Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lubliniankaa

Poród w szpitalu na Staszica w Lublinie

Polecane posty

Gość magdules
ja ją tam widziałam jak weszłam na użytkownicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdules
ale tutaj cisza:) widziałam dzisiaj na jarmarku pod zamkiem 2 wózki lupo:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KassiaM
Ja tez tu zagladam, tak odruchowo, kurcze naprawde mi zal tego miejsca:-(:-(:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatkaEV
no trudno, dziewczyny już nieźle śmigają po nowym forum. przestawicie się i Wy :) NOWE DZIEWCZYNY RÓWNIEŻ ZAPRASZAMY !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostecka
i ja też zaglądam ;) ale tam częsciej. Serio dziewczyny, chwilę trzeba nowe forum pozwiedzać i człowiek przywyknie :) . teraz jak Matka założyła tyle wątków to podoba mi się coraz bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violianka
Mi też się podoba. Ładnie się zagospodarowałyście. W końcu będzie miejsce dla przyszłych ciężarówek z prawdziwego zdarzenia. Powodzenia na nowym forum mamuśki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violianka
Tak się składa, że skopiowałam sobie całą korespondencję jaka powstała między nami na tym wątku... czy któraś z Was wie, że moich wypowiedzi było dosłownie kilka (koło 10) a negatywne były dwie - na temat sal porodowych - broniłam swojego zdania, które zlała Matka oraz 2 raz - jako odpowiedź na komentarz pod jednym z moich postów na blogu , którego nie opublikowałam, ale wiedziałam, że to ktoś od was napisał - do gościa o tym że jest cienki w uszach. Nigdy do was personalnie nic nie napisałam, a teraz wiedzcie, że chamskich komentarzy na moim blogu nie opublikuję i możecie sobie wypisywać kłamstwa. Cały czas powtarzałyście, że "nie możemy się dawać prowokować" i takie tam. A same siebie nakręcałyście! Ja o karmieniu piersią nic wam nie pisałam, to wy z własnej inicjatywy zaczęłyście komentować - oczywiście negatywnie - jeden z moich postów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violianka
Więc ty anonimie, który napisałeś do mnie komentarz pod postem: http://www.violianka.blogspot.com/2013/08/mamy-mamom-zgotoway-ten-los.html mylisz się, bo ja błędów wam nie wytykałam, radziłam i komentowałam jak inne mamy. Napisz ile i jakie kąśliwe komentarze padły bo nie wiem o co ci chodzi. A do kosza włożyłam nie po to żeby sobie zrobiło krzywdę, tylko po kąpieli w basenie - kosz był przygotowany, wyłożony kocykiem, ale oczywiście musicie się czepić czegokolwiek, żeby usprawiedliwić swoje niechciejstwo i zakłamanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka Lupo
violanka ale masz tupet odnośnie tego wpisu kobiety kobietom .... Moderujesz posty które są dla Ciebie wygodne a nie opublikujesz krytycznego chyba że masz na niego kąśliwą uwagę, więc to co mam do powiedzenia zmuszona jestem zamieścić tu gdzie się czynnie "udzielasz": Tu naprawdę nie chodzi o sam fakt karmienia piersią, tylko ogólnie twoją wredną naturę i wciskanie ludziom kitu, pieluszki wielorazowe są lepsze niż pampersy z folii, ale już kiszenie niemowlaka po kilkanaście godzin w samochodzie w upał w trakcie wyjazdów na trasę to nie jest kiszenie i jest zdrowe? Albo wkładanie dziecka do kosza na bieliznę żeby sobie krzywdę zrobiło. Hipokrytka. Trzeba trochę krytyczniej spojrzeć na własne wady a dopiero potem wytykać je innym. Tyle ile z twojej strony na kafetrii padło kąśliwych komentarzy to już nie liczę ale cóż Panno idealna lepiej robić z siebie ofiarę pod pretekstem karmienia piersią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka Lupo
może zamieścisz to na swoim blogu czy nie masz odwagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violianka
Jak słusznie napisałaś to MÓJ blog i mogę sobie na nim pisać i publikować co chcę. Nikt, a na pewno nie Mamuśka LUPO nie będzie mi mówić co mam na nim publikować. Kąśliwe uwagi to znaczy, jakie? Czy napisałam o którejś z was że ma nadwagę? Nie. Że jest samotna? Że wychowała 10 dzieci i dlatego jej cycki wiszą? Że jest sucz i cham bez szkoły? No nie, prawda? A ja takie rzeczy o sobie wyczytałam... zastanów się Mamuśko o czym piszesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violianka
