Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siv jensen

czy oplaca sie kupic mieszkanie na wynajem?

Polecane posty

Gość ESlineblue
Nieruchomości to zazwyczaj dobra inwestycja. Ja jednak nie ryzykowałabym z braniem kredytu na całość. Sama wybrałam mieszkanie w Warszawie na osiedlu Grójecka 216. W tej chwili sprzedawane są mieszkania z II etapu, które można wybrać sobie z planu inwestycji dostępnego tutaj http://www.grojecka216.com/pl/mieszkania.html?etap=2#main.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamieszkaj 48 to jedna Wielka lipa, nie mają umeru licencji,nie odbierają telefonow,jak już odbiorą to zazwyczaj po kilku dniach,na e-maile nie ma żadnego odzewu,stracona kasa, to w jaki sposób pracują można po prostu nazwać oszustwem,jedynie szybki kontakt telefoniczny był gdy trzeba było przelać pieniądze,potem to już tylko olewka I zbywanie, w ich bazie mieszkań nie ma aktualnych ofert,na Internecie zamieszczaja tanie oferty po zanizonych cenach zeby tylko zlapac naiwnego klienta, apeluje do wszystkich aby dwa razy się zastanowiło zanim skorzystają z ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakup mieszkania pod wynajem jest opłacalny. Polecam wam tylko podpisywać umowy u notariusza, co jest o wiele bezpieczniejsze. Jeżeli jesteście z Poznania to mogę wam polecić www.notariuszantkowiakirena.pl Jest to sprawdzona kancelaria notarialna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie bardzo wiesz, za ile możesz wynająć nieruchomość w Warszawie to pogadaj z Property Management Service Poland. Spokojnie ocenisz opłacalność wynajmu, a jak będziesz chciał to zajmą się nawet wyszukiwaniem najemców. Korzystałem z tej ich usługi wiele razy i naprawdę żadnych problemów z ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam biura w Warszawie na Ochocie. znacie jakieś agencje? może macie doświadczenia związane z www.gwiazda.info?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja szukam biura w warszawie na ochocie.. czy ktoś z was zna agencję www.gwiazda.info? jakie mają prowizje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie korzystajcie z tej kryptoreklamy, najgorsze męty reklamują się, bo nie maja klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwkaKoneffka
Ostatnio oglądałam taki program, gdzie przedsiębiorca inwestujący w nieruchomości opowiadał o tym. I jego zdaniem jest to opłacalne rozwiązanie. Przy czym on w swoim portfelu inwestycyjnym ma już kilka takich mieszkań i kolejne kredyty może zabezpieczać hipoteką tych wcześniejszych. Według mnie to świetne rozwiązanie. Sami z mężem rozważamy taką opcję. Mamy dom po dziadkach w Kielcach, ale myślimy o zakupie mieszkania na warszawskiej Ochocie, na osiedlu Grójecka 216. Mają tam spory wybór mieszkań, a przy tym udostępniają je na stronie http://www.grojecka216.com/pl/szukaj.html?metraz_min=&metraz_max=&pokoje=&pietro=&status=&kuchnia=&etap=2 Można szybko i wygodnie sprawdzić, jakie są metraże, ile pokoi itd. Podsumowując, warto inwestować w mieszkania pod wynajem, ale trzeba mieć stabilną sytuację finansową, żeby "nie popłynąć".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koncjusza
rozwiązanie opłacalne z tym, że najlepiej kupować w dużych miastach gdzie popyt jest duży typu Warszawa. mój brat parę miesięcy temu postawił na takie rozwiązanie, za pośrednictwem Eugeniusza Jaworskiego kupił 2-pokojowe mieszkanie w Wilanowie i teraz je wynajmuje młodemu małżeństwu. mówi że wszystko gra i elegancki dochód ma z tego. łapcie telefon do tego pośrednika 603 195 624, jest sprawdzony i można na nim polegać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem warto tylko przed wynajęciem takiego mieszkania warto jest spisać tzw notarialną umowę najmu u notariusza. My tak zrobiliśmy i podpisaliśmy taką umowę u tego notariusza www.szczecin-kancelaria-notarialna.pl. Teraz możemy spokojnie wynajmować mieszkanie bez problemów z ewentualną wyprowadzką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No oczywiście, ze się opłaca i to bardzo. Zrobiłem mały research i sam zdecydowałem się na kupno apartamentu. Mam piękną nieruchomość w Rowach nad morzem na osiedlu Lubicz. Ja nie wynajmuje ale z tego co wiem kilka osób podnajmuje turystom. Z tego co wiem to są jeszcze wolne apartamenty http://www.apartamentyrowy.pl/ okolica bardzo ładna i spokojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×