Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczynam biegać

od jutra zaczynam biegać!

Polecane posty

Gość aneczka876
A bierzecie dodatkowo jakieś suplementy? Ja biorę Noble Health Colostrum Tablet na regenerację mięśni, bieganie nieźle daje im popalić, ale jest lepiej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam biegać
Witam :-) Ale mnie tu dawno nie było ;) chcialam powiedziec, ze dalej biegam i juz chyba nie przestane ;) czuje sie super, cialo mam takie ujedrnione no i kondycja super ;) teraz moim celem jest udzial w maratonie no ale to juz wyzsza szkola jazdy, bo to 40km;) ale nie ma rzeczy niemozliwych ;) fajnie, ze jest tyle ludzi biegajacych :) pozdrawiam wszystkich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megustaa
No ja biorę właśnie stavin, jak tu erzecznik wspomniał jest w postaci syropu, a dla osoby która w swoim życiu musiała brać same pigułki to jest po prostu błogosławieństwo. Dodatku jest smaczny i dobrze się wchłania. Dla mnie rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skocznylemur
jak długo trzeba przyjmować takie suplementy, żeby zauważyć jakąkolwiek poprawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchaa
Proces odnowy stawu jest czasochłonny. Regeneracja trwa i trzeba uzbroić się w cierpliwość. Ważne jest też to, że takie suplementy jak stavin można brać nawet po odbytej kuracji bo zadaniem takiego preparatu jest nie tylko wspomaganie regeneracji, ale także ochrona stawu przed dalszym niszczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej Banasiewicz
Witam ponownie. Proces leczenia stawów jest niezwykle trudny i trwa dość długo (nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ile, ponieważ dla każdego przypadku jest to indywidualna sprawa ), dlatego tez najlepszą metodą jest zapobieganie ich uszkodzeniom, dbałość i codzienna pielęgnacja ich kondycji. Dlatego też, aby zadbać o swoje stawy na przyszłość, polecam stosowanie suplementu diety Stavin, który wspomaga odbudowę i prawidłowe funkcjonowanie układu chrzęstno - stawowego. Chętnie odpowiem także na inne Państwa pytania - proszę śmiało pisać. Pozdrawiam, Maciej Banasiewicz _____________________________ eRzecznik suplementu Stavin Syrop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też muszę zacząć coś brać żeby stawy wzmocnić jeszcze mnie nie bolą non stop, ale czasem coś mnie w kolanie strzyknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się czasem dziwie, dlaczego ludzie nadal mają te błędne przekonanie, że żeby schudnąć, trzeba biegać, albo co gorsza - muszę robić brzuszki, żeby schudnąć z brzucha. Ruch to tylko wspomagacz, tak jak suplementy i warto to sobie w końcu uświadomić. Spotykam się z tym praktycznie codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reporterr
Świetna sprawa polecam każdemu kto ma problemy ze stawami lub chce je ochronić. jestem fotografem i niekiedy mój plecak warzy 50kg! Dzięki tego typu suplementom dalej chodzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matimontana, a nie przyszło Ci do głowy, że sport można uprawiać dla przyjemnosci? to że dzięki niemu poprawia się sylwetka i ubywa czasem kg to tylko miły skutek uboczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuglarczyk
sportowcy to najwięksi kalecy :D.. oczywiście się śmieje teraz, ale na starość nie zazdroszczę. Takie suplementy mogą pomóc, chociaż ochronnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto :D 10 min na pierwszy raz to jest super wynik ja po minucie myślałam że umrę ;) w tej chwili biegam ok 7km kilka razy w tygodniu bez odpoczynku ;) nie myśl w ten sposób zacznij sobie powoli od truchtu ma zmianę z szybkim marszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow szczerze podziwiam za wytrwałość ;) ale przyznam, że efekt musi być niezły no i to uczucie satysfakcji :) chyba się również pokuszę :D dzięki za ten topik. Ale czy biegając i jedząc w mniejszych ilościach mogę coś schudnąć? Zawsze słyszałam, że sport jest ważny przy odchudzaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amitiel zgadzam się z tym absolutnie, miałem na myśli tylko i wyłącznie odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak to możliwe ale mnie od biegania biust urósł :p wszystkie staniki mają miseczki za małe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remopl
