Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ojjjjjjjjjjjjjjj.

mam ATAK PANIKI!!!!!!!RATUNKU!

Polecane posty

Gość ojjjjjjjjjjjjjjj.

ledwie stukam w klawiature.kurwa wykonczy mnie to . nie chce przejsc od 3 h:( oszaleje:( dziwnie mi ,we łbie karuzela,przyspieszone mysli ,lęk,dreszcze.kroku nie moge zrobic bo mi jeszcze gorzej.. kto jeszcze walczy z tym gownem? lecze sie u psychiatry .DUZO mi pomogly leki ale ataki wracaja😭 zemdleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko terapia
pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjjjjjjjjjjjj.
moze podpowiesz jaka? Psychoterapia poznawcza Psychoterapia psychodynamiczna Psychoterapia behawioralna ja osobiscie probowalam w dwóch miejscach. pierwsza - kobieta wiecznie mnie relaksowala:O wytrzymalam 4 wizyty drugi byl facet .dosc długo chodzilam ale to bylo jakies jalowe:Oi NIGDY nie wracalismy do tego na czym skonczylismy na poprzedniej terapii(wizycie).nawet jezeli bylo urwane w pół zdania .......bo czas minął:O obie terapie byly platne!!! w tej chwili mój lekarz to psychiatra oraz psycholog.lubie go ,gada sie przyjemnie chociaz czasami zle sie czuje po tym co tam opowiadam ale ponoc tak ma byc.... w końcu dostane szału!!! teraz czuje lepiej ale i tak jestem tym gównem wymemłana .:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukaj do
skutku, innej rady nie ma! Próbowałas terapię grupową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×