Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a taka jedna 264yy

sex po miesiacu znajomosci?

Polecane posty

Gość a taka jedna 264yy

spotykam sie z kims. od miesiaca widujey sie codzien, badz co drugi dzień całowalisy sie dopiero moze z 2-3 razy:P teraz mysle ze mam wolna chate na weekend chetnie bym go zaprosiła..a wiadomo czym to sie moze skończyć;) dodam ze mamy koło 30;)..no ja ciut mniej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 21 lat . jak miałam 17 lat i bylam dziewicą po miesiącu "chodzenia" straciłam dziewictwo z chłopakiem, jestesmy ze sobą juz prawie 4 lata, do teraz i planujemy ślub :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka jedna 264yy
tak sie zastanawiam czy wypada...czy nie:O w sumie to bedzie ponad miesiac znajomosci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli dziewczyna lubi sex i robi to z przypadkowym facetem to jest kurwą, a jeśli facet zdradza żone i bzyka wszystko co się rusza to się tłumaczy że to tylko facet..... My kobiety też mamy swoje potrzeby... A miesiąc to w miarę tym bardziej że nie jestes gówniara z gimnazjum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka jedna 264yy
chocia chemia u ans sie teraz dopiero pojawiła wczesniej to bylo takie suche spotykanie z byłym sie malo po tygodniu nie bzykanełam..ale wyczekałam ten miesiac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeerrr...
Ale masz problem! Uprawiaj seks z kim chcesz i kiedy chcesz, przeciez nie bedziesz tego oglaszac na TVN, zeby ludzie mogli Cie osadzic! Wypada, czy nie wypada, do tego podajesz wiek, jak by to mialo jakiekolwiek znaczenie, do tego co ludzie powiedza...Zacznij zyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka jedna 264yy
z drugiej strony nie wyobrazam sobie...sie etraz przez nastepne 3 miesiace sotykac i tylko całować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka jedna 264yy
nie czekam:D nie mam problemu z czasem raczejz tym, ze po sexie kobiety sie przywiazuja a mezczyzni odwiązuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeerrr...
No to jak facet ma sie "odwiazac", to lepiej, zeby zrobil wczesniej niz pozniej. Seks moze tez okazac sie beznadziejny z tym partnerem, wiec po co marnowac pol roku zycia, lepiej wiedziec wczesniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka jedna 264yy
ile powinnam mu powiedzieć po seksie? jakie są stawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak, seks zbliza, pod warunkiem ze miedzy Wami juz cos iskrzy:) ja poszlam po dwoch tygodniach... Mialam 18 lat. Do dzisiaj jestesmy razem:) dwa lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka jedna 264yy
marny podszyw:d oficjalnie to nie mowimy o tym..raczej sie staramy zeby cos wyszło ale wydaje mi sie ze mu zalezy..zawsze ma czas dla mnie, mysli o mnie, pomaga, dba o mnie, jest czuły na walentynki bradzo sie spostarał bukiet kwaitów, plyta, teatr, restaurcja itd:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffgggg
załamka! 30 letnia dorosła kobieta i nie ma własnego rozumu- musi pytać pryszczatych gimnazjalistów z kafe- o to czy wypada jej uprawiać seks. porażka do kwadratu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka jedna 264yy
dam sie poniesc emocjom.. ogolnie tak sobie tym mysle nic nie jest powiedziane;) a on sobie nic nie pomysli..i tak mnie uwaza za dziewice orleańska:O heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość średnia i kac
masz moje błogosławieństwo idź i rób dobrze a ja będę się dalej modlić abym też trafił na taką "dziewicę orleańska"...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×