A i dzieciak "kiszony" był tylko raz, w trasie z Lublina do Gdyni, a nie tak jak dzieci w pampersach, codziennie, 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, przez 2 i więcej lat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka Lupo
Wiedziałam że przyjdziesz tu żeby się pożalić, hehe.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka Lupo
za to twój foliowy owijak czy jak to tam zwiesz jest zdrowszy:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka Lupo
Może sama tak o sobie napisałaś, w końcu jesteś blogerką:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostecka
Matko kochana co za człowiek.... juz Ci mówie jaki kąsliwe uwagi padały z twojej strony: - grzejemy dzieci w folii - świadomie aplikujemy im chemię w postaci pampersów - nie poświęcamy się dla dzieci - nie chce nam się karmić piersią - eksperymentujemy z bebilonami testowanymi na szczurach (?) - dajemy sobie wciskać ciemnotę lekarzy i położnych, bo nie mamy nic przeciwko np. przebiciu pęcherza płodowego jeśli zaistnieje taka konieczność - była rozmowa o dawaniu czekoladek dla położnych - odpisałaś od razu, ze to "wiocha" czy mam wyliczać dalej? a co do komentarzy na blogu - w moim, który nie został opublikowany nie było ani jednego chamskiego słowa. zachęciłam aby odwiedzających do zapoznania się z całą rozmową na kafeterii, bo autorka wrzuciła strzępki zdań wyrwanych z kontekstu. co tu jest chamskiego? pominę już podszywanie się pod nas na nowym forum i wypytywanie "czy była już v?".... nie wstyd ci chociaz troszeczkę? cieszę się, że podoba ci się nasze nowe forum :P jakże przykro, że nie masz na nie wstępu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostecka
hmm... czy ty chcesz się z nami pogodzić, że tak się tłumaczysz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostecka
hmm... tak w ogóle to czy ty chcesz się z nami pogodzić, że tak się tłumaczysz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalakaka
dziewczyny czytam Was od jakiegos czasu ale nie moge na te nowe forum wejsc:( mozecie mi podac jeszcze raz linka:) dziekii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalakaka
eh próbuje cały czas i wyskakuje błąd 400 bad request .... nie wiem co sie dzieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_99
Dziewczyny, czytam Was już od dawna - termin porodu mam na październik. Zarejestrowałam się na nowym forum - jest rewelacyjnie tematycznie rozłożone. Z chęcią będę korzystała. Do blogerki V - nie ekscytuj się dziewczyno , że masz nowe wejścia. Weszłam na twego żenującego bloga tyko raz, niestety z czystej ciekawości..zobaczyć kim jest ta dziewczyna bez krzty honoru i godności. Trzeba mieć naprawdę talent, żeby "rozwalić " sprawnie funkcjonującą grupę społeczną. Do zobaczenia na nowym forum..z wielką satysfakcją nie zobaczę tam już tego irytującego V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do agi99
Z chęcią zobaczę Twojego bloga! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza19000
Może niektóre mamy wolą się dzieckiem opiekować niż skrobać posty na blogu i rejestrować się na jednym forum pod nickami kafeteriowych użytkowniczek? V... jesli jesteś dorosłą kobietą przestań się zachowywać jak gimnazjalistka, która podszywa się pod inne dziewczyny. To żenada do sześcianu. Świadczy to tylko o tym, że nie potrafisz zachowywać się honorowo. Można mieć inne zdanie na różne tematy, ale dyskutować można NORMALNIE jak dorosły a nie jak dziecko. Zagrywki jak z przedszkola, nie dziw się, że dziewczyny tutaj mają Ciebie dość. Odpuść sobie i idź pogadać z kimś na Twoim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Luizy
Może użytkowniczki kafeterii mają, ale ja nie mam potrzeby gadania. A to wszystko to zbyt serio traktujecie - to tylko głupie forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do violianki
Idź zmień dziecku pieluchę, bo niedługo jej tyłek się pomarszczy, jak dłonie i stopy w zbyt długiej kąpieli!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza19000
To po co wbijasz na forum przez nie założone, logujesz się pod nickami z Kafaterii i spamujesz? Nie masz potrzeby gadania? WŁasnie takim zachowaniem pokazujesz, że nie dorosłaś jeszcze. A może masz schizofrenię dziewczyno. Polecam wizytę u lekarza. Piszę poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×