Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mario100

Czy jest tutaj Ktoś z Nowego Sącza?

Polecane posty

To idealnie nadajesz się na kierowcę... Tam występuje zasada ograniczonego zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem psychologiem, nie rysuje przed sobą obrazu w tym przypadku potencjalnej rozmówczyni, to nie jest mój zawód, niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staliśmy się takimi wirtualnymi znajomymi i to jest miłe doświadczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levviatan to jest plus, ale zanim ja komuś zaufam to mija sporo czasu.. i to denerwuje ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
im dluzej bedziemy sie tu poznawac, tym wiecej zaufania bedziemy miec do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A każde z Was stwarza sobie we własnej głowie obraz Kogoś z Nas będącego po drugiej stronie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja troszke sobie wyobrazam rozmowce, to bardziej zabawa ale przyjemna :) bambuko odpuszczam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
levviatan oto moje przypuszczenia: jestes brunetem o brazowych oczach, masz 174 cm wzrostu i wazysz 77 kg. zgadlam choc troche? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levviatan to chłopak troszkę nieśmiały, powiem więcej niezdecydowany. Wnioskuje również, że nie jest przekonany co do swojej wartości jako człowieka, brak mu odwagi by spróbować zmienić coś w swoim wg mnie monotonnym życiu (bez obrazy). Ciągle liczy na cud że się spełni w postaci jak to napisał piękniejszej połówki, taki troszkę romantyk o zdolnościach twórczych (monter muzyki). To tak pokrótce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarlett to kobieta o silnej osobowości, wie czego chce w życiu, w stałym nierozerwalnym związku, nie wierzy w ludzi i ich dobre intencje bo jak twierdzi intencjami piekło wybrukowane, lubi rozmawiać (pisać), przypuszczam również, że dobra muzyka i film nie są Jej obojętne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarletta -> skąd wiedziałaś? :P Mario -> nie w pełni się z tym zgodzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×