to chyba dobrze, prawda? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, biegam już od ponad roku i w suplementy co prawda się nie bawię, aczkolwiek wiem, że może to dać jakieś efekty. Bardziej jednak polegam na zwykłym treningu. Taki bieg jest w stanie zdziałać cuda, więc serdecznie polecam. Od jakichś 4 miesięcy korzystam z pulsometru timexa. Bieganie naprawdę jest przyjemniejsze, ważne tylko, żeby robić to z głową. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megustaa
Timex robi świetne pulsometry, sam używam jednego z nich - super inwestycja. Co do suplementów na stawy jako sportowiec muszę niestety przyznać, że brałem kiedyś jakieś świństwo na stawy po kontuzji tym bardziej zdziwiło mnie to, że ktoś wymyślił w końcu coś smacznego i to w przystępnej formie do przyjmowania. Brawa dla farmaceutów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaBis
Witam, Jeśli dopiero zaczynasz to warto sięgnąć do fachowej wiedzy, w tym celu zapraszam na www.trenujmadrze.pl Pamiętaj także, że przed rozpoczęciem treningów warto zrobić sobie domowe badanie wartości tętna HRmax, co pozwoli nam na dostosowanie intensywności treningu do naszych możliwości. Pozdrawiam, Ewa Bis eRzecznik pulsometrów Timex Ironman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megustaa
Tu się przyłącze do wypowiedzi pani Ewy. Bardzo dobra i profesjonalna strona, sam sporo się dowiedziałem, a nie trenuje od dziś. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osz przegapilam ciag dalszy
ja tez lubie ta strone! czerpalam stamtad info o bieganiu i pulsie :)tez mam pulsometr Timexa, ktory kupilam zanim zaznajomilam sie z ta strona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolena
mam 46 lat, a więc stara dupa ze mnie; nigdy nie lubiłam się ruszać aż do momentu gdy mój syn zaprosił mnie na maraton (brał udział po 8 miesiącach treningu) i wtedy poczułam te COŚ, w ciagu 3,5 tygodnia przygotowałam się do zawodów nordic 10km zajęłam 4 miejsce, to mnie tak podbudowało, że zakosztowałam biegania ,; jestem dopiero po trzecim treningu; tutaj dowiaduję się , że źle robię bo zaczyna się małymi kroczkami, ja zaczełam od truchnania 3,5 km dz. oczywiście nie jest łatwo ale czuję sie wspaniale i wiem, że już nie odpuszczę będę to robiła nadal, bieganie i chodzenie na przemian; waga oczywiście stoi nieruchomo, jak zaczarowana ale większośc osób o tym pisze a więc nic nowego nie odkrywam ale widzę jak moja figura się zmienia, jakie fajne mam nastawienie do życia, jak czekam na umówiona godzinę treningu z koleżanką, żałuję tylko że mieszkam w małej miejscowości i nie mam mozliwości treningu pod okiem fachowca ale to już szczegól, posiedzę trochę tutaj i wszystko wyczytam , dzięki Wam :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megustaa
fajnie że ludzie interesują się sportem a jeszcze fajniej, że za ćwiczeniami idzie także teoria :) takie mądre trenowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcccelinka
Pamiętajcie dziewczyny ze jesli zaczynacie beigać to trzeba to jakoś dozować, nei od razu przebiec 10km. I wczesniej mozna sie też odpowiednio do tego przygotowac tak jak ja to zrobiłam łykałam przez 2 mc Grape Seed Extract, który miedzy innymi likwiduje uczucie cięzkich nóg. Wiec warto też o tym pamiętac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszam na spacer z kijami
Dzisiaj jak na aktywny Piątek przystało, będziemy mówić o sporcie Kilka tygodni temu był wstęp do Nordic Walkingu, dzisiaj powiem o 5ciu najczęstszych błędach popełnianych przy chodzeniu z kijami. Wszystko po to, abyście ich nie popełniali i aby wasz trening przynosił maksimum efektów. Będzie nieco ujęć z pleneru do zobaczenia o 20:30 na naszym pokoju videokonferencyjnym Anna Maria Dębniak http://sukcesosobisty.pl/5-najczestszych-bledow-w-nordic-walking-jak-ich-nie-popelniac-sukces-osobisty/?utm_source=tytul_wpisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marx
Bieganie to bardzo fajna sprawa przy odchudzaniu. Warto zmienić też dietę i zacząć suplementację. Biegam co drugi dzień, a swoje suplementy kupuję na www.twoje-odzywki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megustaa
na samych odżywkach nie opierałbym swojej diety... bardzo ważny jest odpowiedni bilans węglowodanów przyjmowanych na dzień. Wykładnikiem dobrego treningu są: dieta, systematyczność i przede wszystkim mądre trenowanie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×