Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość doloressssa

słoiczki - króre najlepsze? Bobovita, hipp czy gerber

Polecane posty

Gość dumnamama
ja zdecydowanie polecam Wszystkim mamusiom Bobo Fruit! Smacznie i co najważniejsze ZDROWO!! możesz przyrządzić obiadek dla Twojego małego szkraba :) tutaj więcej info: http://www.bobofrut.pl/produkty.aspx , ale całym serduchem polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowana MM
A czy wspomniał ktoś o słoiczkach ekologicznych? Holle na przykład? Czy inne hippy i Gerberki mogą powiedzieć, ze warzywa pochodzą z upraw ekologicznych, że nie zawierają grama cukru, a warzywa nie były nawożone chemicznie? Wątpię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko hipp i bobovita gerber odpadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naszemu synkowi najlepiej smakuja zupki Gerber i nawet ja je lubie. Owocowe słoiki z każdej firmy, bo sa slokie, pyszne, smi z mezem lubimy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Corce gotowalam bardzo duzo bo byla i jest alergikiem z miesa tylko krolik i wieprz jedzone. Ze sloiczkow moglismy jesc ze 3 dania gotowe i ewentualnie modyfikowalam brokulem lub kalafiorem bobovity pierwsza lyzeczka lub jeszcze cos innego prostego w skladzie. Naturalne bylo dla mnie gotowanie i dla syna. Ale cos chlopak markotnie do tego podchodzil. Zaczynalismy dynie z ziemniakiem (marchewka uczulala corke wiec u syna tez opoznilam podanie) codziennie przecieralam przez sitko i nawet fajniejsze to bylo niz blendowanie. Ale moj syn z dnia na dzien bardziej zaciskal usta! W ogole nie szlo. Wiec sie wkurzylam i kupilam te smierdzace sloiki bo znane byly mo juz takie wybredne przypadki. Pierwsza poszla dynia i ziemniak hippa a moj dzieciak nie zamykal buzi, ltkal zarcie jak wyglodnialy wilk. Teraz juz mijaja 2 tygodnie i ciagle na sloikach i kamien spadl mi z serca ze to je. Nie wiem co lepsze ale nie mam wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja preferuje dawac sloiczki z macdonalda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu opamiętaj się
gosciu, Ty zapoznaj sie ze znaczeniem slowa norma i certyfikat/. np takie Holle NIE STOSUJE PESTYCYDOW ANI NAWOZOW CHEMICZNYCH w uprawach, nie stosuje sztucznych barwnikow ani produktow modyfikowanych genetycznie - to sa normy, ktore firmy chcace nazywac sie ekologicznymi MUSZĄ spełniac. doszukiwanie sie spisku dziejowego w kazdej rzeczy zakrawa troche na paranoje .... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem babcią anie mamą,pytam bo dawno temu /42 lata minęły /karmiłam syna pokarmami dla maluchów z konserw,wtedy słoiczków nie było.Mój syn chętnie je jadł chociaż ja na potrawy ze szpinakiem patrzeć nie mogłam .Dawałam je co kilka dni i nie było żadnych problemów z żołądkiem.Mam 64 lata i inaczej się teraz karmi,chciałabym uzyskać rzeczową odpowiedż,ponieważ chcę doradzić synowej.Wnuk ma 6,5 miesiąca i niezbyt chętnie je to co ona ugotuje :ziemniaki z dynią ,pataty, marchewkę z ziemniakami.Może te słoiczki bedą mu lepiej smakowały? Dlatego pytam które sa lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajfun101010
Powiem tak moj syn uwielbia gerbera a tak a propo na dziecku sie nie oszczedza ewentualnie poradze wszystkim zaoszczedzic na sobie nie na malcu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magdalenaaaaaaaqs Twoje dziecko zje tylko pól tego co jej sama przyrzadzisz dlatego ze taki obiad jest bardziej syty niż ten ze sloiczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co w nowym roku
Holle ma na stronie napisane ze produkty spełniają normy produktow ekologicznych i większosc z nich ma certyfikaty Demeter. jak cos jest z upraw bio albo eko to nie moze stosowac pestycydow w uprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój je wszystkie. Najchętniej je słoiczki z Babydream i szczerze wg mnie są najlepsze w smaku. Jedynie nie jadł Dizzy czy jakoś tak z Lidla. Kiedyś dostaliśmy kilka i niestety się nie sprawdziły,są bardzo gęste i wszystko wypluwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze dla nas były hipp ale krótko podawałam (1 miesiąc) bo syn zasmakował w moich obiadkach a fajne przepisy były na stronie Hipp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko pluło każdymi słoikami dalej niż widziało bo wszystkie smakowały identycznie, sztucznie ale z tych wszystkich najlepiej tolerował bobovita i to też krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W słoiczkach bobovita są znajdowane różne przedmioty ja znalazłam coś w rodzaju twardego sznurka -tworzywo które jakby moje dziecko połknęło to by się udusiło!!!!!! Na fb na forach dla mamusiek zebrałam wiele zdjęć na których widać co w słoiczkach się znajdowało ---przerażajace !!!!!firma powinna nie wychodzić z sądu a sprawą powinny zająć się media

