Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Mycha

Co tam slychac ciekawego?

Polecane posty

Kurfa, to sie rowna z tym, ze znowu trzeba kupic nowe buty :D ale fajnie, ze mam pretekst DZIEKUJE :D😘 bo juz mowia, ze jestem nienormalna z tymi butami ''bo wyrzucam pieniadze'' :o Mychol nr.2 - posluchaj mnie puszczalska albanicza szmatko - nie moja wina, ze zaden normalny cie nie chcial, nie moja wina, ze musisz sie zadowolic typem, ktory jak to okreslilas lubi kurevki i nie moja wina, ze musisz byc dla niego substytutem takich jak ja. A teraz zegnam Cie i wypierrdalaj stad, masz kwiatuszka na pocieszenie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usuneli biedactwo, oooooooooooooooooooojjjjjjjjjjjjjjj :D widac musialo ja zabolec.. Sebus ciekawe czy byc takie ponosil... a auto bys poprowadzil w takich?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *****Mychol
psss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super to i ja za chwile uruchomie swoje,tylko najpierw pojde sie ogarnac bo dzwonila kolezanka ze wpadnie za okolo pol godziny a ja w koszulce i majtach latam od rana po domku hehehe:) zajmie mi to chwilke i do Was wpadam na gygacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa :) wlasnie mozemy sie zgadac na wieczor tylko niwe wiem o ktorej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okej to ja tez lece bo zaraz koelzanka bedzie:)) co do wieczorka-nie obiecuje bo cos bylo gadane dzis o basenie wiec...jak nie pojedziemy to sie zjawie. buzki sloneczka:* Ps jak miło ze swieta trojca znow razem:P:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyMychol
do pracy zołzo już czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×