Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rozsan

Grzeczne niemowlę.

Polecane posty

Jestem pełna podziwu dla mojego maluszka, ma niespełna 2 tygodnie...i jest prze-grzeczny, w nocy już potrafi przespać ponad 4 godziny... w dzień, je i śpicha lub obserwuje co go otacza. Jedyny płacz jakim nas obdarza to początek kąpieli...i to wszystko. Czy wasze maluszki mają podobnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety muszę
Cię zmartwić:) jeszcze sie rozkręci - mój tez przez pierwsze 3 tygodnie był aniołkiem - tylko jadł i spał - aż dziwiłam się, bo przecież byłam ostrzegana, że po porodzie będzie ciężko:) oczywiście życzę żeby Twój pozostał taki spokojny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie tak mają
przechodzi to ok 3 tygodnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaAnusiT
a ja Cię pocieszę. nie bedzie zle. moja córka ma 5 mies i jest aniolkiem. spi cała noc tylko raz sie budzi na jedzonko. w dzien sama sie bawi z łozeczku. placze tylko kiedy jest glodna. jak po je klade ją do łozeczka daje smoczek i zasypia w mgieciu oka. cudowna jest. mimo ze chora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yfuyfufu
Może i się rozkręci ale moje dziecko było takie jak opisujesz, i takie zostało a ma już 2,5 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój synek ma 7 mcy i też taki był. i nadal jest grzeczyny. spróbuj tylko nierozpieścić dzidzi. ja ostatnie 2 dni chorowałam a mały zają się sobą. tylko jeść mu musiałam dać i pieluche zmieńć bo tego to sam jeszcze nie potraf :D (a w zasadzie pierwszego dnia to do tych czynności wzywałam pomoc:()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj zazdrosne jak nic
no nie gadajcie głupot że będzie gorzej i ż emija po 3 tyg bo to bzdura ! moja ma 7 miesięcy i płacze tylko wtedy jak musi czyli jak chce jeść ale są dni że wgl nie płacze jak jest kąpiel to radość owszem jak miała 1-3 miesiące to troszkę płakała jak ją wycierałam. sama bawi się w łóżeczku np teraz :) po prostu jest aniołkiem i w nocy nie wstaję do niej od 3 miesięcy 20-21:30 ostatnia butla i pobudka 7:30-8:30 jedna recz któa mnie nie pokoi to ciągnie kciuka jak opętana tylko wtedy jak chce spać i jak jej smoczek wyleci z buziaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi mój płakacze jak mu się zabiera jego ulubione zabawki tzn kable od tv itp do których zawsze jakoś znajdzie dojście, ale jutro moąż już wszystko ozabezieca i będzie spokój :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co jej piszecie
że się rozkręci ;) Moja ma roczek byla grzecznym bobaskiem i jest prze grzeczną dziewczynką. Jedyny minus to to ze sie nudzę przy niej jak mops bo ona się sama pięknie bawi i nie jestem jej specjalnie do szczęścia potrzebna. No i nie mogę ponarzekać z innymi mamusiami jakie to mam ciężkie życie bo leżę tyłkiem do góry z książka na kanapie ;) Są takie egzemplarze które na prawdę są niczym aniolki. Rzadko sie trafiają, ale jak już się trafią to człowiek docenia co to znaczy czuć satysfakcję z macierzyństwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój też był grzeczny.Istny aniołek. Prawi nie płakał,prawie cały czas spał...Teraz ma 15 miesięcy i wyrosły mu dość potężne rogi! Czasem nie mam do niego siły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzzzzzzzzzz
u mnie pierwsze 3-4 tyg też tak było, ale się rozkręciło . Potrafiła przespać jednorazowo nawet 5 godz. Jeszcze się rozkręci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkotka uk
moja byla grzeczna od poczatku. W nocy budzila sie raz a od 3 miesiaca przesypiala cala noc do 8. Ale musze xmartwic ta co pisala ze nie ma co robic przy dziecku bo sie samo bawi. Moja tez tak miala a teraz a 2 latka i nie potrafi sie sama troche pobawic. Troszke sama porysuje ale za chwile mnie wola. To samo jak bawi sie domkie dla lalek...ale grzecza jest nadal i sie mnie slucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba noworodek a nie niemowlę :) 2 tyg to nic,kazde jest grzeczne bo co innego moga robic,spac,jesc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1231232323
2 tyg to niby nic, ale moj tez byl przegrzeczny, nawet kocha kapiel!!! i tak zostalo! Ma 2 i pol miesiaca a od ukonczenia 4 tygodni zaczal cale noce przesypiac, budzil sie raz o 5 i potem 8, a teraz zasypia 22 i budzi sie po 7!!! ANIOŁ Płacze tylko jak jest baaaaardzo glodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleee
do mam których dzieci przesypiają cale noce: karmicie mlekiem modyfikowanym czy piersią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarrrrVix
Mlekiem modyfikowanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkotka uk
