Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jutro weekend

kto tak jak ja ma juz dosc Londynu

Polecane posty

Gość gość
Nie ma bardziej falszywych ch!ujkow niz ci z uk. Tym malzenstwo nie wyszlo bo nie nadaja sie do zycia z kims:D tylko musza kisic ogora w podlondynskiej wsi ogladajac redtube:D:D je!bane cwele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz dość Londynu to masz dość życia. Londyn to metropolia światowa i tu jest wszystko! Nie rozumiem ludzi którzy narzekają i są nadal tutaj. Przecież transport funkcjonuje, samoloty latają promy pływają więc jak się wam tutaj nie podoba to wy/pier/dalać i to już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten co tak zachwala zycie z kims to chyba nigdy nie zyl z kims. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Londyn to zapyziala prowincja poza UE. Wszedzie robactwo tam i ch!ujowe ceny:D Warszawa to metropolia Europy. Osrusy zazdroszczą nam. Tak bylo jest i bedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buahaha je!bac Londyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm pozwoli już mam dość i chyba za kilka lat jak dobiegnę 30tki to stąd spadam :) (nie do PL) ogólnie podoba mi się różnorodność i dostępność produktów z całego świata ale ten cały pęd i to że codziennie spędzam 14-16h poza domem to jest szok (4 godziny na dojazdy). Po 30tce mam plan już nie pracować, zasłużona emerytura haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa emerytura po 30 haha:D akurat ci dadza dopomyjo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debilu nikt mi emerytury nie da. Po prostu po 30tce będę na tyle ustawiona że nie będę musiała już pracować. Mamy kilka nieruchomości w PL, dom od rodziców w Londynie i teraz po ciotce (też w Londynie). Tylko się jadem nie opluj jak będziesz odpowiadał, ok? To niezdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My Brytyjczycy kochamy nasz piękny Londyn. Ale To nie miejsce dla Polaków, bo oni są za biedni na życie w takiej wspaniałej, światowej metropolii. Dla nas Brytyjczyków jest tu absolutnie wszystko, dla was pozostają słabo płatne zajęcia typu przynieś podaj. Londyn to miasto milionerów. Dla nas jest tanio No, ale wy nie macie tu czego szukać. Wracajcie do domu. Tam czekają na was montownie i praca za 1/10 z tego co powinniście zarabiać. Buahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buahahahah taa wszytsko w uk macie:D a pojedyncze kurki musicie z naszej PL sprowadzac :D bo nadal macie dwa:D :Dje!bany przygłup ale beke mam z kumplami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My Polacy przewodzimy UE. Wszystko co my robimy jest zawsze najlepsze. Warszawa to miejsce milionerów, ale nie dla takich jak wy co nic tutaj nie potrafią. Minie 1000 lat a wy brytyjskie cepy nie potraficie porzadnego flatu wybudowac - wstyd mi za was. A ceny macie 10x wieksze niz w wawie i przymieracie głodem. Miałem pecha odwiedzic ten śmieszny kraik jakim jest uk ale błąd już naprawiony. Jestem teraz dumnym Polakiem. Poddanym Jego Królewskiej Mości Prezydenta Andrzeja Dudy. Buahahaha! I możecie mi skoczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha dom masz od rodziców w londynie i po ciotce. Fascynujace. Czyli dorobilas sie kosztem czyims. Wroc jak sama zapracujesz na wszystko po dla normalnych ludzi jestes pasozytem i nierobem po prostu:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roochacie sie w osrane doopy z kumplami? Umarlam z zazdrosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak i oddaj bingolowi domy bo musisz na wszystko sama zapracowac zeby zdobyc jego szacunek! Inne zycie nie ma sensu, bez szacunku bingola!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roochacie sie w osrane doopy z kumplami? Umarlam z zazdrosci x Tak roochamy sie w uk bo to popularne w anglii zwlaszcza wsrod ciapatych. Codziennie przychodza jakies o ciemnej karnacji na moja klatke we flacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I pamietajcie ze musicie zarobic w zlotowkach a nie funtach na wszystko, inaczej nie spotka sie takie zachowanie z akceptacja naszego mistrza bingola!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś cię tam trzyma na siłę ? :P W każdej chwali możesz wrócić do Polski albo zmienić miasto w UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też nie mogę się nadziwić po co tam siedzicie skoro tak wam źle? piszecie o tym Londynie jakby was tam ktoś z łapanki na roboty wywiózł i pod pistoletem trzymał nie podoba się? to wypad do cudownej Ojczyzny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uk to nie panstwo, to stan umysłu dla emigracyjnych parówek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska to kraj. anglia to nie kraj tylko region. Buahhahaha beka z tych wyspiarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy się pchają do Londynu, a później narzekają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@23.46 - Zazdrościsz? Nie będę oddawać żadnych domów bo jakiś anonimowy zazdrosny cwel mi każe ;) A teraz wybacz, wybieram się na wakacje z dala od tego kotła. miłego taplania się we własnym jadzie :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co jest złego w tym że ktoś dostał dom? Ja mam mieszkanie w UK które oddała mi matka. Miałabym się unieść honorem i jej odmówić i zamiast tego pracować na własne kolejne 30 lat do samej starości? Hehe...Nie. Widzę, że tu dużo zazdrosnikow siedzi i próbują tylko kogoś sprowokować bo sami są nieszczęśliwi. Chce tylko powiedzieć, że oczywiście kasa szczęścia nie daje ale bardzo pomaga. Niektórzy mają z górki, niektórzy pod ale nie ma co z tego powodu siać nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doopa. Pieniadze wlasnie daja szczescie. To ludzie nie daja szczescia tylko problemy! Jesli chodzi o tych narzekajacych na UK to je!bani hipokryci. Wydawac funciki to bylo fajnie co? Wy je!bane polaczkowe gowna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ci do tego na co ktoś tobie zupełnie obcy wydaje te funciki? To że tutaj się pozlościsz i powyzywasz nie zmieni faktu że dziś sobie pójdę i wydam moje funciki na co tylko chcę. będzie się idiota gotował bo ktoś wydaje kasę. Się czasem nie porycz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruszac sie dopomyje na wygnaniu. Pracowac piatek swiatek i pod koniec miesiaca ma byc standing order do PL:D taki wasz psi, zafajdany obowiazek dopomyje aby splacic wyksztalcenie. Haha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już od ponad 10 lat nie posyłam ani grosza do PL. Mam w doopie pl i chytrych polaczków, którzy stoją z wyciągniętą ręką po cudzą kasę. Do roboty polskie lenie i nieudaczniki. Jak chcecie dobrze żyć to mordy w kubeł i ryć na waszego kapo-pracodawcę. Po to przecież jesteście, nieprawdaż? Buahahaha! Powtarzam: ani grosza nie dostaniecie odemnie. Koniec! Finito!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie idę wydawać moje funty...Oj ciężkie to życie :D zarabiam tyle, że ciężko to wszystko wydać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posylasz posylasz pajacu tylko o tym nie wiesz:D otoz twoje wydane funciki w uk brytyjczycy wplacaja do kasy UE a stamtad ida do PL. Wiec pracuj przygłupie bo PL sie naleza dotacje jak psu zupa. Za to dywizjon 303 uratowal wam tylek i za zniszczenia wojenne. Bedziemy ciagnac od was i basta. Tak nam dopomoz Bog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beheehhheeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×