Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wkurzonaaaaaaaa

depilacja bikini

Polecane posty

Gość psybecka
Hej! Nie, depilacja Vectusem nie boli, w sumie to nie powinna. Polecam Ci klinikę dr Michajłowskiego- tam zrobisz właśnie te zabiegi Vectusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katja77
Nic nie boli jeśli depilacja jest dobrze wykonana. Warto pomyśleć o wizycie w Vici Clinic w Krakowie, mają tam laser Light Sheer Duet. Wiem bo sama u nich robiłam, jestem po trzech zabiegach, włosów jest duuużo mniej. Moim zdaniem to dobra inwestycja w siebie, spokój do końca życia. Przy okazji na każdy pierwszy zabieg dają rabat 50%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia903
Polecam depilację woskiem. Daje najlepsze efekty i wcale tak nie boli, jeśli ma się odpowiedniego specjalistę. Ja taki zabieg wykonuję w gabinecie SCM estetic. Uważam, że są jednymi z najlepszych w Krakowie. Jestem tam raz na jakiś czas, gdy potrzebuję. Innej metody już nie stosuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babbinka
Polecam po wosku zrobić też epilfree, przedłuży efekt depilacji na wiele tygodni. Po serii zabiegów efekty mogą być porównywalne nawet z laserem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama preferuje raczej domowo to robić :d kup sobie jakąś dobrą depilarkę (czy tam depilator :D) sama używam takiej od panasonica no i dobrze działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikadali
Dziewczyny, dajcie radę robić woskiem bikini? Też właśnie myślę o tym, żeby zrobić sobie później Epilfree, ale zastanawiam się, czy wytrzymam ;) Bo sam zabieg epilfree później już nie boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość semirama
Epilfree nie boli, ale na bikini zamiast wosku, ja akurat wolę pastę cukrową. Boli mniej, a efekt taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirq
No na szczęście na epilfree nie trzeba aż brać vivusa. Wyluzuj! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajkamaja89
Dokładnie zgadzam się z dziewczynami ... niestety źle trafiłaś !! Ja mam zawsze do zera na gładziutko tzn miałam robione kiedy nie zdecydowałam się w Olimpia Day SPA na depilację laserową https://f.kafeteria.pl/temat/f2/depilacja-jaka-najlepsza-p_4095891/6 świetna sprawa !!!! Żałuje jedynie że tak późno się na to zdecydowałam ! Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość semirama
No ale tez nie porównuj depilacji laserowej do epilfree, bo to zupełnie inny poziom cenowy akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie czy opłaca się kupić depilator laserowy silkin glide 50.000, pojawił się na jednej z aukcji, kosztuje 300zł. Czy nie lepiej zainwestować w ten sprzęt zamiast chodzić na kilka zabiegów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarygodnaKobieta
Ja korzystam z depilacji laserowej. Mogę dużo dobrego powiedzieć o Vici Clinic. Koleżanka kiedyś namówiła mnie by pójść z nią do nich na depilacje laserową i teraz już się nie muszę martwić o wciąż odrastające włoski. Zabieg był bardzo skuteczny i nie taki drogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alka_09
Dziewczyny jeśli prowadzicie salon kosmetyczny i chcecie poszerzyć swoją ofertę o depilację laserową to zapraszam na stronę http://wypozyczlaser.pl/ Wynajmujemy laser do depilacji do salonów kosmetycznych bez konieczności wydawania fortuny na zakup własnego sprzętu, dodatkowo przeprowadzimy szkolenie z zakresu obsługi lasera a co najważniejsze dowieziemy go w określone miejsce:) Sorki za spam ale może komuś się przyda ta informacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kowalska32
@semirama a o ile taniej to wychodzi z epilfree?? Jestem zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje doświadczenie również bardzo na plus, zastanawiałam się hm..2 lata ;) a to dlatego, że mam bardzo niski próg bólu i to była główna obawa. Wiadomo, że nie jest to najprzyjemniejsze uczucie ale zdecydowanie do wytrzymania :) Korzystałam z zabiegu w laser delux w Białymstoku, tutaj możecie przeczytać więcej o zabiegu: http://www.laserdelux.pl/bialystok/depilacja-laserowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam już dość ciągłego golenia i ciagłych podrażnień po tym. Moja znajoma poleciła mi depilacje laserową w beauty bar w józefosławiu i w tym momencie sama jestem już po ostatniej sesji :) Nigdy więcej golenia, podrażnień i dyskomfortu! Do tego w beauty bar ta depilacja laserowa wcale nie jest jakoś droga więc myślę, że nawet wyjdzie mnie to taniej niż te wszystkie przyrządy do golenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FDAdasas dsadasd
asdasdasdasdasdasdasd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Króliczek888
Depilacja laserowa jest świetnym rozwiązaniem dla każdego. Wystarczy kilka zabiegów, aby pozbyć się zbędnego owłosienia na zawsze. W Vici Clinic w Krakowie wykonują te zabiegi za pomocą nowoczesnego lasera Light Sheer Duet. Warto wypróbować - na pierwszy zabieg na każdą partię ciała dostaniecie zniżkę 50%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Max1976
Depilacja laserowa to najlepsza możliwa opcja. W zeszłym roku zrobiłam sobie zabiegi depilacji laserowej na łydki w Vici Clinic w Krakowie, do dziś włoski nie odrastają. Mam święty spokój. Zabiegi nie bolały więc tego też nie musicie się obawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś depilowałam bikini woskiem, ale denerwowało mnie, że włoski odrastały. Zdecydowałam się na trwałą metodę depilacji bikini w Warszawie w LAser Care http://lasercare.pl/pl/depilacja-laserowa-dla-kobiet.html Jestem bardzo zadowolona z rezultatów 4 zabiegi i mam święty spokój. Polecam każdej kobiecie depilację laserową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zachwycona1995
Hej kobietki! to co teraz wymyślają to jakis kosmos :O ale pozytywny na szczeście,ja ostatnio zakupiłam takie cudeńko http://nplink.net/BJoDHjq8 i jestem mega ale to po prostu mega zadowolona,bez bólu..a zresztą zobaczcie same,poczytajcie opinie jak mi nie wierzycie,u mnie na +++++

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaddd
Polecam zabiegi depilacji laserowej wykonywane w Vici Clinic w Krakowie na ul. Św. Sebastiana. Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Zabiegi wykonywane są za pomocą lasera Light Sheer Duet, dzięki czemu są praktycznie bezbolesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
fddg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alinko, wczoraj byłam w gabinecie który poleciłaś , chciałam Ci powiedzieć że jest całkiem przjemnie, miła obsługa a teraz uruchomili promocję na depilację laserową zobacz sama www.depilacja-torun.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśkaaaa2
Polecam Wam Depilacja.pl w Warszawie - świetne miejsce, które jest włączone w program karty Biznes benefit, dzięki temu macie -55% na depilację całego ciała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×