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkaro
Sloiczki moim zdaniem to cudowna rzecz!! Ja zaczelam mojemu malenstwu sama gotowac! Nic nie tknal! Zaczelam dawac sloiczki!!! Jadl i sie najesc nie chcial. Niektore mu odpowiadaly niektore nie. Ale obojetnie czy zjadl moje czy sloiczkowe mial problemy z wyproznianiem.Mieszkam w niemczech. I tu nie ma takiego wyboru jak w kraju. Wiec mama zaczela mi przywozic bebewite. Jakims dziwnym trafem kupila wszystko bezmleczne i bezglutenowe. Dziecku sie poprawilo!! A rzaden lekarz nie mógł pomóc! !! Po badaniach krwi nic nadzwyczajnego nie wyszlo. W szpitalu nic nie wykryli. Wiec zostalam przy djecie bez i bez. Dziecko czuje sie idealnie. Nic mu nie dolega!!! Wiec polecam te dania!!! Platki czy sloiczki. Bez roznicy!!! Owszem gotuje mu od czasu do czasu rzeby sie przyzwyczajal ale nie zawsze ma on na to ochote. Gerbera nie chcial nawet tknac. Wyginal sie jak banan. Moim zdaniem to zależy od dziecka co bedzie lubial a co nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Myśmy stosowali wszystkie, na przemian z domowym jedzeniem-żeby dzieci miały jak największą rozmaitość smaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patiszam
Bierzemy z synkiem udzieł w testowaniu Bobovity owoce w tubkach. Super rozwiązanie z przezroczystym opakowaniem. Duzy wybor smaków. Moj synek się zajada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pintolotka
Ja z moją córcią testowałyśmy musy owocowe Bobovita. Mojej maluszce najbardziej smakowały morele z jabłkiem i gruszką po 6 miesiącu. Polecam serdecznie te musy, mieszczą się w przezroczystych tubkach. Dzięki temu, wiem ile dziecko zjadło i mam ogólny wgląd na to co je. Wygodne opakowanie, pozwala na zabranie go ze sobą wszędzie. Można serwować go bezpośrednio z tubki lub na łyżeczkę. Takie testowanie produktów to fajna sprawa, jeśli podpasuje dziecku, wtedy można zacząć kupować dane produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtośka
A może by tak zamiast zastanawiać się czy Gerber, czy Bobovita, ugotować swojemu Największemu Szczęściu zupkę samemu..? A nie dziwić się potem, że dzieciątko ma alergie od tej chemii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAULa321
Boże kochany każda matka wie co jest dobre dla swojego dziecka. Ja osobiście preferuje Gerbera moja 6 miesięczna córcia wcina je jak małpka kit. :) dodam że od urodzenia ma skacze białkowa i jest dzieckiem z podejrzeniem alergii pokarmowej. Ja nikogo nie osadzam i w dupci yo mam co kto daje swojemu dziecku. Dodam tylko że jak ugotowalam mojej córci zupę z kurczakiem to miała taką straszna wysypke ze Az na pogotowiu wylądowała. Kurczak był pewnie bardziej ekologiczny niż słoiczek pewnie myty w jakimś hujostwie bo już był nie świeży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Najwieksze szczescie" :D chyba najwiekszy problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marbelka33
Ja od 6 miesiąca zaczęłam podawać swojej córce słoiczki owocowe i warzywne od Humany. Dokładnie mam na myśli te https://humana-baby.pl/kategoria/posilki-owocowe-100-organic/ . Mają na prawdę bardzo dobry skład i mała zajadała się nimi aż miło było patrzeć. Nikt tu o Humanie nie wspomina, a uważam, że warto ponieważ mają na prawdę dobre jakościowo i bezpieczne dla dzieci produkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecamy bobovite deserki jak i obiadki. Idealne dla wymagajacych dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysia15011501
Bardzo polecam obiadki bobovita , bardzo dobra jakosc produktow, skladniki dopasowane i dobrane idealnie dla wieku(miesiecy) dziecka. Jestem bardzo zadowolona bo synowi smakuja !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×