Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość proomocjaa

pampersy-gdzie najbardziej oplaca sie kupowac

Polecane posty

Gość gość
Apteka internetowa Gemini ma chyba najtańsze pampersy na rynku :p polecam sobie zamówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nadruk ci się nie podoba- dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmmm
Co do tego jakie, to u nas najlepiej sprawdzaja sie Pampers Premium Care, ale tych uzywam tylko na noc, czy jak czeka nas dłuższa wyprawa, wszedzie są stosunkowo drogie. Dady prubowalismy, ale dziecku szybko zaczęła odparzac sie pupa. Teraz testujemu bella happy, narazie powiedzialabym ze jest ok, na pewno nie gorsze od dady, a czy takie same czy lepsze od Pampers active to sie okaze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane mamy, gdzie kupujecie pampersy? Zastanawiam się nad tym czy warto zaryzykować i kupić na alledrogo pampersy megapake czy lepiej odpuścić? Szukać gdzieś w centrach handlowych? Wg alledrogo wychodzi 208 sztuk za około 180 zł. Pewnie na początku maluch zuzyje w ciągu miesiąca nawet trochę więcej ale czy warto? Boję się, że maluszek źle zareaguje na pampers (uczulenia, odparzenia itp). Chciałabym spróbować z pampersami ekologicznymi wielorazowymi ale boję się, że polegne :( pierwsze dziecko i jakiś taki wynalazek? Jestem w kropce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio na empik.pl widziałam 228 sztuk r.2 za 99zl. W marketach są często mega promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Okazji trzeba szukać. My mamy coś szczęscie do Carrefoura. Jakbyś szukała innych produktów dla dzieci polecam tą stronę http://wpokoiku.pl/sklepy/ Bardzo fajne produkty i akcesoria dla dzieci wręcz od stóp do głów Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też polecamy dade z biedronki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka32
Ja pampersy zawsze zamawiam przez internet w Aptece Melissa. Mają bardzo duży wybór i często produkt dobrej marki można kupić taniej niż w sklepach stacjonarnych :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Ja znajduje najlepsze promocje na pieluchy na https://promocjedladzieci.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My uzywalismy od urodzenia dady i się nie sprawdziły-mała miała odparzenia. Przeszliśmy na pampersa i problem znikł. Kupuję 2-ki wc rosmanie 37gr/szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeeee

U nas też mała miała uczulenie na dadę i wróciliśmy do pampersów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×