Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ekołł

Co myślicie o butach Ecco ?

Polecane posty

Gość gość
Ja też bardzo lubię buty Ecco, a szczególnie biom light - baleriny sportowe. Serdecznie polecam! Są bardzo wygodne i mimo, iż używam ich kilka lat, nadal wyglądają jak nowe. Są warte swojej ceny. Jedyna "wada" butów tej firmy to fakt, że różne modele mają różną długość wkładki, przez co nie można ich łatwo kupić przez internet. Cena mnie nie odstrasza, bo za jakość warto zapłacić więcej i mieć chociaż jedne wygodne buty. Co do wyglądu, są oryginalne, to prawda. Można jednak znaleźć coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość max692
nie kupujcie....kupilem w zeszlym roku...zgubilem paragon...buty sie rozlazly,podeszfy sie rozkleily...buty prawie nie uzywane...firma sie wypiela...bez paragonu mam sie gonic....zenada...nie polecam nikomu....jezeli ktos chce ,to moge wyslac foty butow..pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE! NIE!!, słabe buty po miesiący się popsuły a firma nie chce uznać reklamacji, zwala winę na złe uzytkowanie, nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nie polecam, drogie i szybko się niszczą. Za to ostatnio napotkałam świetną stronę http://qvutu.getlink.gq/zOE Można tam wygrać super buty. Serdecznie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem są drogie ale bardzo wytrzymałe. Mam swoje juz 8 lat niczym nieinpregnowane i poza tym, że wyglądają na znoszone to nadal nie przemakaja i się nie rozkleiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem są drogie ale bardzo wytrzymałe. Mam swoje juz 8 lat niczym nieinpregnowane i poza tym, że wyglądają na znoszone to nadal nie przemakaja i się nie rozkleiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta2016
Badziewie i nie uznają reklamacji. Na buty dla dziecka wydałam ponad 500zł. Śnieg za oknem, a w bucie rozkleiło się zapięcie( ewidentna wina producenta). Na rozpatrzenie reklamacji mają 14 dni, ale w co ubrać dziecko następnego dnia do szkoły, kiedy za oknem mróz i śnieg. A za tydzień wyjazd na narty. Musiałam pójść do sklepu i kupić następne buty, kolejny wydatek. Poprosiłam o zwrot gotówki, bo po co mi dwie pary zimowych butów, ale Ecco zaoferowało tylko naprawę. Tak więc zostałam z dwiema parami butów, które na przyszłą zimę będą za małe. POLECAM GEOX, KTÓRY MA ZAWSZE LUDZKIE PODEJSCIE DO KLIENTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buty Ecco noszę od kilkunastu lat. Miałem już sporo różnych modeli od klasycznych butów wizytowych, poprzez modele trekingowe do sportowych. Ogólnie ta marka jest z tych droższych tak było i jest nadal -chociaż obecnie wysoka cena nie ma już uzasadnienia w jakości. O ile kiedyś buty po prostu zdążyły mi się znudzić i po kilku sezonach wyrzucałem, chociaż były nadal w pełni funkcjonalne (czasami wymieniałem skórzane wkładki bo miało to sens co 2-3 lata), to obecnie produkowane modele (za wyjątkiem tych ze skóry licowej) po dwóch latach użytkowania są już na tyle zużyte że nie da się ich nosić. Przecierają się lub pękają podeszwy, pękają boki, nubuk (mimo stosowania impregnatów) mocno płowieje, but nie ma już pierwotnego kształtu - (po roku wygląda jak stary styrany"dziad"). Najgorsze moim zdaniem są serie Ecco Receptor. Estetyka to kwestia gustu, obecnie uważam że sens kupowania marki ecco jeżeli chodzi o buty męskie ma sens tylko w przypadku klasycznych butów wizytowych z licowej skóry (chociaż i tak mocno ograniczyli gamę kolorów i wzorów) - te buty wyglądają wciąż na wykonane w tej samej technologii i identycznych materiałów jak 10 czy 15 lat temu. Wszystkie modele sportowe czy trekingowe