat nie pasuje to na budowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jebe! Smęty ciężkie! Na chuj to forum powstalo wogole?? Bo to nieporozumienie jest jakies.. "głupia praca", "fajna praca", "zwolnijmy sie" ,"zapierdalajmy do konca świata"..bleee.. Co to jest? Jakis kącik placzu? Glosno o tym mówcie tam w tym syfie a nie tu anonimowo marudzita..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej o jakiś fajnych kobietach popisać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostał juz ktos wypłatę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nie a juz dzisiaj 7 jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie k*****.:/ takie zapracowane sa,ze nie maja czasu przelewów porobić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta Monia z baksiarek to niezła laska jest.Chętnie bym się z nią umówił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślicie wgl. że mam u niej jakieś szanse? Normalnie to spać nie moge jak tylko sobie o niej pomyśle.Ona jest jak spadająca gwiazda na bezchmurnym niebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre, gwiazda pracująca w Sonoco na trzy zmiany .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D ha! Tam same gwiazdeczki sa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos wie co z tymi wyplatami ogromnymi?? Zrobily,czy będą dopiero robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno jakas laska p****ala numer konta i jakis walek wyszedl....;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za ludzie tam pracuja skoro takie numery wychodzą. Każdy czeka na swoja marna wypłatę a tu jeszcze takie rzeczy im sie przytrafiają. Siedzą tam i tak nic nie wiedza zero informacji. Niczego nie potrafią dopilnować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×