Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mloppnnnjjjiiooo

JAK TANIO WYBRAĆ WAKACJE ZA GRANICĄ???

Polecane posty

jeszcze nie wykupiłam nic! bo może być tak,że biura odwołają, jednak ceny wzrosły i nie wiadomo,czy znajdą się chętni czekam i obserwuję...a ceny w górę, bo niby skończyły sie fersty liczę ,żęew maju spuszczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydula 🖐️ w czerwcu w Marmaris bedzie pieknie, zobaczysz. Ja bylam od polowy czerwca chyba i mozg mi sie zlasował pierwszego dnia, spaliłysmy sie i o mało jedna kumpela udaru nie dostała. Ja bym chciala w tym roku Alanye odwiedzic w koncu bo mi sie teskni bardzo i potrzebuje urlopu "leżącego' - no moze Kapadocja po raz 3 i Anamur ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss gratuluje. mnie sie marzy trasa: nowy jork- niagara- miami- mexico- la- kanion- las vegas ale i filipiny i rosja, i chiny KUUUUURDE JA CHCE JECHAC to kiedy las vegas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wybralam marmaris blue bays platinum:) musze miec centrum blisko i marine tez ze wzglegu na mojego chlopa,ktorego to interesuje port i jetes wolna caly dzien:0 Pariss senkju🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, woman dzielna trasa;) Ja dopiero w nastepnym roku bo bylam w 2011. Wtedy stamtad cos na tydzien, ale w nastepnym roku chce jechac na 4 tyg a nie jak zawsze na 3 wiec moze sie uda jeszcze raz LV i wtedy NY. W Mex tez mialam przygody, dolecialam do Cancun pozniej busem do Playa i zaraz chcialam wracac z powrotem do Chicago bo hostel byl koszmarem, ale pozniej sie jakos ulozylo. Ja lubie duze miasta i LV dla mnie to cos niesamowitego. Marzylam o tym miescie odkad ogladnelam film Oceans 11, 12, 13 ;) Zycze Tobie spelnienia marzen podrozniczych i zeby na wszystko starczylo czasu i kaski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloppnnnjjjiiooo
brzydula a ile cię to kosztuje i w ile osób jedziesz no i w którym miesiacu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloppnnnjjjiiooo
ten port jest przekonywujacy dla mojego męza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydula, widze ze hotelik na samej promenadzie kolo baru Pascha? Super! A planujesz jakies wycieczki stamtad do Fethiye czy Oludeniz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ten marmaris jest tani ok,200o na tydzien?os wiesz ja az tak na kase nie patrze upatrze sobie super hotel a pozniej bierzemy na ostatnia chwile-bo musimu sie dostosowac jak chlop pracuje wiec albo czerwiec albo wrzesien-sezon letni u nas odpada bo mamy wlasna dzialalnosc ale jak moge polecic to bylismy w Alanyi w Graman Zaman naparwde polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss kocham Cie:)za to pokochanie Turcji musialabys zobaczyc nmojego starego doradzacego,zeby wsxztscy wybrali sie do Turcji-bo tanio i extra warunki zadnych wycieczek nie plnuje,ja przy basenie,stary zaglebia marine;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa no to też dobrze, nie ma to jak plaza i drineczki a wieczorem marina, port i spacerki ;) Miło mi to słyszeć ja już nie jednych znajomych tak zaraziłam hi hi ....a teraz sama mam zaległości. Cały czas zreszta Grand Zaman mi sie marzy ;) Napisz pozniej na Turcji jak bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ach jakie to cudowne!
Pariss kochana jakie kraje juz zwiedzilas?Pracujesz w biurze podrozy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dertwa qq99
brzydula a syn co ? z toba czy z tatą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyl mnie brzydzi
skad macie tyle kasy? ile zarabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CoPowiedziećGdyZabraknieSłów
Przeglądam te fora w poszukiwaniu jakiegoś info konkretnego o biurach podróży, ale tyle tu tego jest, że ciężko ogarnąć... Chyba zrobię losowanie z kim pojechać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womanontheway298766
Wybralabym itake Ja jeszcze 2 tygodnie I lece do DUBAJu, nie moge sie doczekac Relacja na blogu WWW.WOMANONTHEWAY.WORDPRESS.COM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womanontheway298766
Pozdro z dubaju WWW.WOMANONTHEWAY.WORDPRESS.COM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zinka k.
