Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mario100

Czy jest tutaj Ktoś z Nowego Sącza?

Polecane posty

Niestety bo żonka wykorzystuje mnie czasami w ten oto sposób, a gotuję fasolkę po bretońsku, którą bardzo lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy to wszystkie jesteście z jednej diabelskiej gliny, tylko wykorzystać a nie dać nic w zamian...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ugotowana i smakuje super ze względu na moje umiejętności kucharskie. Nauczyłem się gotować przy babci, tylko niepotrzebnie pokazałem to mojej żonce. Teraz od czasu do czasu muszę gotować i to jest mały problemik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak więc Jenny nie tylko cukrowanie ale również gotowanie mi wychodzi. Jak tam praca złożona?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana wolność to pojęcie względne, dla każdego z nas znaczy zupełnie coś innego. Po czasie zrozumiesz, że lepiej jest się uczyć niż żyć w dorosłym często trudnym życiu. Nie wspomnę już, ze o pracę jest piekielnie ciężko, tak więc nie zazdroszczę Ci tej Twojej wolności, ale dlaczego masz mieć lepiej niż my niewolnicy pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario ale mnie się już serce kroi na samą myśl że się nie ucze.. ja nigdy nie powiedziałam że ciesze się że koniec nauki.. koniec tej durnej uczelni !! jeśli byłaby inna to i drugi kierunek bym zrobiła !! ale za to że uczelnia niewypał to chce się uwolnić od niej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Ty dajesz się ponieść złym emocjom, nie wierzę w to. Przecież postawiłem na Ciebie. Jesteś takim moim czarnym koniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×