Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mario100

Czy jest tutaj Ktoś z Nowego Sącza?

Polecane posty

Levvi odpowiedź rewelacyjna, dzięki że udało Ci się złożyć dwa wyrazy do kupy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze możesz zakupić lalę gumową, która może dostarczyć niezapomnianych przeżyć w postaci przytulania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wole przytulać się do kobiety ;] no chyba że ona będzie miała taką fantazję że chce mnie zobaczyć jak się bawię z lalką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż ostanio zdobyłem nr kuzynki bratowej (poznaliśmy się przy okazji wesela brata jakieś 7 miesięcy temu) , napisałem i dostałem ignora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedząc w domu, bo weyjście gdziekolwiek jest beee, to jest podejście, już samą postawą odpychasz.Ciekawe jak brzmial ten sms to kuzynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś czytalam jak pisaleś ze nigdzie nie chadzasz, bo nie masz z kim, i nie lubisz klubów, etc.To gdzie Ty chcesz poznać kogokolwiek? na kafeterii ? no prosze Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario mistrz cietej riposty, Twoj komentarz powalil mnie na kolana :D ale to nic nie da, bo Levi byl, jest i bedzie niemrawy, takie gadanie o tym ciaglym przytulaniu mnie juz zaczyna denerwowac. no ale coz, taki jestes. przyznam, ze podczytuje Was czasem ale sama sie nie udzielam, bo jak to ladnie okreslil Mario brak tu jakies iskry zyciowej, ognia a wpadac tylko po to, zeby powiedzie czesc vel dzien dobry to dla mnie zerowa satysfakcja. sie rozpisalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scarletta popieram Twoje zdanie! ja czasem cos tu napisze. ale to wszystko takie bezplciowe jest! nie ma z kim powymieniac pogladow! a szkoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×