Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siv jensen

czy oplaca sie kupic mieszkanie na wynajem?

Polecane posty

Gość gość
pewnie się opłąca, kiedy czynsz spłąci raty kredytu. W innym wypadku różnie może być. MOże rozejrzyj się za innym mieszkaniem, jeśli to nie spełni oczekiwań. Możesz z tamtej okolicy przejrzeć ofertę firmy www.multinieruchomosci.pl/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina Główka
Zanim kupisz mieszkanie lub dom, pomyśl o dofinansowaniu MDM. Ja, dzięki mojej kuzynce dowiedziałam się, że można otrzymać nawet 100.000 dofinansowania, bo właśnie ona taką kwotę otrzymała. To nie są małe pieniądze, zwłaszcza przy tak dużym wydatku, kredycie związanym z kupnem domu. http://mieszkaniedlamlodych.com/limity-w-programie-mieszkanie-dla-mlodych-wymagaja-zmiany/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze to nie wiem. Mieszkanie to inwestycja. Jeśli zwraca się cała kwota, albo większa cześć raty w czynszu to jak najbardziej (np. w warszawie tak jest bo tu ceny wynajmu są horrendalne!) ale w mniejszym mieście...nie jestem przekonana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek444
Sama szukam takiego mieszkania obecnie, śledzę oferty na wielu stronach również biur nieruchomości np tutaj http://www.akces.org.pl z myślą że kiedyś córka pójdzie na studia i tam zamieszka, a na razie bym chciała wynajmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a biura nieruchomości cisną na każdym kroku. cholerni oszuści. nawet na temat na kafeterii pchają się jak nienormalni. z wynajmowaniem mieszkania jest dużo ambarasu. nic się "samo" nie zrobi. na pewno w tej chwili jest to zabawa dużo mniej oplacalna niż jeszcze kilka lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdss
Wszystkie kwestie związane ze sprzedażą/kupnem mieszkania to poważna sprawa, której nie można lekceważyć. Ja gdy szukałem mieszkania dla siebie w Dębicy, od razu zgłosiłem się do www.property.net.pl. Oni potrafią znaleźć idealne mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bliskitarchomin.com - Oczywiście ze się opłaca. Oczywiście sporo zależy o tego gdzie szukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam w Lubinie i spoko, mi sie oplaca :) ale to juz zalezy od wymagań itd :) ofert szukalam tu www.nieruchomoscilubin.com :) polecam, bo maja naprawde duzo fajny ofert domów i mieszkan :) a takze dzialek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiiiia656
Szukam dobrego materaca do mojej sypialni, bo całe lata spaliśmy z mężem na wersalce i zaczęłam miewać problemy z kręgosłupem w dużej mierze właśnie przez złe spanie. Znajomi polecają mi materace Vicotherapy, ale ja chciałam też zorientować się, na czym wy śpicie i co polecacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednym z rozwiązań jest udział w programie dofinansowania MDM, czyli Mieszkanie dla Młodych. Można otrzymać dofinansowanie nawet w wysokości 100.000 pln. Myślę, że warto się zdecydować, bo każde pieniądze przy tak dużym wydatku jak kupno domu czy mieszkania mają ogromne znaczenie. Zwłaszcza przy późniejszej spłacie kredytu. Warto zajrzeć na stronę programu i poznać warunki: http://mieszkaniedlamlodych.com/limity-w-prog ramie-mieszkanie-dla-mlodych-wymagaja-zmiany/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście kupiłem mieszkanie pod wynajem i jestem z tego faktu zadowolony. Uważam, że mieszkanie to jedna z bardziej opłacalnych inwestycji. Posiadam mieszkanie dwupokojowe pod wynajem w Toruniu (miasto się rozwija) od apro investment. Mają kilka ciekawych inwestycji typu widok na Wisłę itp. Dobrze szukać nowoczesnego, ładnego mieszkania w dobrej lokalizacji jeśli chcemy na nim zarabiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie się udało znaleźć ofertę na mieszkanie w świetnej lokalizacji u http://www.nova-nieruchomosci.eu/ teraz przygotowuję mieszkanie właśnie na wynajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena71
