Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczynam biegać

od jutra zaczynam biegać!

Polecane posty

Gość zaczynam biegać

ubiorę się na cebulkę i jazda:D , dodatkowo będę stosować dietę, nie wiem ile ważę, ale trochę tłuszczyku mi przybyło, więc na wiosnę chcę ładnie wyglądać, oto moje wymiary: brzuch-73cm biodra-91cm udo-54cm Regularnie będę zdawać relacje!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeerrr...
Od jutra haha Zawsze jest od jutra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam biegać
a zobaczysz, ze tak! Ja z natury jestem uparta, jak wyznacze sobie cel to do niego daze! A dzisiaj nie zaczynalam, bo jest tlusty czwartek, wiec to taki ostatni dzien"obzarstwa" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna_kora
to może i ja się zdecyduje ... moje wymiary to: talia - 70 biodra -94 udo -54 a jaki masz wzrost ? ja mam 160:/ może będziemy się wspierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam biegać
Bardzo chetnie! Fajnie, ze ktos sie do mnie przylacza! Razem bedzie razniej! Ja mam 164cm :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się już od dłuższego czasu przymierzam do biegania, ale samej - jeszcze przy takiej pogodzie to naprawdę ciężko się zmobilizować ciesze się, że wpadł mi w oko Twój temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam biegać
melduję, że pobiegałam dziś pół godziny plus pół godziny marszu, nie dałam rady więcej, ale mam nadzieję, że małymi kroczkami dotrwam do godziny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verbener
Czyli nawet nieźle... ja biegam 20 minut, takim równym tempem. Wracam do domu i robię 8 mimut ABS. Ale to od niedawna więc nie wiem jak efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś namachałam się przy odśnieżaniu podwórka i byłam juz taka padnięta, że przebiegłam tylko kawałek - max z 10 minut bardziej dla samego faktu żeby bieganie było zaliczone ale za to wieczorem trochę brzuszki zrobiłam i się porozciągałam ale godziny to ja chyba nie będę w stanie biegac .. przynajmniej narazie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truchtacz
Ja też dziś sobie pobiegałem ok.40 min. Super sprawa. A tak na marginesie, mam nowe super buciki biegowe do sprzedania firmy Asics, model Gel Stratus 4, rozm.42 - długość wkładki 26,5 cm. Kolorystycznie bardziej dla kobiet. Nowe ze wszystkimi metkami. Info :nord71@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam biegać
ooo jak fajnie, ze jest nas wiecej! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam biegać
dzisiaj tez pobiegalam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poczekam do wiosny :-) btw. jakie buty byescie polecily do biegania?? w sensie modelu i marki? bo moje stare adidasy wywalilam jesienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj lało więc odpuściłam - ale dziś pobiegałam strasznie ospała jestem po tej zimie ale nie mam zamiaru odpuścić nie jest to może wysiłek, po którym mogłabym się spodziewać efektów w postaci zmniejszenia wymiarów, ale tak sobie myślę, że do wiosny popracuje nad kondycja i będę zwiększać dystans - aż w końcu będzie się to mogło przełożyć na widoczne efekty ;) a Ty jak tam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kupiłam na jesień buty do biegania w decathlon za 59 zł są rewelacyjne wybór butów do biegania jest tam duży - ja wybrałam najtańsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam biegać
a juz myslalam, ze jestem tu sama;) biegam na razie pol godzinki, w niedziele tylko nie biegalam, bo przez caly dzien strasznie wialo i padal snieg, ale czuje juz miesnie, moze bardziej zakwasy najbardziej na tylku..ale juz cos, bede czekac cierpliwie na efekty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka009
Do anna_kora - butami za 59 zł szybko załatwisz sobie stawy. Takie obuwie nie posiada żadnych systemów amortyzacji. Dlatego polecam tylko buty typowe do biegania. Wiem coś na ten temat, bo 10 lat trenuję lekkoatletykę. Dobre byty mają cenę od 200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam biegać
no i kolejne pol godzinki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś nie biegałam :/ problemy rodzinne - musiałam do rodziców jechać co do butów - ja nie biegam po twardej nawierzchni - no może teraz zimą to faktycznie leśne dróżki są jak asfald ... dziękuję za uwagę - ważna - a tak naprawdę zwróciłabym na to uwage jakby już było za póżno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam biegać
no i zaliczone:-) cialko staje sie chyba jedrniejsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam biegać
no i zaliczone;) naprawde zaczynam sie czuc jakos coraz lepiej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam biegać
hejj dziewczyny!!Biega tu ktos jeszcze?:-) Ja dzis zaszalalam i pobiegalam godzinke, fajnie snieg sie topi,prawie juz nic nie ma:-) Chyba powoli zaczynam sie od tego uzalezniac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem - ale przeciwności losu mnie zgniatają :/ pochorowałam się dziś już lepiej, ale na dwór nie pójdę ale żeby nie stracić zapału wskakuje na rowerek stacjonarny muszę rozważyć opcję biegania rano o 5.30 - jak tylko zrobi się jaśniej bo te mojej popołudnia są tak nieprzewidywalne :/ a Ty o której biegasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam biegać
no i dzisiaj tez pobiegalam godzinke:-) niedugo bedzie trzeba sprawdzic wymiary, wiem, ze na poczatku moga sie powiekszyc, bo pojawiaja sie miesnie, no nawet jesli to sie nie przejmuje,bo tak ma byc. Czuje się lepiej i skora jest jedrniejsza, ja biegam jak tylko czas mi pozwoli, czasami rano, czasami wieczorem, naprawde nie sadzilam, ze bieganie tak na mnie bedzie dzialac1Normalnie tryskam energia!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam biegać
dzisiaj biegalam 45min:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta która ma daleko do pracy:
ja też chcę:) tak sobie pomyślałam, że fajnie byłoby biegać np. 30 minut rano przed pracą. Mogłabym wstać o 5 i pobiegać, potem zjeść śniadanie, jak człowiek. ale to tylko marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam biegać
no i biegalam dzisiaj 45min, godzine to juz jednak duzo..na razie kolejny tydzien pobiegam 45min, a pozniej sprobuje juz codziennie po godzince:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w jaki sposób biegacie? szybko, truchtem? też o tym myślę, bo chcę się ogarnąć po zimie, ale ja nie biegałam hohoho chyba od czasów gimnazjum. A gdzie wogóle biegacie? tam gdzie jest dużo ludzi, czy w bardziej ustronnych miejscach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś pobiegałam 20 minut ... umarłabym jakbym miała sie zmusic jeszcze do minuty ;) nie wiem czy po tym przeziębieniu ale już po 10 minutach wiedziałam że dziś będzie ciężko .. ale ciesze się i tak bo ważne że się zmobilizowałam rano za to jeździłam na rowerze 20 minut :) ja mam trochę kłopot z późną porą, bo mieszkam pod lasem ... i jak nie wybiegnę jak jest jasno to potem już nie bardzo mam odwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam biegać
anna_kora nie martw sie-dni sa coraz dluzsze, wiec dluzej bedzie jasno;) ja biegam wolno, gdyz czytalam, ze tluszcz najlepiej sie spala jak sie biega dlugo a wolno, biegam w parku, raz jak biegalam w miejscowosci to ludzie tak sie na mnie gapili jakbym niewiadomo co robila:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×