Zobaczcie - http://www.zielonapolana.com.pl/pobyty_rodzinne.php Nie mam zamiaru ryzykować wyjazdu z BP - tym bardziej przy tak niskich cenach w Polsce. Kort, basen, atrakcje, wyżywienie - to wszystko mam w niskiej cenie. Przynajmniej mam pewność, że nie będę musiała koczować na lotnisku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tanio to last minute , sprawdzajac z necie hotel.Jak Egipt to do 5 gwiazdek.Bylam za pol ceny - super) jesli dalej - to samemu doleciec do Azji( wschodniej), tam hotele i jedzenie bardzo tanie( z wyjatkiem Chin, w ktorych bialego bardzo kantują. A najlpeiej oczywiscie poza sezonem i z daleka od szlajow turystycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Revivale
Tanio mają dośc tutaj: http://www.kapitalnewakacje.pl Ja korzystałem w tamtym roku i poleciałem do Egiptu na tydzień. Coś niesamowitego, w tym roku też korzystałem - byłem w RPA, no na prawdę- najlepsze biuro jakie można sobie wymarzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
atlantis travel http://www.atlantistravel.pl/ ma dobre oferty, a przy tym współpracuje też z TUI i rainbow tours, więc jest sprawdzone. Co do cen wycieczek to zawsze można trochę się potargować i wtedy może coś ugrasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trawelerka
hej,na tym blogu jest wiele ciekawych informacji co do tanich miejsc za granicą i wiele innych porad dla podróżników, którzy nie chcą przepłacić. http://kalendarzprzygod.pl/tanie-wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komplika
Turcja wspanialaaaa! Ja jestem zakochana, szczegolnie w riwierze :) Bylam tam 2 lata pod rzad,ale w roznych hotelach. jechalismy z Ecco Holiday i jestem calkiem zadowolona. Pogoda piekna, jedzenie pyszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wybieram sie do Alanyi w czerwcu:) napiszcie czy juz bedą straszne upaly? na jaka temp. sie przygotowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiloferia
jak znasz w miarę język możesz sama załatwić sobie super tanie wczasy bez biura podróży. Wystarczy poszperać w necie. Pełno jest ofert hoteli naprawdę tanio. Ja tak z mężem robię i naprawdę kupę kasy zaoszczędzam, a ile frajdy mamy w planowaniu i szukaniu, uwielbiamy to!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela7832
Tutaj http://www.liketours.pl są oferty wielu biur podróży w jednym miejscu. Można dzięki temu wybrać najtańszą, a jednocześnie najlepszą wycieczkę. Like Tours od 10 lat współpracuje z kilkudziesięcioma największymi polskimi organizatorami wycieczek i nie pobiera prowizji za rezerwację, przez co cena jest taka sama jak np. w biurze Itaka, Neckermann czy Sun&Fun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na własną rękę
Tanie podróżowanie nie jest wcale trudne. Wymaga jedynie poświęcenia trochę czasu i pamiętania o kilku prostych zasadach: 1. To termin wybiera Ciebie, a nie Ty termin! Najtańsze bilety lotnicze czy autobusowe nie zawsze będą na ten termin, który nam pasuje. Musimy być elastyczni. Rozumiem, że większość ma osób ma prace, ale bilety w najlepszych cenach najlepiej upolować na kilka miesięcy przed, więc dosyć odległy termin pozwala na wybłaganie szefa czy szefowej o kilka dni urlopu. 2. Noclegi rezerwujcie na ostatnią chwilę (najczęściej) O ile bilety lotnicze, autokarowe czy kolejowe osiągają najtańsze ceny na długo przed wyjazdem, to w przypadku cen noclegów jest odwrotnie. Ten sam hotel rezerwowany na jutro może kosztować nawet o 75%-80% mniej niż jakbyś go rezerwowała na wyjazd w przyszłym miesiącu. Rezerwowałam kiedyś hotel w Rzymie. Gdy jakiś miesiąc przed wyjazdem sprawdzałem ceny w tym hotelu to za pobyt zapłaciłabym 1300zł, a gdy rezerwowałam go dzień wcześniej zapłaciłam tylko 345zł. Oczywiście, należy pamiętać, że co kraj to inna zasada, wiec dobrze jest sprawdzać ceny w różnych miesiącach, tygodniach i zobaczyć jaka jest zasada. 3. Korzystajcie z pomocnych stron W internecie znajdziecie sporo stron o tematyce taniego podróżowania. Dla mnie niezastąpione podczas planowania podróży są: www.fly4free.pl - myślę, że każdy już o nich słyszał, bardzo dobra strona o promocjach lotniczych, hotelowych itd. www.sknerusy.pl - ostatnio odkryłam tą perełkę :), znajdziemy tutaj dużo pomysłów podróży na własną rękę (wszystko szczegółowo opisane jak, gdzie i kiedy zarezerwować, aby nie zapłacić zbyt dużo). Nazwa strony mówi sama za siebie. Fajny pomysł www.mlecznepodroze.pl - podobne do fly4free, loty, noclegi itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×