piersia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewidoczny dla innych
Moja ma 6,5 miesiąca i od urodznia nie wiem, że mam dziecko w domu, także... nie z każdego wyrasta diabeł. U nas w rodzinie dzieci zawsze były grzeczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala ma kotkaaaaaaaaaaaa
mój był kochany do 3tyg , każdy chwalił i piał z zachwytu że taki Aniołek...później się rozkręciło i do teraz (a ma już 13msc) nie przespaliśmy ani jednej nocy bez pobudek :p no i przez pierwsze 3msc olbrzymie kolki a w dzień spanie max 2 godz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge czytac tego tematu bo mnie zazdrość po prostu zjada moj ma 2 latka, aniołkiem nie był nigdy i wszyscy mi mówią tak "gdyby był grzeczny, to nie wiedzialabys ze masz dziecko w domu " - czyli dokladnie to co Wy mówicie. To jest po prostu niesprawiedliwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podkarpacie południowe
Ja mam podobnie. Córka skończyła właśnie pół roku, i od początku była grzeczna, bierzemy ją zawsze ze sobą, jak jedziemy np do znajomych czy do rodziny, i wszyscy się dziwią, jak sobie ładnie siedzi i tylko się wszystkim przygląda i uśmiecha:) Nawet jak kogoś nie zna, można ją zostawić czy położyć, i nie będzie protestować, jest przyzwyczajona do ludzi. Płacze w zasadzie tylko jak jest głodna albo jak coś się stanie, tak to jest grzeczniutka, a noc przesypia całą, od kiedy się urodziła:) Ja nie wiem, co to są nieprzespane noce przy dziecku, kolki czy inne histerie - wszystko to mnie ominęło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podkarpacie południowe
Tak do 3go miesiaca to spała całymi dniami, zapominałam, że mam dziecko, tak od jedzenia do jedzenia. Teraz śpi w dzień mało, ale i tak jest grzeczna, posadzę w foteliku czy dam na matę i sama ładnie się bawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Noego :)
Tez mam takiego spokojnego brzdaca od urodzenia :) W ogole nie odczuwam,ze mam niemowle w domu to taka nasza "zabaweczka" jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1231232323
do aleee: ja karmie modyfikowanym, piersia karmilam nie cale 2 tygodnie tylko. moze spi cala noc, ale w dzien tylko 2 - 3 drzemki walnie po ok. 1 godz gora 2 godz ciagiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleee
zazdroszczę tym mamą których dzieci przesypiają noc bez karmienia ;) Mój budzi się co ok 3 godziny czasem częściej, raz tylko zdarzyło się że spał 6 godzin, a ma prawie 4 miesiące. Tyle dobrze że w nocy je na śpiocha, ale bardzo chciałabym spać razem z nim do rana bez karmienia :) No cóż, może jeszcze się to zmieni. Za dnia zazwyczaj aniołek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleee
Mój jak wpadnie w tryb nocny to śpi zazwyczaj 12 godzin, tylko właśnie to wstawanie nocne do jego łóżeczka męczące, a za dnia ma 3 drzemki po ok 40 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez podobnie.Moj Maluch ma 9 tygodni.Jest na piersi jednak w nocy przesypia po 7 godzin,przez co mama wypoczeta.W dzien je co 4 godziny,po posilku troszke zabawy z mama a potem znow spi.Jedzenie zajmuje mu 10min tak szybko spija mleko z piersi.Nie musze go specjalnie usypiac,mial okres zasypiania na rekach jednak to juz za nami,teraz wystarczy polozyc go w lozeczku,utulic kocykiem i sam zasypia.Nie placze gdy jest glodny,tylko posteka troszke.Potrafi sam lezec w lozeczku czy na macie i obserwowac wszysyko dookola przez dluzsza chwile a mama w tym czasie moze na spokojnie sie ubrac,zjesc sniadanie itp.Przy zmianie pieluch najczesciej sie usmiecha,nie wiedziec czemu bardzo to lubi.Placze jedynie na poczatku kapieli (w trakcie sie uspokaja) lub kiedy boli go bardzo brzuszek,kolki mielismy jednak tylko z 3 razy,troche gazow ale z tego tez wyrosl.Nie boi sie tez ludzi. Synek jak marzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleee
No mój je zawsze maksymalnie 5 minut, po tym czasie zaczyna się już bawić brodawką, nie ciągnie mleczka i nie słyszę żeby połykał. Może przez to budzi się tak często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam, moje dziecko przez pierwsze 3 tygodnie życia to wcielony anioł.Budził się tylko na jedzenie, płakał,dostał butelkę i zaraz po skończeniu karmienia zasypiał, więc przewijałam po jedzeniu już na śpiocha.Ale.. może dziecko zostanie takie spokojne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj zazdroszcze :) Moje sie budzilo w nocy do 3 roku zycia, niecierpialo obcych ludzi, wybrzydzalo przy jedzeniu i chociaz ogolnie jest dobrym i grzecznym dzieckiem, to pozostanie jedynakiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×