Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ekołł

Co myślicie o butach Ecco ?

Polecane posty

Gość gość
Kiedyś to była dobra firma, ale teraz co kupuję to "coś się dzieje" (moje, męża, dziecka) mam już dość reklamacji i bojów z firmą, która nie dopuszcza do wiadomości, że wypuszcza buble. Klasyczne "jechanie na marce", GEOX'y są przynajmniej świetnej jakości i się nie rozpadają. Co za sens gdy kupuję dziecku buty, a przez co najmniej 2 tygodnie nie może w nich chodzić z powodu reklamacji. Zdecydowanie odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ja sie ostatnio zastanawiam nad takimi butkami z oryginalnebuty.pl mam wybraną opcje i główkuje czy je kupic: http://oryginalnebuty.pl/wmns-dunk-sky-hi-essential-644877-011 według mojego gustu te ostatnie sa najladniejsze i chyba je wezme, ale jakby jakas dziewczyna skonfrontowala sie z moim gustem to byloby milo. Co sadziecie o tych butkach? Musze jakies wybrac bo obecne mi sie juz znudzily. Ogolnie lubie taki wlasnie styl troche odlschoolowy, life style itp. A buty z ecco nie bardzo mi sie podobaja. Raz ze wygladowo sa takie sobie to jeszcze cene maja bardzo wysoka, wiec jak dla mnie odpada ta firma. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny, a słyszałyście o butach Celebrity? mi dosłownie kilka dni temu powiedziała o nich koleżanka z pracy, weszłam na ich stronę http://www.celebritybycb.com/ i powiem szczerze, że jestem szczerze zachwycona. któraś z was tam kupowała obuwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina85aaa
Można trafić na dobre - coraz rzadziej, ale w większości to badziewie i nieortopedycznie robione. Kupiłam buty typu adidas, które na początku były OK ( kilka dni). Potem zaczęły uciskać paznokieć dużego palca. Zaczęła mi się odklejać płytka paznokci dużego palca w obu nogach. Ortopeda i dermatolog powiedzieli, że Ecco robi buty nieortopedyczne, niedostosowane do stopy ( jakby robili buty na kowadła, a nie stopy) i nie mogę nosić butów, które nosiłam tylko miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelove_com_pl
Zapraszam na stronę z najlepszymi kosmetykami w atrakcyjnych cenach www.morelove.com.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam jedną parę butów tej firmy, ale jakoś bardziej gustuję w butach włoskich. Od pewnego czasu zamawiam buty i ubrania głównie z www.italshoe.pl Jakość tych wyrobów jest o wiele wyższa, niż większość dostępnych w sieciówkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 5 par i z kazdych jestem zadowolona :) Jak ktoś kupuje buty i mowi ze mu sie po miesiaciu rozlatuja to zapewne nawet ich w sklepie ecco nie kupil tylko jakies podrobki na necie za kilka groszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helamis
To bardzo droga marka. Kupuję buty mniej znanych firm. Dużo zamawiam z Merg.pl ale to są buty za kilkadziesiąt złotych. Tak drogie obuwie jak Ecco nie jest absolutnie na moją kieszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buty ecco można kupić dużo taniej niż w salonach w sklepie Eccoshop.pl :) Jakość świetna, solidne wykonanie - jak można zakupić 30-40% taniej, to nad czym się zastanawiać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nad tym, że skonstruowane niefizjologicznie, nie umiesz czytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak są za drogie to kupujcie sobie buty na bazarach , znacznie taniej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy skonstruowane niefizjologicznie? :D Rozbawiło mnie to sformułowanie, to chyba nie jest terminologia obuwnicza :) Dla mnie ecco są super, nie uważam, aby były za drogie, ale ja kieruje się jakością obuwia, a dopiero na drugim miejscu ceną. Bardzo sobie chwalę sklepy typu Eccoshop, gdzie mogę kupić dobrą jakość w obniżonej cenie, ale też kupuję w salonach ecco, jak coś mi akurat wpadnie w oko. Oczywiście każdy kupuje buty w takiej cenie, w jakiej chce i na jaką go stać. Ale nie rozumiem opinii osób, które w życiu butów ecco na nodze nie miały, a wydają sądy. To, że dla jednych są za drogie, nie znaczy, że dla innych też. Rozumiem, że mogą się komuś nie podobać, ale jakości odmówić tym butom nie mogę. Od lat kupuje buty tej marki i nigdy nie trafiły na reklamację. Ale może dlatego, że ja o buty dbam i nie wychodzę z założenia, że jak kupię buty za X zł (w domyśle drogie) to same w sobie będą się świetnie trzymały. Żeby była jasność: jest to moja opinia, poparta autopsją i rozumiem, że ktoś może stać na innym stanowisku. BTW, obuwie ortopedyczne to buty zdrowotne, ja tutaj mówię o normalnych butach dla osób, które nie muszą ze względów zdrowotnych stosować takich rozwiązań. Też kiedyś pytałam ortopedy o buciki dla mojego synka i buty ecco mi rekomednował, więc jak widać ilu ludzi, tyle opinii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie , ludzie nie dbają o buty , katują je, nie używają środków do ich ochrony ,a później wielkie zdziwienie że buty wytrzymały rok . Reklamacje zajechanych jak koń po westernie butów powinny być z góry odrzucone .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość membran
