Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mloppnnnjjjiiooo

JAK TANIO WYBRAĆ WAKACJE ZA GRANICĄ???

Polecane posty

Gość mloppnnnjjjiiooo

jakie biura polecacie i gdzie lecieć aby nie było drogo ,ale aby hotel był czysty i jedzenie przyzwoite (nie musi być go dużo) ale zeby nie trzeba było dokupowac??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloppnnnjjjiiooo
wakacje maja być dla 3 osób my i córka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloppnnnjjjiiooo
up ,bo mi zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloppnnnjjjiiooo
nikt nie wie??????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiadacz
Ja jeździłem dwa razy z Triadą. Jedno z najtańszych biur. Nie mieliśmy wygórowanych oczekiwań, byliśmy zadowoleni zawsze. Wyjazdy do: Chorwacji (autokar), Grecji i Maroka (samolot).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turcja jest tania a oferty przyzwoite:)nawet bardzo jak za taka cene Wlochy,Chorwacja autem Egiptowa nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiadacz
Ile zabrać pieniędzy? To zależy od tego, jak zamierzacie spędzać czas. Bo jeśli tylko basen i plaża, to na pewno przyda się na napoje, słodycze, lody. Czasem jakieś jedzenie w lokalnych knajpkach (my kupowaliśmy sniadania i obiadokolacje i wystarczało, ale czasem z ciekawości człowiek coś gdzieś zamówił). Wyjazd zdzieckiemto pewnie więcej takich wydatków. Jeśli planujecie zwiedzać, to trzeba więcej kasy na wycieczki fakultatywne (organizowane przez biuro podróży) lub samodzielne. Ja brałem 400 - 500 euro na dwa tygodnie i wystarczało, a czasem zostawało (korzystałem z dwóch, trzech wycieczek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloppnnnjjjiiooo
na lody i przekąski to raczej tylko mąz się skusi ,bo my z córką( nastolatka) racze za jedzeniem nie przepadamy:)) tyle jemy aby przezyć:))bardziej jestesmy na ciuszki łase i na slońce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość December 2011
W tym roku to bedzie ciezko z "tanio", ale próbuj. Spojrz na takie biura: GTI, Jet Touristic, Triada, Rainbow Tours, Itaka. Europa jest droga bo tam euro, a euro drogie. Wszędzie jest kryzys, kazdy chce zarobić. Turcja bardzo zyskuje i to wykorzystuje, ale tam chyba najlepiej jechac. Ostatnio coraz czesciej toleruja tam tylko euro, dolarów nie chca. Maja dobre hotele nawet 3*. Jak mozesz to czekaj na lasta bo teraz to juz nic nie ma ciekawego. Jesli natomiast nie masz zamiaru ruszac sie z hotelu i tylko plazowac to moze byc i Europa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloppnnnjjjiiooo
Jedziemy do ciepłych krajów pierwszy raz i szczerze to chcemy się wygrzać ;)po 16 latach wakacjowania nad polskim morzem .....bo z zagranicznych wyjazdów to byliśmy tylko w Niemczech i Holandii ale trudno to nazwać cieplymi krajami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloppnnnjjjiiooo
ale Sycylia jest chyba droga a my miesiąc temu kupiliśmy nowiutki samochód i na wakacje mało zostalo więc musi byc tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minerwa, kupilam bilet z Wawy do Pekinu, w jedna strone na 30 kwietnia. nie lece, bo nie mam czasu. Moge Ci oddac go, jesli chcesz nie wiem ile kosztuje zmiena nazwiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobacz czy nie lepiej samej zorganizować takie wakacje dla rodzinki. Mamy loty np. do Alicante, Barcelony. Poszperaj w necie, poszukaj sprawdzonej kwatery, poluj na tani bilet. Zbieraj kasę itd. W tym roku jest horrendalnie drogo bynajmniej dla mnie. Kiedys jeżdziłam do Turcji nawet za 1400 zł na 2 tyg dzisiaj to nierealne. 2 tyg w 4* to 3.500 . Strefa euro bardzo droga, dolarowa prawie cala spalona (Egipt, Tunezja) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloppnnnjjjiiooo
mąz może tylko w lipcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjkfhkvhkj
polecam Tatraladię w Słowacji :) wpisz w internecie, wejdz na ich strone. Zobacz atrakcje, koszt pobytu. Mozna zadzwonic zlozyc rezerwacje, latwo dogadac sie po polsku. Dojazd wlasnym autem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woman... ile kosztował bilet? raczej pojadę z biurem na 2 tyg. bo tam dużo długich przejazdów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuje samemu sobie zorganizowac wakacje. gdzie mieszkacie?? wezcie ryanair i wykupicie hotel na www.booking.com i macie swietne wakacje, kiedy chcecie i gdzie chcecie moze Costa brava w hiszpanii?? blisko do Barcelony i piekne plaze Sycylia moze byc troche droga. Albo Maroko!!! Tanio, bardzoe ciekawie, goraco, inaczej. bilety rowniez Ryanair.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlop.. w lipcu to będzie drogo! i generalnie zagranica w tym roku koszmarnie droga! waluty spadły, a biura podniosły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloppnnnjjjiiooo
samej na pierwszy raz to chyba ryzyko ,więc wolalabym do hotelu ,nie musi być mega luksus ale zeby było schludnie ,myslicie ,że za ile w tym roku będzie Turcja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow, z biurem musi osztowac fortune ja placilam jakos 230 euro chyba w jedna strone. mnie sie marzy Rosja, tylko czemu ta wiza taka droga???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Womanontheway kiedys gdzies weszlam na Twojego linka bo pisalas ze jedziesz do Mexico i do USA nad Kanion. Dalej sie tego trzymasz? bylam w Mex w Playa kiedys - super bylo Lecialam tez nad Kanionem ;) rewelka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah PAris, nic mi nie mow- praca mnie duuuuuusi Teraz powinnam byc w meksyku i grzac pupe. Nie wiem co mam zrobic, walcze z myslami. Chcialabym rzucic prace i jechac gdzies na miesiac, dwa ale z drugiej strony boje sie znow zaczynac od nowa. wiec moze tylko 2 tyg w sierpniu w ny NIE WIEM !!! MOWISZ ZE KANION PIEKNY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss ale my pokochalismy Turcje dzieki Tobie:) mimo ,ze wczesniej cos zwiedzilismy w tym Roku marmaris-hotel mam upatrzony a jak nie to teneryfa albo Rodos ale boje sie o pogode w czerwcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloppnnnjjjiiooo
oglądałam oferty ,tylko obawiam się że lipiec będzie dużo droższy ,pociesza mnie ,że ja mogę w dowolnym terminie ,a maz w dowolnym byle w lipcu więc moze jakiś laścik nas uratuje,córka też w wakacje może zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, Kanion dla mnie rewelka. Miałam jak zwykle poplątane plany w Las Vegas i nie wyszło jak chciałam wiec w nastepnym roku planuje powtórkę bo samo LAs Vegas tez mnie kusi. Wtedy jeszcze raz Kanion tak jak chcialam i moze tez NY "na szybko".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×