Zawsze się opłaca ;) Jakiś czas temu kupiłam mieszkanie w Hiszpanii za pośrednictwem Greg-Nieruchomości.pl. Teraz sama je wynajmuje turystom i nieźle na tym zarabiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Póki co deweloper wydaje się rzetelny , a Pani z biura sprzedaży bardzo pomocna. Zobaczymy co będzie potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorylica48
Myślę że tak, opłaca się kupić mieszkanie na wynajem. Wiadomo że taka inwestycja będzie się zwracać wiele lat, ale nasze potomstwo będzie czerpać z tego już same zyski. Tutaj na ten temat możesz przeczytać trochę więcej http://blat.net.pl/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że się opłaca. Podobno mieszkania w centrum Krakowa to najlepsza inwestycja, wiec warto rozejrzeć sie za takim, blisko centrum, np. http://praskapark.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lilia
Szukam inwestycji w Warszawie bądź okolicach, która wchodzi w program MDM. Ktoś cos słyszał, orientuje się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupowanie mieszkań jest opłacalne, ale trzeba mieć kapitał. Jeśli go masz, to oprócz inwestycji w kruszce, rynek nieruchomości jest dobrą opcją. W największych miastach Polski mieszkania generują atrakcyjną stopę zwrotu. Byłem ostatnio w biurze nieruchomości - http://www.premiumforrent.pl/dla-inwestorow i liczę, że zapewnią mi stały, gwarantowany dochód z najmu :) Zobaczymy, co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebarbara
lilia, polecam Marki stad jest dobry dojazd do Warszawy (S8 a teraz jeszcze 1 strefa biletowa ZTM) a ceny dużo niższe. Ostatnio widziałam, że się buduje na Wilczej nowe osiedle - Metropolitan Park. Fajne miejsce, blisko lasu i jeziora czarnego, niedaleko od M1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy kobiety i mężczyzn starych i młodych! www.kupony.wygrane24.pl/l/5/naszaofertadlawas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tanekus
Opłaca się kupić, tylko trzeba w jakimś mieście albo rejonie, gdzie ludzie faktycznie szukają mieszkań pod wynajem. Mi w oko wpadły mieszkania z http://ngdevelopment.pl/ w Rzeszowie. Mają naprawdę dobrą lokalizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli masz tyle wolnej gotowki to sie oczywiscie oplaca ale to sie zwraca dopiero po latach. Na kredycie zazwyczaj wychodzi sie na zero no i niby masz mieszkanie ale mieszka tam ktos inny. Warto kupic dla siebie mieszkanie w stylu tych nowych deweloperskich ktore buduja sie teraz na osiedlu parkowym w Rzeszowie, buduje ng development, niskie bloki wsrod zieleni blisko miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezłe warunki mają w biurze Supermieszkanie 24 (ich strona - www.supermieszkanie24.pl ). Generalnie w Warszawie wynajem nie jest tani i tutaj nie ma się co łudzić, że będzie inaczej. Jak ktoś przyjeżdża z takiego miasta jak Lublin gdzie stawki są dużo niższe to może się na początku zdziwić. Ja tak miałem w każdym razie. Ale też zarabia się lepiej z drugiej strony, więc gdzieś te koszty się wyrównują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żyję z wynajmu mieszkań w stolicy. Największą konwersję mam przez www.zamieszkaj48.pl, bo jedno ogłoszenie kieruje się od razu na wszystkie popularne portale związane z wynajmem nieruchomości. Jak jesteś najemcą to też skorzystasz. System działa solidnie i nie miałem żadnych nieporozumień do tej pory. Dzięki nim rzeczywiście oszczędzam na reklamie i nie tracę czasu na oddzielne dodawanie ogłoszeń. Dobra sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×