Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mario100

Czy jest tutaj Ktoś z Nowego Sącza?

Polecane posty

śpiąco mija ;] i była u mnie nawałnica śniegu 10 minut tylko a nasypało ze 2 cm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektóre części ciała większe o pół cm mają kolosalne znaczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tym widzę jedynie kobiety, ale czy to dla nich ma zanczenie... Wydaję mi się że NIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla wielu kobiet znaczenie ma osobowość człowieka z którym się spotykają, jego podejście do życia, sposób na nie, stosunek do rodziny i nie tylko... To moje wyobrażenie nie konieczniue trafne ale zawsze jakieś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do powyzszego tematu to moze byc maly''niski,, byle wariot;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez sie mezczyzni rozgadali, ale o rozmiarach i to meskich powinny dyskutowac raczej kobiety :P Katerina Szarlotta bardzo mi sie podoba, zastanawiam sie nad zmiana nicku :) pierwszy dzien w pracy po 2 tygodniach lenistwa zaczal sie ciezko ale na szczescie szybko skonczyl, za to jutro nieciekawie, bo po pracy ide sie doksztalcac na nudnym szkoleniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarletta rozwijaj się bo warto chociaż nie wiem czy szkolenie jest tego dobrym przykładem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszyscy! jestem juz rozwinieta :P nie posiedze z wami dlugo, bo musze poprawic swieze kartkoweczki z dzisiaj :D a ja uwazam, ze rozmiar jest wazny choc nie najwazniejszy ale z drugiej strony sa faceci, ktorzy maja sie czym pochwalic i co z tego jak nie potrafia z tego zrobic uzytku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×