Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ekołł

Co myślicie o butach Ecco ?

Polecane posty

Gość kartteczka
HEEJ, a czy weicie , że Eccoshop.pl ma teraz akcje z kodami?? Jest dzieki temu -20% na chyba nową kolekcję, nie wiem jak ze starą ale chyba o nową chodzi. Ja kupilam buty na wisone ecco i faktycznie wyszło o 20% taniej. Kod podają na FB , jest taki: FB_ECCO. Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przereklamowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jak kto użytkuje buty , jeśli nie są wiązane , impregnowane itd wiadomo,nie ma siły żeby się nie zajechały. Ja mam nie jedną parę ecco i uważam że są bardzo dobre , buty z systemem shock są super wygodne, mieciutko się w nich chodzi. także polecam . a co do ceny , ja kupuje na eccoshoppl i ceny mają b dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleksia
Mnie się nie podobają. Ostatnio sobie kupiłam buty na http://sklep-air-max.pl/. Zdecydowanie lepsze i niższe ceny. Mogę sobie pozwolić i z dwie pary kupić na zmianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ecco są super! Przede wszystkim dobra jakość, no i co za tym idzie komfort noszenia! Dzięki za namiar na kod rabatowy, chętnie skorzystam :) Choć faktycznie te ceny na eccoshop.pl są same w sobie bardzo atrakcyjne - z kodem to już mega fajnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwygodniejszejsze to NIke air max. Ja takie kupiłam na allinside.pl. Jestem z nich zadowolona, są nie tylko wygoodne, ale wiadomo fajnie wwyglądają i trwałe. Marka o czymś świadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalunia gość
Mam 2 pary czółenek na 6-7 cm obcasie klasyczne , skóra lakierowana . Drogie były ale od 5 lat nie mogę ich zedrzeć a juz mi sie znudziły :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewik52
To ja mam chyba pecha do butów ecco. Kupiłam model do wędrówek, ale okazał się totalną porażką. W butach mogę pochodzić około 20 minut. Potem stopy od spodu pieką niczym ogień. Parę razy próbowałam w nich chodzić myśląc, że to przejdzie. Niestety nie. Buty nowe i leżą w szafie. Przy mierzeniu w sklepie mięciutkie, wygodne. Ale przecież nie chodziłam w nich w sklepie 20 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem ne podobają mi się, ze sprotowych butów konkretniej do biegania najbardziej mi przypadły do gustu NewBalance Fresh Foam, nowa seria - jest teraz fajna promocja, można przetestować te buty i w razie czego oddać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem buty ecco są jak najbardziej warte swojej ceny! Ja mam kilka par - są mega wygodne, wygodniejszych butów w życiu nie miałam! Fakt, nie są najtańsze, ale za taką jakość warto zapłacić. Zresztą ja kupuje z internetu, przez eccoshop.pl, więc płacę średnie 30-40% mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie, kupując przez Eccoshop.pl, oszczędzasz sporo i wtedy buty ecco są w naprawdę przyzwoitej cenie, po odliczeniu rabatów, które ten sklep oferuje klientom. Natomiast niekiedy ceny regularne są trochę zaporowe. Ale buty same w sobie są rzeczywiście warte tej ceny, bo jakość mają w mojej opinie super. Czy są ładne? To już kwestia gustu, mnie się jednak podobają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się tam buty ecco podobają. Również zamawiam z http://perfektsport.pl bo rzeczywiście taniej, tak że się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam buty Ecco mam dokładnie 6 par. Tylko jedne okazały sie bardzo słabiutkie w dodatku nie uwzględnili reklamacji mimo że z podeszwy odpadł okrąglutki kawałek gumy po krótkim czasie Ale poza tym są super - zależy na jakie trafisz. Kozaków nigdy nie miałam, mam za to zimowe botki z wełną i chodzę już drugą zimę po największych śniegach i mrozach. Dałam 400zł ale było warto. Ciepłe i wygodne. Fajnie wyglądają na nodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdę mówiąc nigdy nie miałam butów tej firmy, więc ciężko mi się wypowiadać. Zwykle kupuję obuwie z www.italshoe.pl i jestem bardzo zadowolona jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z przedmówcą - trwałe i wygodne. Miałam kilka par, zawsze było wszystko OK. Faktycznie trzymały się kilka sezonów, oczywiście odpowiednio dbałam o nie. Jak się rzeczy szanuje, służą dłużej :) Zwykle kupowałam w UK, ale ostatnio zamawiałam także ze sklepu Eccoshop.pl, muszę przyznać, że ceny fajne i spory wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ja myślę o butach ecco? Kocham je <3 Są wygodne, super się nosi, nie czuć, że się ma buty na stopie. Do tego świetna jakość i ładne :) Najczęściej kupuję ze sklepu http://www.eccoshop.pl, przez internet po prostu taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam, że są dobrej jakości. I widziałam, że mają je w ofercie na Eobuwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo lubię Ecco. Fakt nie są najtańsze, ale jak się wyhaczy okazję - jakaś przecena, rabat lub np. w obniżonej cenie na Eccoshop.pl, to naprawdę warto zakupić, bo jakość jest po prostu świetna! Przewygodne buty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbyś się już zdecydowała, znajdziesz te buty na Eobuwie. Widziałam wiele modeli tych butów właśnie tam. Może będzie coś, co spodoba się Twojemu synowi. Mają sportowy charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne te wszystkie sklepy, ale akurat jak chodzi o ecco - a tej marki dotyczy ten wątek - to jednak na Eccoshop.pl największy wybór mają :))) W końcu to jest sklep dedykowany tej konkretnej marce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zamawiam z Eccoshop.pl, mają dobre ceny na ecco. A same buty ecco - UWIELBIAM, są wygodne, porządne i chodzi się w nich komfortowo :) A do tego lubię taki styl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz do Eccoshop.pl - mnie kiedyś domówili, sprowadzili skądś rozmiar, którego nie było : ) A szukałam też w salonach ecco. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×