Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mario100

Czy jest tutaj Ktoś z Nowego Sącza?

Polecane posty

niektorzy tylko inaczej to nazywaja, niedopowiedzenie itd. ale jak zwal tak zwal, to dalej jest klamstwo. przyznam, ze mnie tez sie zdarza lekko oszukiwac rzeczywistosc, szczegolnie jak maz zauwaza nowe buty (a lubie te z drozszych) odpowiadam zawsze "eee, stare, z tamtego roku" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarletta - to łap męża i niech sprężyny pękają :P a co do ochoty to na ładne kobiety o długich włosach jeśli brać pod uwagę czysto fizyczny pociąg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
levi ile ty chodzisz w butach? 3 do 5 lat??? szok mario wiem ze szczerosc czasem przeszkadza. wiem to z doswiadczenia. wiecej sie ma wtedy "wrogow" ale takie zycie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katerinko zawsze można próbować sprawdzić "...co mam w głowie na dnie tego nikt nie zgadnie..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jenny -> bo jak się kupi takie za 200 zł to się chodzi tyle :) no chyba że się ma z kim chodzić na długie spacery to krócej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
levi jak Ty juz cos powiesz :) jenny zycie jest za krotkie, zeby bawic sie w sentymenty, tak uwazam i nie warto na sile utrzymywac kontaktow z niektorymi, Ty chyba tez tak myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jenny -> a co do wrogów to: "Boże chroń mnie od fałszywych przyjaciół z wrogami sobie poradzę" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati Ty masz cechy kobiety najbardziej pożądane prze facetów także uważaj za rogiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×