Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ppileczka116

osobny pokój(również do spania) dla 14-sto miesięczniaka? Co o tym myślicie?

Polecane posty

no właśnie co do tej niani elektrycznej...to myślicie że lepiej zainwestować w taką z monitorkiem czy zwykłą kupić? No i która firma bo słyszałam że lubią się psuć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to pokój dziecka będzie na dole a my z mężem sypialnie na górze robimy więc niania będzie chyba bardzo przydatna,dlatego pytam czy któraś mamusia maa i chwali sobie taką z monitorkiem :) no ijeszcze jedno...dużo prądu ciągną te nianie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak pisałam wyżej mały jest w swoim pokoju od kiedy skończył 6 mies i jego pokój również jest na górze nasz na dole ,nianię mam zwykłą bez ekranu o taką http://www.bangla.pl/opinie/p3035/fisher-price-niania-elektroniczna-z-lampka-nocna-m7933 jak na razie działa bez z zarzutu chociaż ostatnimi czasu jej nie używam ,ale nie zawiodłam się jak na razie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam identyczną nianię jak ktos wyzej podał linka, zdecydowanie odradzam! niania w najgorszym wydaniu. Trzeba sie niezle przysłuchiwac zeby uslyszec czy to dziecko czy jakis inny szum, niania łapie wszystkie szumy i hałasy a takze sygnały z innych niań, masakra, ciągle cos buczało i szumiało. Szybko zmienilismy na nianie bez kamery ale digital (bardzo czysty dźwięk, niania sama wyłapuje wolne fale radiowe), my akurat mamy tę http://www.urwis.pl/sklep/z7798_elektroniczna-niania-philips-scd488-dect.html ale chyba każda niania okreslana jako "digital" bedzie dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brauuun
A co powiecie na to, ze syn mojego brata 6,5 letni chlopczyk spi do dzisiaj z rodzicami w lozku chociaz ma swoj pokoik i swoje lozko.Dla mnie to jest troche chore ale nie wtracam sie.Bratowa traktuje malego jakby ciagle byl niemowlakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mi jest wielka
mój brzdąc spał od początku sam....niczego nie brakowało :) spał od początku świetnie - zasypianie bez problemu, zawsze o tej samej porze, nakarmiony, czyściutki i szczęśliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mi jest wielka
aha - dodam że stosowaliśmy tzw "aniolka" czyli czujnik oddechu pod materac dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja zawsze sie wystrzegałam spania w jednym łóżku z dzieckiem...jak się przyzwyczai to musi być koszmar!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie denerwuje
e tam: znam babke ma 40 lat i spi ze swoim 15 -letnim synem razem w łózku.to jest dopiero zalosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja córka
Bardyo dobre są niemieckie produkty firmy reer w tym nianie elektroniczne, ja taką mam od roku i wszystko jest w porządku, dzwięk czysty , trzystopniowy. Dla starszego dziecka które już potrafi sie obrócić nie ma potrzeby kupowania z monitorkiem ale jak kto woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co myślicie o elektronicznych nianiach z canpol babies? kolezanka nie narzeka...planuję taką kupic ale chciałabym żeby ktoś więcej podzielił się swoją opinią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
Syn śpi we własnym pokoju od 9 miesiąca życia - obecnie ma 15 miesięcy. Nieco wcześniej nauczyliśmy go zasypiać samodzielnie metodą 3-5-7. Od czasu przeniesienia do własnego pokoju mały przesypia całe noce od 20,30 do 7,30. Ostatnio nawet do 8. Nie mamy elektronicznej niani, syn śpi za zamkniętymi drzwiami i my w sypialni również się zamykamy, bo mamy kota i nie chcę żeby spał z dzieckiem czy z nami. Nie mamy z tym żadnego problemu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój syn od pierwszego dnia w domu śpi w innym pokoju, który jest obok naszego, nie miałam po prostu miejsca w sypialni na łóżeczko. Nigdy nie było problemu, zawsze słyszałam się się budził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale syn będzie spał na dole a my na górze no i z tąd pomysł z nianią...po za tym latem czasem pewnie bede musiala gdzies wyskoczyc na ogród np więc niania sie przyda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze faktycznie skusze się na tę nianie z fisher price z lampką...może ktoś mi jeszcze da rade napisać cos na jej temat? warto czy nie warto...bo sumie fp dobra firma a canpol babies droższa niania a taka najprostrza...mam mieszane uczucia...chyba po prostu bede musiala zaryzykowac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a fiszer prais to niezły szajs xD hehe żarcik ;p co z tymi nianiami z fiszera nie tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogule nie uwazacie sie za wyrodne matki pozbywając się dziecka z pokoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacccia
Moja corka spi w swoim pokoju odkad skonczyla dziewiec miesiecy. spi w spiworze. Mamy elektroniczna nianie. Co do zasypiania, nie cierpi zasypiac zawsze trzeba ja usypiac,ale to samo bylo jak spala u nas. ona by po prostu najchetniej wcale sie nie kladla nawet jak pada z nog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacccia
E tam jakie wyrodne. ja mialam na poczatku trudnosci,bo tak fajnie sobie na bobaska popatrzyc jak sie iszie spac albo jak sie budzi -ale zauwazylam,ze jej przeszkadza,jak my sie kladziemy albo wychodzimy do kibla w nocy itp. u siebie ma zakmmniete drzwi i spokoj,nikt sie jej nie tlucze po nocach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×