Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jutro weekend

kto tak jak ja ma juz dosc Londynu

Polecane posty

Gość gość
PL się nic nie należy. Naród który rzuca się w każdą wojnę, nawet jak go nikt nie prosi. Nawet teraz, nikt normalny nie poparł ataku Trumpa na Syrię ale Polska jak Filip z konopi wyskakuje i popiera USA :D śmieszny kraj z debilnymi politykami Zobaczycie jak Rosja da wam w tyłek. Nikt wam nie pomoże. NIKT. Polska jest jak pijawka : do wszystkiego się doczepia a nikt jej nie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaly zacchodni swiat poparl atak na komunistów w syrii. Niedlugo to samo czeka koree płn. PL zawsze górą. A kazske z uk bedziemy ciagnac a wy nam wysylac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^^ no dokładnie , a w zamian mozemy wam do uk wyslac wam zaprawe do tynkowania domów bo angole jeszcze sie nie nauczyly ze dom sie tynkuje buehehhehehehehe :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa PL zawsze góra.. Każda wojna: przegrana, każdy zryw/powstanie : klęska. :D kraj nieudaczników od tysiącleci ahahaha. Mamy z UK przesyłać pieniądze? A co PL taka potęga nie ma swoich? Tu akurat masz rację, będziemy przesyłać bo sami byście z głodu zdechli. Ja lubię pomagać tym co mają gorzej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niedacznictwo widac tez za granica gdzie je!bane polaczki takiego syfu narobili ze nas wiekszosc nienawidzi a np ja i inni normalni Polacy musimy za nich swiecic oczami. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buahahah bo wlasnie cwelu o to CHODZI ze do uk wyjechala najgorsza hołota i swołocz taka jak ty:D wiec co sie dziwisz ze jestes wsrod SWOICH :D wielce zdziwiony pan i władca na zmywaku :D :D :D U nas w Polsce jest dzieki temu kultura i spokojnie teraz dzieci sie ciesza ze moga wyjsc na ulice bezpiecznie a nie jak w latach 90tych gdzie rozne typki je zaczepiały takie jak ty ktore potem wyjechaly do uk bo w PL nikt ich z takim ryjem zatrudnic nawet nie chcial :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha jestem dzieckiem wychowanym w latach 90tych i mnie nikt nie zaczepiał. Masz jakieś traumatyczne przeżycia i chcesz o tym porozmawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz dzieci nie wychodzą na ulicę tylko siedzą z nosem w tabletach. Lata 90te to był istny raj i ostatnie pokolenie dzieci bez komputerów. Teraz to są cyborgi a nie dzieci. Mnie też nikt na podwórku nie zaczepiał, oprócz jakis okazyjnych Hare Kryszn które z pokojowym nastawieniem witały do mego miasta haha więc nie wiem o czym ty gadasz gościu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nono wuefista jest holota? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Je!bac falszywych polaczkow i ich skur!wialych bachorow. Bueheheeehhheeee. Jak to dobrze ze zakonczylem znajomosci z tymi chodzacymi gownami i zycie stalo sie przepiekne, ciezko opisac to piekno. Ufffff :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@00:21 jesteś pedofilem, że namawiasz do j****ia bahorow? Takie rzeczy się zgłasza. Poza tym, dobrze że skończyłeś znajomości, nikt nie chce trzymać się z takim czymś jak ty. Tylko się czasem nie porycz, bo wiadomo że to ty aka "nikt mnie nie kocha, znajomy mnie oszukał i dlatego nie lubię nikogo, buuuu, jestem taki biedny".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomylka, wlasnie chcieli, ale ja nie chcialem kretynko, dlatego zakonczylem znajomosci, proste, no ale mysl co chcesz. Nikt mnie nie oszukal a "Je!bac" znaczy "srac" i miec na nich wyje!bane. :D zglos to a policja przyzna mi racje, pewnie oni maja dosc patologii najbardziej. No ale czego sie nie robi dla szybszej emerytury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musisz się tłumaczyć, nie obchodzą mnie twoje "dramaty" życiowe. No i sorry że nie znam slangu polskiej patologii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ukowski cwel sie aktywowal w nocy:D je!bany nieudacznik ktorego nikt nie chce a co dopiero mowic o bachorach, pewnie IMPOTENT od trzymania ciagle laptopa na jajcach i go laska rzucila jak sie dowiedziała:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha no co ty, on ma piękną kobietę która myśli dokładnie tak jak on itp itd jak sam przyznał nie ma żadnych znajomych tylko trzyma się tej swojej lali i myśli że wygrał na loterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezle przyglupy z was buehhheeeehhheeee :D boli prawda cweli, i dobrze, ma bolec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ototototo! Ładnie to ująłeś. Żadnych pieniędzy do PL. Nieroby za/Pie/rda/lać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bedziecie wysylac. Uk jest po to aby ciagnac kase. Oni łupili kolonie my tez mamy prawo ich lupic. Sprawiedliwosc dziejowa. I PL pieknieje, domy cud miód a nie te jukejowskie domopodobne rudery z dwoma kurkami w zlewach. Mamy prawo ciagnac od brytoli i UE. I basta. Morda w kubel i robic przelewy do PL. Tak nam dopomoz bog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UK to nie tylko Londyn Dlaczego nie zmieniasz miasta ? Podnieś kwalifikacje , naucz się języka itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×