Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elastyczna

wzial mnie jak rzecz

Polecane posty

Gość elastyczna

...mielismy polezec na motelowym lozku.zaraz za drzwiami pokoju zaczelismy sie calowac,pchnal mnie na lozko,rozerwal koszule.pozniej trzymajac moje rece nad glowa przelatywal mnie jak maszyna.robilam mu loda a on jezdzil nozem po moim policzku.bil mnie i glaskal.bylam dziewczynka i dziwka...chce jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elastyczna
Niestety serio.Gdyby to byla fantazja to bym tak teraz nie cierpiala.Juz nie moge wytrzymac...czasem czuje fizyczny bol...strasznie mi to potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twój facet czy obcy? Pytam nie wiedząc, czy masz szansę na powtórkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elastyczna
Mielismy...uklad.Z nim nie ma szans,wyjechal.Potwornie trudno znalezc kogos takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet40pogadamy
mhmmm cukiereczkowe no właśnie ci faceci są tak nie uchwytni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elastyczna
To bylo prawie rok temu...od tamtej pory trafiam na samych idiotow:/ seks nie jest juz taki sam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nieuchwytni? Chyba nawet lepiej liczyć na cos takiego w wolnym układzie niż z własnym partnerem. Nie wiem czemu część facetów wbija sobie do łba, że traktując tak własną partnerkę okazują jej brak szacunku. A większość kobiet o tym marzy, tylko niekoniecznie ma odwagę się do tego przyznać, zwłaszcza przed partnerem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paararar
taak ? aile jest takich dziewczyn , żeby nie zaczęły wrzeszczeć : ZBOCZENIEC !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elastyczna
No widzisz...on zanim trafil na mnie caly czas udawal kogos innego bo reakcja na prawde byla zwykle z tych pt 'zboczeniec'.ja przyjmowalam wszystko i bylo mi swietnie.poza tym...trzeba naprawde lubic bol i strach..a niektorym sie wydaje,ze wystarczy klaps w pupe i brzydkie slowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani jak wejdziecie na jakiekolwiek fora z tematami o fantazjach- 90% pisze o brutalnym, brudnym seksie. Tylko jest dylemat: jak stary, dobry mężuś, który właśnie zeżarł jajecznicę i siedzi w kapciochach przed tv ma kobietę oprzeć o ścianę i do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elastyczna: mam to samo- jak pytam czasem czy ktoś coś takiego przeżył? To odpowiedź zawsze jest podobna: taaak- najpierw klapsik w pupkę, potem nazwał mnie "szmatą", a potem to już nawet na stojąco to zrobiliśmy. No chyba nie do końca o to chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elastyczna
Polly...marza o tym ale jak w realu trafia na osobe naprawde brutalna i silnie dominujaca to czesto uciekaja.serio.co innego trzymanie za wlosy i ostre rzniecie a co innego krew,lzy i upodlenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sporo jest takich mezczyzn
poszukaj na forach BDSM ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elastyczna
Ja juz nawet nie pytam...bo widze oczy jak piec zlotych.hah.Ale cierpie...strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bez krwi, jakoś nie mogę się przekonać. A nie próbowałaś poznać kogoś przez fora? Dziś chyba jest łatwiej- można znaleźć ludzi, których kręcą te same rzeczy, a nie łopatologicznie tłumaczyć komuś wszystko od początku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elastyczna
Na forach bdsm wcale nie jest lepiej,uwierz.mnostwo tam panow o zanizonej samoocenie.poza tym...lodzkie to jakas czarna dziura chyba.posucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sporo jest takich mezczyzn
e tam, jak nie bedziesz probowac to nie znajdziesz. A juz chyba latwiej na forum tematycznym, niz poza nim, prawda? Przynajmniej nie musisz tlumaczyc o co Ci chodzi. http://www.szkolabdsm.com.pl/wiki/doku.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem z łódzkiego... pomyśl, że jak trochę nie powęszysz i poszukasz to trafisz na takiego, któremu będziesz musiała wszystko tłumaczyć. A jak facet nie będzie robił tego bo to też dla niego jest przyjemne to raczej fajerwerków nie będzie. Ludzie na pewnym etapie życia powinni już odkryć co ich pociąga i szukac partnerów o podobnych zainteresowaniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elastyczna
Polly...zaraz sie okaze,ze jestesmy sasiadkami;) przegladalam to forum ale to troche jak przegladanie katalogu,nie?dobrze by bylo gdyby Ci wlasciwi mieli jakis znacznik,heh.Zwykle sie ukrywaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez zerknęłam na te stronki- no ciężko wyczuć. Ale towarzystwo z Łodzi:) Więc ewentualny wypad na kawkę nie wymaga wiele poświęceń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mantoo
witaj elastyczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poly teza ze ludzie powinni szukac partnerow wedlug podobiensywa upodoban seskualnych jest troche przegieta. Jest duzo wazniejszych rzeczy wazne zeby kogos kochac zeby bylo o czym porozmawiac zeby pasowac charakterem i wszystko inne a nie tylko seks. Byc z kims tylko dlatego ze w seksie sie uklada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paararar
a jak się, że tak powiem zgadaliście z tym co to wyjechał w siną dal ?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sporo jest takich mezczyzn
Ci wlasciwi nie zaczynaja od przeklenstw i nie stosuja pieciu wykrzyknikow po zdaniu, ktore wg nich jest rozkazem ;) zwykle rozmowa poczatkowo jest zupelnie "zwykla", nie zahaczajaca nawet o seks. Kiedy juz Mu zaufasz, poczujesz, ze to moze byc wlasciwy mezczyzna, On zmieni ton korenspondencji, zacznie dominowac (czasem dopiero na spotkaniu owa zmiana zachodzi). A reszte juz znasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elastyczna
Mantoo...czesc yyu...czy ja mowilam,ze szukam meza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sporo jest takich mezczyzn
wybralam dla Was mezczyzn z lodzkiego, ale wg wyszukiwarki po prawej stronie mozecie szukac tez w innych wojewodztwach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×