Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczynam biegać

od jutra zaczynam biegać!

Polecane posty

Gość przezoo_rna
Co do tego, że po asfalcie i betonie nie można biegać... Ja biegam tylko po chodnikach i asfalcie. U nas w mieście była kiedyś taka sytuacja, że dziewczyna poszła sobie pobiegać do parku a następnego dnia znaleziono ją brutalnie pobitą (na szczęście żyła). Z dwojga złego wolę biegać po twardym i mieć za kilka/kilkanaście lat problemy ze stawami niż wybrać się jutro do parku/lasku i dostać nożem między żebra. Tak, wiem, że to trochę skrajne spojrzenie na temat no ale przezorny zawsze ubezpieczony. Na osiedlu/ w mieście są domy po prawej i lewej, sklepy, są ludzie i czuje się bezpiecznie, a w parkach, skwerach i laskach niestety przebywa różny element - dresiarze, dresiary, ćpuny, pijacy, chuligani, szczególnie wieczorem, kiedy mam czas pobiegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj, codziennie to sobie powtarzam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karbon
Jeśli chcesz to robić zawodowo, to poszukaj w okolicy toru, który posiada takie systemy pomiaru - http://www.gtiming.pl/ W zasadzie jedynie w taki sposób możesz weryfikować swoje czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie ważne jest, aby buty były lekkie i miały bardzo dobrą amortyzację, jednak ciężko znaleźć naprawdę dobre jakościowo buty, które nie rozleciałyby mi się po jednym sezonie. Na razie przez dluższy czas dobrze spisują mi się buty New Balance, ale naprawdę długo, długo nie mogłem znaleźć nic sensownego i tylko mnie to denerwowało. New Balance pod względem amortyzacji i jakości wykonania butów przoduje już od kilku lat i zasługuje na dużą pochwałę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupowałem swoje buty do biegania na eastend,pl . Są to Under Armour , nie pamiętam dokładnie modelu . Na eastend,pl mają teraz kod rabatowy "SUPER20" na modele nieprzecenione - także można sobie cenę znacząco obniżyć . Polecam Undery - najlepsze buty do biegania jakie do tej pory miałem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba sie dobrze ubrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buty to podstawa! zle dobrane moga spowdowac takie kontuzje ze bedzie mozna zapomniec o kazdym innym sporcie. New Balance sa bardzo wygodne, ja w swoich NB biegam już drugi rok i jest super, amortyzacja, wygoda, wytrzymały materiał. Moze warto tez przebadac sie pod kontem takim czy w ogole bieganie jest wskazane dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczełam tez teraz po skończonej diecie dbac o kości i mięśnie, bo jednak dieta je troszkę wymęczyła. a przyjmuje taki suplement http://aliness.pl/pl/p/Witamin(...)g-z-Natto-D3/61

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×