Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qelle_

Ubrania jakich marek najczęściej kupujecie?

Polecane posty

Gość gość
bazar i lumpeks sa git xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty ciasteczkowa niestety nie kazdego stac na buty za 300 stówy idiotko pewnie sama ubierasz sie w lumpach haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buty kupuję drogie a ciuchy w lumpach ,co mi pasuję zostawiam sobie a resztę sprzedaję na allegro.Moja najlepsza perełka ciuszek kupiony za 5 zł sprzedałam za 450 zł.Dodam że nie jestem biedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
H&M, Zara, Bershka, Pull&Bear, Stradivarius, New Look. Ale najwięcej ciuchów mam z hm i zary A jak jestem zagranica to lubię kupować w Primarku i Forever 21 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiekowy
Ja całe życie Wrangler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alentyna
Lubie springfielda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam River Island top shop,a czasem podkoszulki i bielizne w H&M Lubie tez chodzic do TK MAXX mozna czasem cos fajnego upolowac ze niewielkie pieniadze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja często robię zakupy przez internet :) Moim ulubionym sklepem jest allinside. Jestem badzo zadowolonym klientem tego sklapu, obsługa jest świetna a rzeczy które tam kupowałam są rewelacyjne. Bardzo dużo rzeczy tam kupuję, od kosmetyków, przez ubrania i akcesoria dla dzieci, po elektronikę :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam ciągle czegoś nowego na rynku, łapie okazje...sama dla siebie moge i w second hand kupic ale maz totalnie przeciw. Z "męskich" sklepów polecam nowe znalezisko z tanimi garniturami- Recman. To mu się spodobało:) http://recman24.com/sklep/pl/recman?cm_cr=No+Campaign-_-Web+Activity-_-No+Name-_-HeaderStoreLogo_Content-_-HeaderStoreLogo Wasi panowie tez tacy wybredni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga1213
Osobiście jestem ogromną fanką sportu i uprawiam go kiedy tylko mogę i gdzie tylko mogę, dlatego też sporą część mojej garderoby stanowią typowe ciuchy sportowe. Najczęściej kupuję je w sklepie internetowym Badmin . Przeglądam zazwyczaj aktualne promocje i wyprzedaże, bo można na nich znaleźć super ubrania najbardziej znanych producentów i to w dodatku w fajnych cenach http://www.badmin.pl/promocje.php.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hermiona Greanger
Top Secret&Troll C and A Reserved House Sinsay Z H and M, który często jest tutaj wymieniany nie mam ani jednej rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artymia
Różnie... Zara, Tom Hilfiger, Lee Cooper, w sumie Simple też ma dość spoko ciuchy... Uwielbiam też Abercrombie&Fitch! Nie no, to chyba moja ulubiona marka :) tylko, że w Polsce nie ma jej sklepów, dlatego za kazdym razem, jak lece do Stanów, robię duże zakupy ;) bardzo mi odpowiada atmosfera tego sklepu, człowiek się czuje taki... wyjątkowy :) dlatego, jak ostatnio przycztytałam, co ma się zmienić to się wściekłam. No same zobaczcie: http://cenabiznesu.pl/-ladnemu-we-wszystkim-ladnie-zmiany-w-abercrombie-fitch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgodze sie z tym, ze na targu mozna kupic to samo tylko bez metki. Tamte rzeczy maja fatalna jakosc i zadnej gwarancjii. Sam fason nic nie znaczy, jezeli rzecz po jednym wlozeniu jest calkiem wytarta, a po pierwszym praniu sie rozleci. W sklepie przynajmniej ma sie jakas gwarancje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajg pl
Polecam sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka. Zachęcamy do korzystania z naszych usług. Oferujemy: niską cenę, sprawdzone produkty i gwarantowaną jakość towaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odzież: Promod, Topshop, Reserved, marki z Decathlonu. Obuwie: Ecco, Zing, Vagabond, marki z Decathlonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dośc k***a nachalna reklama kto to jeszcze łyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Versace Burberry Prada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie patrze na marke tylko na cenę i jakość; te wszystkie "markowe" i tak szyją w bangladeszu za grosze, a potem sprzedają za 100 razy tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też raczej biorę to, co mi się podoba, a teraz bardzo mi się spodobały ubrania z kolekcji marki Just Your story, ciekawa koncepcja, bo inspiracją do działania i powstania tej marki była książka Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie patrzę na marki, a na jakość i wykonanie ubrań. Lubię zamawiać ze sklepu internetowego www.metafora.net.pl, mają bogatą ofertę np fajne, modne sukienki. Niedawno kupiłam sobie na wesele koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parmezanowa
Ja uwielbiam stylowe ubrania. Bardzo podobają mi się te oferowane w sklepie https://egoistin.pl/ Sama stawiam na szykowny luz. Lubię ubrania markowe i eleganckie, ale nie takie, które "przytłaczają" swoim bogactwem. Osobiście wolę zainwestować w dobry ciuszek, który długo mi posłuży, niż w coś taniego, co rozciągnie się po pierwszym praniu ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam słabość do ciuszków Ralpha Laurena od blue label w górę oraz płaszczy Burberry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hellyhansen,royal racing, endura, gore bike wear, odlo, dhb, fox, millet, milo, lowa, bontrager i tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Versace, Becham, Weitzman, Cavalli Fajny sklep - jakbyście miały ochote gdzie czasem można wyrwac w dobrej cenie metkowy ciuszek czy bucik nawet mam upatrzony https://viadellaspiga.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×