Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mario100

Czy jest tutaj Ktoś z Nowego Sącza?

Polecane posty

Levvi Ty jednak potrzebujesz kobiety na gwałt i to w dosłownym tego słowa znaczeniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z gwałtami wyjeżdżam bo po dobroci nie chcesz spróbować swoich sił w spotkaniu z kobietą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levvi utwierdziłeś się w błędnym przekonaniu, że to kobiety Cię odrzucają a ja sądzę że to Ty się boisz spotkania w cztery oczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zwątpienie towarzyszy Ci w każdej sferze życia, stąd może niepowodzenia w życiu uczuciowym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobie w głowie tylko kasa lub jej brak. Jest wiele miejsc gdzie można spotkać się z kobietą i niekoniecznie związane jest to z pieniędzmi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sklep jakich wiele, ceny nie odbiegają od innych sklepów także z mojego punktu widzenia może być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech a ja nie lubie reala choc kiedys namietnie robilam tam zakupy :P witajcie! jak zwykle rozmawiacie o seksie? levi ty biedaku, brak kobiety wyraznie Ci szkodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarletta namiętnie to można grzeszyć, ale żeby robić zakupy to tego nie wiedziałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario100 -> kobiety mogą dowolna rzecz robić namiętnie :P Scarlet -> może i szkodzi ale da się z tym żyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny takie pieniądze jakie zarabia CR7 zmieniają człowieka niekoniecznie w sensie pozytywnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×