Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mocno zaskoczona

Matka wtrynia się do mojego związku :/

Polecane posty

Gość Mocno zaskoczona

Matka powiedziała że nie mogę być ze swoim chłopakiem, bo jest dla mnie za niski. A czy wygląd jest najważniejszy?! Dla mnie nie, ważniejszy jest charakter. Cały czas naciska na to żebym z nim zerwała, a ja jestem w kropce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość średnia i kac
Nie ulegaj, mama zwyczajnie nie liczy się z twoimi uczuciami. Będziesz chodzić z chłopakiem który cię nie szanuje tyklo dlatego, że jest wyższy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w klubie ;) też mam niższego od siebie faceta i mama mi ciągle powtarza, że głupio razem wyglądamy, że on jest dla mnie za mały i generalnie, że ma nadzieje że jeszcze znajdę sobie "normalnego" chłopaka, tzn takiego wyższego ode mnie oczywiście. olej to, serio. też się na początku strasznie przejmowałam, bo wiadomo to w końcu mama i chciałam żeby akceptowała mojego chłopaka, ale jej uprzedzenia przestały być śmieszne, normalnie mi za nią wstyd teraz, za jej poglądy ehh.. a z moim jest mi tak cudownie że za nic w świecie bym z niego nie zrezygnowała, także mama może sobie gadać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mocno zaskoczona
Ważniejszy jest charakter niż wygląd, super z nim się dogaduje. I miałabym to rozwalić tylko dlatego, że on jest niższy ode mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×