Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mario100

Czy jest tutaj Ktoś z Nowego Sącza?

Polecane posty

No myślałam o reszcie jeszcze:D Sądze że każdy zagoniony przed świętami i dlatego tu cisza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Levi po za tym pogoda była fajna to nikt też przed kompem nie siedział . Co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna? wiało jak cholera i to takie zimne podmuchy ;] a u mnie jakoś leci byłem u okulisty wizyta 90 zł nowe okulary uwzględniając rabat 414zł ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E u mnie dosyć było bez tragedii. A okulary nie dziwota zawsze koszt był konkretny ja za swoje zapłaciła ponad 500 ale wybrałam oprawki z wyższej półki i co pasowałoby już zmienić bo mam je w sumie już prawie 5 lat. Zdarły się troche już :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też biorę z wyższej półki oprawy ;] te które mam teraz maja 6 lat i są jeszcze w całkiem dobrym stanie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat okulary to taka rzecz na której nie powinno się oszczędzać. W sumie ja mam do komputera i powinnam jeździć w okularach i jeżdże ale w przeciwsłonecznych :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jestem bez swojego autka :p Ale nie porysowane było :p Rozgladam się za czymś dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levi lubie duże auta :D Ale to akurat mi się nie podoba wizualnie. A tak apropo mam już jedno Mitschubisi only tyrzydrzwiówka czerwona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię "kanciaste" terenówki ale one tyle palą że stać mnie na nie nie będzie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz szukam teraz czegoś co mi się spodoba nie mam jeszcze sprecyzowanego gustu , byleby jeździło i p[ojemne było .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×