Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Mycha

Co tam slychac ciekawego?

Polecane posty

noo byly afery z jego udzialem, ze mial ''po znajomosci'' urlopy, oplacane hotele itd. tez dokladnie nie wiem o co chodzi w kazdym badz razie narobili mu szumu za to i dzisiaj odszedl. Tak sobie pomyslalam,ze gdyby tak samo mialo byc w PL to sejm by opustoszal jakby musieli poodchodzic wszyscy ktorzy po znajomosci cos pozalatwiali lub maja cos za uszami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w ogole to chcialam Ci maila napisac ale nie mam 😭 bo mi sie gadu zj... pokazywalo mi crash cos tam wiec wyinstalowalam i protestuje :o wolne dzisiaj? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję :) Super jak wolne to i głowa wolna a ja mam ''pracę domową'' i jeszcze nawet jej nie zaczęłam :D ale na poniedziałek dopiero ma być więc nie muszę się spieszyć. Dawno się nie pisało no nie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba nadrabiać zaległości :D a ten podszyw to nic wielkiego, zdesperowany materac albanca, ktoremu kiedys cos uswiadomilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratowniczkaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😘 jak tam walentynki minęły? Spoznione buziaczki ode mnie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mychol wzajemnie kochana:)))tez spoznione ale szczere.co do walentynek..ja nie obchodze bo kochac i szanowac trzeba sie caly rok a nietylko 14.02 :P jednak mimo to na moim oknie stoi młodsza siostra mojej usychajacej Matyldy(orchidei),ktora jest prezentem walentynkowym od osiołka.:) Ps Mychol..jak ja widze te butki..to az mi sie slabo robi;] cuuudownee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seba takie dwa pytanka mam 1. Glowka Cie nie boli po wczoraj? :D 2. Piosenka? Bo nie zdazylam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry mialam telefon wlasnie :classic_cool: RM te buty mnie uwiodly, natychmiastowo od pierwszego spotkania :D Seba Dzięki za kwiatka, a piosenka jakas miala byc wczoraj i doopa :( Carrie nic nie szkodzi, możesz odrobić jakąś parówką kiedyś :D eeeej zainstaluje zaraz to gadu jak trzeba :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie hmm z niecierp;liwoscia czekam na chwile kiedy sie moje najwieksze marzenie spelni i okaze sie ze bede mamusia:)) (mam nadzieje ze to nastapi za kilka dni:)) poza tym przeprwadzilismy sie ale to chyba wiesz,poza tym w pracy ok,przygarnelam bezdomna kotke ,ktora jak sie od kilku dni okazuje chyba jest w ciazy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seba to ladnie juz bylo :D Ratowniczka o przeprowadzce wiem o mamusiowaniu i kici juz nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mychol...oryginalna mychol to ta z gwiazkami z przodu...:)) podszywie -sposob wypowiedzi Mychy jest nie do podrobienia wiec daruj sobie. Carrie-aha. Seba no trzymaj kciuki:)) P czy ja mam sie szykowac na ewentualne zamazpojscie:D?:) jak tak to mow bo trza kiecke szykowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha no to juz wiesz,i o ile obecnosc kota jest juz potwoerdzona to dzidki jeszcze nie...i moze nie powinnam nic mowic zeby nie zapeszyc..ale z drugiej strony nawet oczekiwanie na bycie w ciazy to mega radosne wydarzenie wiec:P Seba takich bucikow nie da sie nie zazdroscic....cudenko nad cudenkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×