Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość boNaImięMaEkstawagancja

Sonoco, Łódź, Nowy Józefów-o wszystkim i o niczym!!!Komentować...

Polecane posty

Gość gość
Od poczatku jak zaczęła pracowac w sonoco jedzie na dwa fronty a moze i na więcej nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że ktoś w końcu odważył się powiedzieć co to sa za ziółka... Generalnie to skutecznie potrafią zajść ludziom za skórę, uważają się za najfajniejsze a tak naprawdę większość hali ma wielką nadzieje, że już niedługo zdadzą sobie sprawę, że ludzie wiedzą jakie są i skończą swoją karierę w Sonoco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę ze takich co mogą powiedzieć więcej jest jeszcze sporo. Masz racje wszyscy z nadzieją czekamy kiedy skończą pracę w sonoco. Swoje już pokazały i to z tej "najlepszej" strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co masz na mysli mowiac ze takich co moga powiedziec sporo jest wiecej? Piszcie smialo niech maja za swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyzby oprucz tego Damiana byl ktos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam na myśli że dużo osobom szczególnie ta ansi zrobila wiele złego niby taka fajna ale to powłoka bo pod spodem to wrednosc podłość i zero szacunku do siebie. Dobrze że juz nie pracują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj ludzie tak Paulina to .... to jest jej narzeczyczony z która ma dziecko https://www.facebook.com/dominik.wojtas.37?pnref=lhc a to jest damian z ktorym sie buja w sonoco po za domem https://www.facebook.com/damian.pedzik?pnref=friends.search jak dla mnie głupia szuja z niej a o ansi nie wspomne ale ta pauina asior jak ich mało. dobra mila dla narzecoznego ktorego w rogi robi jak ich malo haha. smiech a sali poprostu. Kobitki wiecej szacunku do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie więcej szacunku!!!! Ale do kogo my to piszemy!!! Do lasek które tylko patrzą zeby się zabawic kosztem innych? Żenada!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy dzieciak jest jego. Ale ma facet rogi tylko mu współczuć wybranki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One tak predko nie znikna, chociaz po tych wpisach to kto wie czy beda mialy ochote tu pracowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz ansi jest samotna bez paulinki chociaz ponoć znalazla sobie zastępstwo też blond pustostan ktora jest królową "maszyny emerytów " czyli senkorpa2!!! Ale swój swojego zawsze znajdzie prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie ze "Nasza koleżanka " Ansi zmienia zmianę? Ciekawe dlaczego? Ale nic straconego na innych też się poznają jaka jest!!! Nareszcie będzie spokój skończą się ploty i faceci będą bezpieczni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co się dziwisz przyjaciółka odeszła (albo narzeczony się wkurzyl i zabronił) to co ma biedna sama tak podrywać chłopaków na innej zmianie jej jeszcze nie znają to pewnie podłapie jakaś naiwniaczke i ruszy na podbój. A one myślały że są fajne i tak sie okropnie pomyliły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety są dla mnie jebniete. Zamiast powiedzieć w oczy co macie to opierdzielacie d**e na forum. Nie macie odwagi? Takie mocne jesteście za monitorem? Jak się ciesze ,ze ja już tam nie pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie weźcie się w garść, to co piszecie na tym forum świadczy o waszej niskiej inteligencji. Jeśli uważacie ze ktoś komuś daje d**y albo zdradza to co was to do jasnej cholery obchodzi??! Zajmijcie się swoim życiem, bo wypisując obraźliwe teksty o kimś i to jeszcze anonimowo stajecie się jeszcze kimś gorszym od tej osoby którą obgadujecie. Jeśli nie podoba wam się ta osoba to odwrócie głowę w inną stronę, napewno kiedyś ta obgadywana osoba uświadomii sobie ze jest bezwartościową osobą a jeśli nie to nieprzejmujcie się tą osobą, wy napewno możecie poczuć sie kimś lepszym od tej osoby np posiadając cechy których ta osoba niema. Pomyślcie kilka razy zanim coś na tym forum napiszecie, wam tez by pasowało gdyby ktoś odkrył kim są autorzy obrażliwych komentarzy i sami byli by ponizanii, krytykowani. Zastanówcie się czy warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się Z komentarzem powyżej :) Udanej majówki zycze:) Mam nadzieję, ze nie spędzicie jej na tym forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy tacy mądrzy a każdy smaruje anonimowo!!!!! Po to jest forum zeby pisać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miejscowy
Nie rozumiem co ma szkolenie i uroda do tego forum kazdy pisze co chce i koniec. Są rozni ludzie i nie zmienicie tego swoimi wpisami proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widze ta ANSI zadarła albo z al01 albo se03 nic nowego że zmiana `A` pierniczy że aż przykro, jesli chodzi o ludzi to najgorsza zmiana, i na każdej zmianie każdy wam to powie, niech te typiary o sobie powiedza cos ciekawego, bo nie jedna ma za uszami gorsze sprawki. A i na miejscu tych osób co ktos wstawił ich linki do fejsa, ja bym tak tego nie zostawiła, bo to juz naruszenie prywatnosci spokojnie moga to zgłosic. Dobrze ze ta typiarka przechodzi do nas na zmianę, bedzie miała spokój ;) Anonimki zawsze cwane pozdro !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SE03... nie będę sie wypowiadać na temat tych Pań;) szkoda słow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witamy na zmianie C!!! Ładna ta Ansi? Chętnie ja poznam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładna jest!!;) Ale z tego co wiem to chyba zajęta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ma na imię na Ansi? Joanna czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahha Tyle o niej wiem ale nie wiem jak ma na imię ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laska z al 1
A ja lubię dxiewczyny i z al2 i senkorpa 3. Na innych maszynach są gorsze!!! A ty co tak piszesz o anonimowosci proponuje sie ujawnic ale pewnie odwagi ci brak co? Przynajmniej nie zrywają do chłopaków innych!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy ma za uszami. Nie znam osoby ktora jest idealna i ty pewnie też. Jestem ze zmiany b i ludzie tutaj tez nie są fantastyczni więc nie przesadzajmy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma na imię Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość191
www. facebook. com/anna. kaczmarek. 733

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny sa spoko, tylko, szukały rozrywki, a wy juz z tego robicie nie wiadomo co, a ta Paulina, gdyby byla szczesliwa, to nigdy by nie zdradziła swojego chłopaka. I co was to wogole obchodzi, zajmijcie sie swoimi sprawami to jest praca a nie obgadywanie za to nie płaca ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda z Was ma coś za uszami a udajecie cnotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×