Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ekołł

Co myślicie o butach Ecco ?

Polecane posty

Gość gość
Dłuuuuugo szukałam tanich butów w sieciówkach i nie mogłam znaleźć. Nie chciałam przepłacać i dlatego m.in. nie kupuję w ecco. Ostatnio doszły do mnie buty , które kupiłam przez sieć na aliexpress24 i jestem w pełni zadowolona. Pasują idealnie, zrobione są porządnie i wszystko w pełni gra ;) Polecam i Wam, nie ma sensu przepłacać na każdym kroku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak będziesz ich szukać, zajrzyj na Eobuwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem ich wielką fanką - porządne i super wygodne, kupuję je zawsze dzieciom, bo jakość bucików jest bardzo ważna w przypadku maluchów. ja zamawiam z Eccoshop.pl - duże obniżki, warto! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem buty tej firmy.Zimowe z wkładka goretexową wytrzymały 4 sezony.Ale były drogie ,ok 600zł.Wykonane b.d.Z dobrej skóry licowej.Wierzch był wklejony w podeszwę -nie szyty.Tego sie bałem że może sie porozklejaja,i się okazały bardzo szczelne,jak gumowce,co przy roztopach i błocie śniegowym ułatwiały życie ,bo nie przepuszczały wody.Ale były za zimne na nasze zimy .Kupiłem je na zachodzie.Napisane miały madein Portugal.Więc może to na ich zimy ;DD .Były warte tej ceny ,powiem obiektywnie.Potem miałem letnie -chyba nazywały sie Transporter .Też wytrzymały dwa lub trzy sezony .Cena ok 300zł.Zrobione z nobuku ,t.zw.półbuty .Kupione przez internet .Na zdjęciu wyglądały solidniej .Ale nie były takie złe.Chociaż teraz myślę ,że jednak byly za drogie .Gdyby kosztowały ze 220 to bym uznał że cena dorównała jakosci. Ostatnio podobały mi sie ecco Turn .Buty do kostki ,letnie.Miałem je w ręku ,a najpierw oglądałem je w e-sklepie.Niestety cena to był kosmos.Przez długi czas -chyba ze dwa sezony cena nie schodziła poniżej 600zł!.Ostatnio je widziałem po przecenie .Zeszli do 320zł.Ale juz za późno .Wybrałem innej firmy podobne .Zrobione w ten sam wzór.Ze skóry licowej ,na dobrej gumowej podeszwie.Zapłaciłem 350zł.Może gdyby Ecco szybciej -o dwa m-ce ,obniżył te swoje ,to bym jeszcze kupił ich produkt. Ale ostatecznie powiem ,że butów złych nie robią ,tylko szaleja z cenami.Jak komuś zależy i nie musi kupować ,bo stare buty jeszcze daja rade ,to lepiej poczekać na przecenę .Wtedy po obniżce są warte buty ecco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśaaaa
Ja kiedyś miałem ecco i były ok, ale cena zabija. Od jakiegoś czasu kupuję w allinside.pl i jakość podobna jak w ecco a dużo taniej, więc opłaca się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka osób już pisało tutaj o sklepie http://eccoshop.pl/, w którym można kupić oryginalne buty ecco w mocno obniżonych cenach (nawet do 70%). Oni mają w zasadzie zawsze jakąś promocję, teraz mają np. wyprzedaż kolekcji zimowej. Jest to sklep autoryzowany, więc możecie być pewni co do jakości tych butów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pleo2
Mam buty eco już drugi sezon, nadal trzymają i nic nie wskazuje na to żeby się rozwaliły. Zdziwiłem się bo tak to buty miałem na rok bo po roku były tak zniszczone, że nie nadawały się do użytku a po nich tylko widać, że są używane. Zakupiłem je z portalu Sarafis.pl, a teraz jeszcze jest promocja -50% na obuwie i torebki macie tutaj link http://sarafis.pl/kategorie/filtry/marka,ecco POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w 2006 roku kupilam buty na zime, sportowe z rzepami. Po prostu cos fantastycznego. Do dzis chodze przez cala zime, czyli juz 9 lat. Nie przemokly, nie zasmierdzialy sie nigdy, nie zuzyly, nie mowiac o wygodzie i komforcie. Bardzo ergonomioczne. Cudenko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładne ale drogie. Bardzo podobne i równie wygodne ale tanie kupiłam na allinside.pl. Jakość taka sama a za cenę ecco mogę kupić z cztery pary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że je polecaJĄ:) I że dużo ich na Eobuwie:D Więc jeśli będziesz szukac, tam je znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieferminggu1989ypeeh