poza logiem firmy ecco nie mają niczego innego czego nie znaleźlibyśmy u konkurencji często znacznie tańszej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buty Ecco są mega wygodne, najwygodniejsze jakie nosiłam. Są drogie to prawda ale dzięki kodom rabatowym można je kupić sporo taniej. Kody rabatowe do Ecco często są dostępne tu http://www.kody.pl/ecco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie warto ich kupować. nawet po przecenie. W tamtym roku kupiłem za 300 zł lub 325 zł po przecenie(normalna cena 550 zł) i już wyglądają jakby miały 10 lat. Słaba farba, po pierwszym nałożeniu ktoś mi w autobusie nadepnął na but i zeszła farba. Potem potknąłem się i w drugim miejscu zeszła farba. Fakt, że za nie od razu nie zabezpieczyłem, ale ludzie zlitujcie się. Potem kupiłem ich środki konserwujące. Kosztowały po 50 zł i jakieś chusteczki za 20 zł. Nic nie pomogło. Nawet ich farba w spreju nic nie pomogła. za każdym razem trzeba je smarować by wyglądały jak nowe. Po deszczu ich środki konserwujące schodzą. Niby nie widać uszkodzeń, pęknięć, ale za to stopa się poci i nie pomagają nawet najdroższe wkładki. Nie wiem teraz wszyscy produkują szajs i biorą duże pieniądze. Kiedy to się skończy? Jeszcze jedna sprawa, ktorą sobie wymyślił producent. Nie można chodzić w butach cały czas i trzeba zmieniać na inne. Kuźwa, co w takim razie jak kogoś nie stać na drugą parę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serdo
Ja się naciąłem, raz skórzana wkładka na pięcie była źle wyprofilowana i mnie obcierała. Po kilku dniach noszenia poprosiłem o wymianę lub naprawę to sprzedawczyni z ironicznym uśmiechem powiedziała że "poziom komfortu powinienem ocenić przymierzając". Niestety takie wady wychodzą po kilku godzinach chodzenia wiec jej przytyk to zwykła złośliwość. Generalnie mają słabą obsługę, przymilają się przed zakupem a potem mamy pana w d***e. No i to na siłę wciskanie dodatkowych akcesoriów. Miałem też przypadek że zapytałem czy można wymienić kolor sznurówek. Po zapłacie okazało się w domu że Pani nie wymieniła tylko dołożyła mi dodatkowe. Moja wina bo powinienem sprawdzić dokładnie kwotę przy płaceniu kartą ale to zwykłe chamstwo i na siłę zwiększanie koszyka. Na chwile obecną unikam i wole dać zarobić innym firmom z uczciwym podejściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klient007
Buty Ecco są niezwykle wygodne , oryginalne i wiele par mam już tak długo ,że chętnie bym je wyrzuciła , bo mi się znudziły wizualnie , ale mi szkoda BO NIE CHCĄ SIĘ ROZLECIEĆ. TRWAŁOŚĆ niesamowita! Wystarczy odpowiednio je konserwować . Polecam szczególnie Wosk ecco -świetny do wszystkich skór gładkich ! :)Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda tylko, że są takie drogie. No i ich design do mnie do końca nie przemawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujajo
Kupowałam buty ecco ale później w mojej miejscowości były trudno dostępne, przyjaciółka znalazła fajny sklep w internecie z butami https://multu.pl/kobiety-home skusiłam się i zamówiłam, naprawdę są świetne. W zasadzie za tą cenę to rewelacyjne, najważniejsze że rozmiar pasuje jak ulał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziona klientka
