Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mario100

Czy jest tutaj Ktoś z Nowego Sącza?

Polecane posty

Dla mnie jesteś małą dziewczynką chociaż możesz mieć inne zdanie na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ty mnie tak traktujesz jak małą dziewczynkę , ale wiesz nie sądze bym nią była może czasami dla zachowania pozorów :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś i tyle... Z drugiej jednak strony to dobrze być taką małą, niepozorną dziewczynką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla ciebie jestem dziewczynką :) Za silny charakter mam na bycie niewinną dziewczynka i co bym nie robiła to zawsze diablica ze mnie wychodzi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorki że się wtrące ale
chciałabym Was przestrzedz, przed małżeństwem które wyłudza psy. Są to osoby które czytając ogłoszenia ,,oddam w dobre ręce'' lub ,,tanio sprzedam'' biora psiaka i..tu zaczyna sie jego męka. Psiak jest zastraszany,bity non stop ze spuszczonym ogonem , służy jako zabawka lub w przypadku suki jako inkubator by państwo mogli zarobić.W ciągu ok dwóch lat mieli-trzy szceniaki które sprzedali/oddali/porzucili,jednego psa który zdechł na zawał! suke która co cieczke miała młode po trzech seryjkach pod rząd suka wycieńczona została sprzedana, następne trzy psy i teraz kolejna suka inkubator... :( Pozatym mieli inne zwierzaki trzymane w ciasnych pomieszczenaich, usmeircane przez skręcenie głowy lub rzucenie o ściane. Kobieta jest niska blond włosy okulary, mąż łysy-prosze miejcie na uwadze dobro psiaków i przestrzegajcie innych przed nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impreza w w gronie znajomych :D Wiesz zjechała się rodzinka i jeszcze pare innych osób tak że jest z kim posiedzieć :p Wiadomo bez szaleństw ale zawsze cos :D A ty? Hmm coś mi niedowierzasz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do rana jestem zajęty, a później pośpię troszkę żeby zregenerować się chociaż po części... Cóż taki los...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do rana nie pośpię, dopiero jutro rano zniknę we śnie, także Ty zabawa a ja szara rzeczywistość. Ale los jest łaskawy i jutro z żonką sobie nadrobimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Az Ci zazdroszcze! Ja bylam dzisiaj w UP ale.zero jakiejkolwiek pracy. Az zalamana jestem eh ju tak bym.chciala isc do pracy ale widokow nie ma tragdia. Trzeba uciekac z tego miasteczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×