Badziewie czy cos dobrego? Jesli nie to jakiej firmy buty są dobre? Szukam czegos dla syna , na kazdą okazje w miare sportowego. Nike adidas itp to niestety jednorazówki...jeden sezon i do smieci. Jasne http://tiny6.com/19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są ekologiczne to na pewno, mega wygodne - miałam jedną parę ale ciężko znaleźć ładne. Jedyne jakie znalazłam w miarę gustowne to sportowe buty z dziurkami po bokach aby stopa się nie pociła. Zdawały swój egzamin, no i prałam je kilka razy i nic zupełnie się im nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bardzo zadowolona z butów Ecco, ale szczerze powiem, że kupuję tylko na wyprzedażach... Ceny wysokie. www.MartynaG.pl - blogująca mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ceny nie zachęcają generalnie, sama mam również buty z wymienionego tu sklepu allinside.pl i sprawują się świetnie ;) Nie moge narzekać ;) A trochę pieniędzy zostało w mojej kieszeni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ecco są przede wszystkim warte swojej ceny, moim zdaniem. Ale fakt, najtańsze nie są, jednak można kupić, jak się dobrze poszuka. Ja kupuję w eccoshopie (www.eccoshop.pl), to jest sklep autoryzowany, więc buty oryginalne, a ceny są z kolei obniżone. I to sporo. Polecam zajrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie ceny jak na Eccoshop.pl to ja rozumiem... Jednak regularne ceny z galerii handlowych są trochę dla mnie za wysokie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajne te żółte buciki. A sklep Eccoshop.pl znam, też tam kupuje. Ceny mają nie do pobicia po prostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie drogie, może i wygodne, ale za mniejsze pieniądze znajdzie się równie wygodne. ;) Wejdź sobie na allinside.pl. Mają tam dużo wygodnych butów za o wiele mniejsze pieniądze. Sama tam kupuję czasem i jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem wcale nie są drogie, zobacz sobie ich ceny np. w sklepie http://eccoshop.pl/, o którym dziewczyny powyżej pisały. I nie wiem, że za takie pieniądze kupi się buty dobrej marki, porządnie, a nie na jeden sezon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eccoshop.pl ma bardzo fajne ceny, trudno sobie wyobrazić jeszcze większe obniżki przecież :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wytrzymałe może i są co zresztą potwierdzam żadna z kilku par butów ecco nie rozwaliła mi się, ale ich wygląd jest kiepski, i co jest ciekawe sandały po chodzeniu strasznie śmierdzą- nie tylko moje sandały i tylko ecco, co ciekawe w innych butach tej marki i innych nie ma aż tak przykrych zapachów jak w sandałach ecco. W tym roku doszłam do wniosku, że jednak jest strasznie przereklamowaną firmą, z takim sobie wyglądem, aczkolwiek dobrym wykonieniem, tylko z chorymi cenami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzydkie,i drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, żadnej fabrycznej produkcji - masówka nigdy nie dopasuje się do stopy tak idealnie jak ręczna robota ze skór tak miękkich - ze noga się w nich zakochuje od pierwszego kroku :-) Ja od pewnego czasu stawiam na oryginalne wyroby butiku MYS Wspólna 27. Są w stolicy, ale też online. Na hasło Wspólna można dostać 7 proc. rabat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mam te sandały i są rewelacyjne mam je od paru lat ,ogólnie z ecco to mam jeszce baleriny ,kozaki ,śniegowce i wszystkie są ok całe wygodne nie przemakają ,synowie tak samo od paru lat ecco noszą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×