buty ecco kupiłam 3 tyg temu z bólem serca ze wzgl na cenę ale pełna nadziei że bedą wygodne podczas dlugiego chodzenia. Niestety PORAŻKA WIELKA, po okolo 4 godzinach siedzenia w samochod zie w temp okolo 21-22 st moje piety byly odparzone jakbym nakleiła na nie celofan ( reszta buta jest wykonana z siatki) a po przejsciu niewielkiego odcinka drogi natychmiast zrobiły mi pęcherze, pomimo iż mialam bardzo dobre bawelniane skarpety.ZDECYDOWANIE ODRADZAM zakup butów ecco przynajmniej sportowych modeli lepiej kupić wygodne sportowe firmowe buty np nike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy, żeby buty nie miały takiego ładnego loga i po wszystkim. Znacie Merg? Zobaczcie ile kosztują buty z tego samego materiału, tylko bez znanego loga. Czy naprawdę jest sens przepłacać za to wszystko? Czy one przetrwają dłużej? No chyba średnio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gygy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dwie pary butów zimowych męskich Ecco. W modelu 2N2 wyprodukowanym w Portugalii pękła podeszwa, zarówno w lewym jak i prawym bucie. W modelu Terrano podeszwa zaczęła zachowywać się jak "gąbka" chłonąc wodę i wydając dźwięk "syczenia". Buty ładne i wygodne, bardzo lubiłem obydwie pary, jednak w tym momencie nie nadają się do noszenia kiedy jest mokro. Dziwne, że wady te powstały niedługo po upływie terminu reklamacji, chociaż buty nie były jakoś intensywnie użytkowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katixx14
Ja się wyleczyłam z drogich butów kiedy kilka razy były problemy z reklamacjami i zwrotem pieniędzy. Fajną kolekcję znalazłam marki Jezzi, buty w świetnych cenach i póki co z kilku par które miałam (zimowe) poszła jedna reklamacja, uznana szybko i bez problemu. Tutaj chyba można kupić prosto od producenta: https://www.trendybuty.pl/jezzi-m-5.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz warszawa
Ostatnio dwie pary butow. Ecco Enrico oraz Transit. Po trzech miesiacach w podeszwach dziury, po pieciu buty do wyrzucenia. Podeszwy chyba robione z gumy do rzucia. Tandeta jak za komuny, a cena 400-500 pln. Odradzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz warszawa
Buty Ecco Transit takze jak ktos wyzej pisal przy chodzeniu na mokrym wydaja jakis dzwiek syczenia, jakby wciagaly wode jak jakas gabka. Dwie pary butow za 400- 500, podeszwa sie dziurawi po 2-3 miesiacach, a po 5 miesiacach do smieci. Straciliscie klienta, bo zeszliscie na psy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz warszawa
Jeszcze jedna para. ECCO sportowe za 500, wygodne nie powiem, maja czarne obwolutowanie ciut nad biala podeszwa, ktore po lekkim dotknieciu schodzi, wychodzi bialy kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem trochę przepłacasz za samą firmę, równie dobre i ładne obuwie znajdziesz w sklepach online, na stronie www.BucikSklep.pl mogę ich polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egegg
Produkcja naszych pantofli odbywa się ręcznie, dzięki temu otrzymujesz wyjątkowy produkt o wysokiej jakości. Sprawdź sam, a na pewno się nie zawiedziesz. http://pantofle-goralskie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakub z Poznania
Buty mnie straszliwe obtarły. Problem nie leżał po stronie mojej stopy ponieważ pożyczyłem te buty mojemu tacie (ma taki sam numer buta jak ja) i u niego tez pojawiły się bomble na piętach. Nie polecam. Są drogie i badziewiaste. W sklepie powiedziano mi że nie ma sensu reklamować ponieważ w bucie nie ma żadnych błędów produkcyjnych a produkt jest certyfikowany przez jakiś intelektualistów co to z jakiejś rady butów skórzanych i wiedza lepiej. Moje stopy wiedzą swoje. Nie polecam z całego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem kiedyś sandały Ecco - były bardzo wygodne, ale śmierdziały obrzydliwie. Nic nie pomagało... Niedawno znów kupiłem sandały tej firmy, bo zapomniałem o tamtym smrodzie. I znowu: wygodne, ale smród pojawił się prawie natychmiast. Także na wyprawę do Afryki może i super, ale spróbuj w nich przy kimś usiąść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×