Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mario100

Czy jest tutaj Ktoś z Nowego Sącza?

Polecane posty

jestem facetem. z kwiatków rozpoznaje z nazwy róże i tulipany :P ale i tak bym nie wiedział gdzie je dostarczyć ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapamiętam a przynajmniej postaram się zapamiętać. mam nadzieje że się ta wiedza przyda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to weź sobie postanów że jak zrobisz to co masz zrobić to oddasz się czemuś przyjemnemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz radziłbym troszkę wcześniej znaleźć motywację :P chyba że wolisz groźby jako motywację to coś się załatwi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok zrozumiałem - to nie jest groźba :P wiesz może jeszcze nie teraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ci grożę że się oświadczę jak się nie zmobilizujesz do pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i bardzo dobrze :P gorzej (choć w sumie nie jestem pewny czy gorzej bo może być całkiem dobrze) jak na moje groźby odpowiesz twierdząco i się zgodzisz :P Dobranoc Aniu kolorowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana ciężki mecz wygrany, kosztowało mnie to mały uraz, który do jutra muszę wyleczyć... niestety. Jutro kolejny wyjazd do Chełma na turniej i znowu ta piłka... chyba się już starzeję, nie mogę grać już tyle meczy, moje biedne nogi powoli "umierają". Co do auta to zakupiłem Scenica, także wierzę że pojeździ chociaż dwa lata, później się zobaczy co będzie dalej. Dość o mnie lepiej napisz jak egzaminy na tej nieszczęśnej uczelni?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×