Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mario100

Czy jest tutaj Ktoś z Nowego Sącza?

Polecane posty

he ale co pisac? czytam i sie wkurzam wiec moje wizyty na kafe ograniczaja sie ostanio do 5 minut i nie powiem, zal mi tego czasu gdy watki nam sie nie konczyly, bo przeciez bylo tak! Levi nie obraziles sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też denerwuje te jego biadolenie o przytulaniu i podteksty związane z seksem, bo jest to po prostu odrzucające.Jego niemrawość i ogólna obojętność na wszystko, co go otacza jest przytłaczająca.Levi, jesteś nudny, dlatego samotny.Sorry, nie chce Cie obrazić, ale tak to widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okolice trzeba tu w koncu wrzucic granat i zobaczyc kto przezyje :D rozruszajmy w koncu ten topik, bo zal bedzie jak zginie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
levi powiem szczerze ze bardziej interesuje mnie nawet rozm o pogodzie niz Twoje marudzenie o przytulaniu! dlatego tu sie nic nie dzieje... bo jak sie widzi ze caly czas to samo piszesz to sie odechciewa! ja tez czasem czytam posty ale nie odp bo rezygnuje z tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie Ty sie chyba nigdy nie obrazasz a moze szkoda, bo wtedy pare slow prawdy od kogos kto stoi z boku podzialalaby choc troche mobilizujaco a tak dalej stoisz w tym samym punkcie i biadolisz. mysle, ze jestes interesujacym chlopakiem ale z takim podejsciem nie masz szans na fajny zwiazek. owszem sa kobiety polujace na faceta, ale watpie czy nawet one bylyby zainteresowane Toba z powodu Twojego podejscia. przyznam, ze Twoje skojarzenia seksualne sa dla przekomiczne i nieraz tarzalam sie ze smiechu na dywanie czytajac je :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarletta -> ej no bo wyjdę na niewyżytego zboczeńca co jest nie prawda. ja jestem tylko niewyżyty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obserwatorka bardzo trafnie to ujelas, brawo! jenny zacznijmy od poczatku i dosc biadolenia o przytulaniu, bo jak nie to sie zrzucimy wszystkie na miska pluszowego dla Leviatana :P kurcze nie chodzi o to, zeby prowadzic filozoficzne dyskusje o Bogu etc. tylko zeby zwyczajnie pogadac o zwyklych sprawach, co robiliscie w ciagu dnia, jakie macie plany, takie zwykle rzeczy i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okolice Levi pewnie szczesliwy, ze wszystkie na niego skoczylysmy :P zboczenca? dobre sobie :P a niewyzyty jestes z pewnoscia ale na wlasne zyczenie :( my na pewno Ci nie pomozemy w tym wzgledzie, jedynie pocieszymy pod warunkiem, ze nie bedziesz o tym biadolil 5 razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarletta -> bardzo tylko mogę nie wytrzymać 150-200 kilo na sobie :P ok nie będę biadolił już tyle o tym ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec powiedzcie mi drogie forumowiczki jak minal wam zimny dzisiejszy dzien :-) bo ja caly dzien mialam zajety szukaniem :-) a szukam motywacji do nauki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki, obiecuje, ze jezeli atmosfera sie zmieni to bede tu czesciej bywac a tymczasem spadam do lozka, bo maz cos chce :P milego pisania moi mili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja udawałem ze pracuje (mały ruch) i żeby nie było odpowiadam mimo iż pytanie do pań było ale zaręczam że ja facet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
levhi jaki utarg dzisiaj ? hehe okolice jak ja Ci zazdroszcze hehe ja to kompletnie nie mam weny do nauki! a terminy egz sie zblizaja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okolice -> to zrób sobie wodę rozpuszczana w kawie :P jenny -> co do piłki to czasami obejrzę mecz ale tak raczej dla rozrywki a nie dla zapalonego kibicowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej żyć wg zasady co masz zrobić dzisiaj zrób po jutrze będziesz mieć dwa dni wolnego :P niestety aby ja stosować trzeba być bardzo bogatym ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×