Że są drogie, a wielkiej jakości nie gwarantują - kupuję mniej znane marki, głównie od Merg. Udaje się trafiać w taki sposób bardzo fajne okazje. W jakim celu mam przepłacać? Ładne buty wcale nie muszą być drogie, a tym bardziej podpisane bardzo znaną marką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKate
Kiedyś ceniłam tą markę... niestety do czasu.. kupiłam sobie model bardziej sportowy, nubukowe buty "sportowe", w niecały rok zaczęły się przecierać na dużym palcu... trochę sceptyczna, ale namówiona przez męża zaniosłam je do reklamacji.... odmówiono, rzeczoznawca napisał, że kupiłam a duzy but, noga się przesuwala i stąd przetarcie.... totalne przegięcie.....poza tym były źle konserwowane.... specjalnie przeczytałam ulotkę do nich załączoną,n ie było na temat specjalnej konserwacji ani słowa..... butów używałam do spacerów z dzieckiem (wózkiem), synek był malutki, więc odpadało latanie po piaskownicach i różne dziwne wyczyny, jestem zażenowana, buty kosztowały ok. 350zł, wczesniej mialam adidasy za 200zł i wytrzymaly kilka lat, zużyły sie "naturalnie"..... wczesniej mialam tej firmy torebke nubukowa, strasznie sie powycierala...... koszmarne plamy się na niej pojawily, nie reklamowałam jej, gdyz byla kupiona przejazdem w innym miescie i juz sobie darowalam.....ale niestety co do jakosci ich obuwia mam duże zastrzezenia, cena nieadekwatna do jakosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głosujcie, a będzie Wam dane! Nawet 1.000 zł! Oddaj darmowy głos na Miss Publiczności na http://konkurs.1but.pl/ i wygraj 1 z 42 nagród. Na głosujących czeka 2 x 1000 zł i 40 x 100 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka991
Poczytaj sobie opinie o tych butach, ja słyszałam, ze są ok. Nigdy jednak ich nie kupowałam bo nie są w moim stylu. Mi bardziej podobają się takie buty jak tu http://zebra-buty.pl/ :) A macie już kupione buty na wiosnę? Niedługo trzeba będzie pożegnać się z kozakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merter
Uważam, że w cenie Merg można kupić znacznie ładniejsze obuwie, na lepszych warunkach. Tzn. wiem, że Ecco to marka, pytanie jednak czy warto za samą markę płacić, bo np. jeśli chodzi o wygląd, to one mnie nie powalają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam eccoshop.pl , dobre ceny mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra jakaś z tymi butami… - w kozakach popękała mi podeszwa - w pantoflach ze skóry lakierowanej popękał wierzch - pantofle ze skóry licowej OK. - sandały płaskie skórzane OK. - w sportowych zaczęła skrzypieć podeszwa - w drugich sportowych to samo…. - śniegowce OK. - botki na płaskim – skrzypiąca podeszwa Nigdy więcej butów Ecco. Mam jeszcze jedną torebkę – listonoszkę i jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może platfus ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłem skórzane 1,5 roku temu. Po roku chodzenia po chodnikach gdzie jedyne co mogło zmęczyć te buty to nasze deszcze i wilgoć, buty na przodzie są zmasakrowane. Skóra tak zniszczona że z brązowego zrobił się jasny beżowy kolor. Spodziewałem się po tej firmie jakości ale się zawiodłem. Po za słabymi materiałami są całkiem wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od czasu kiedy produkują Buty w Chinach jakoś bardzo się pogorszyła , są drogie niewarte ceny które za nie wołają . Kiedyś to była fajna marka i super buty na lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znawcy , buty się konserwuje , żadne bez tego nie dadzą rady . Jeśli chodzi o ecco to buty produkowane są w różnych krajach , w Chinach również (jak wszystko )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że buty się konserwuje. O skórzane buty trzeba dbać. Ja mam z ecco kilka par i jestem bardzo zadowolona z jakości. Buty solidne, trwałe, na pewno nie na jeden sezon. Co z tego że te z merg jako tako wyglądają? Może na zdjęciach, na żywo od razu widać tandetę. Przepraszam, jeśli kogoś uraziłam, ale te buty są tandetne po prostu w większości. Jest mnóstwo innych marek, jeśli ecco się nie podobają - w końcu w kwestia gustu - ale dlaczego kupujesz buty tak słabej jakości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, jesli ktos bylby zainteresowany zakupem butów ECCO w najblizszym czasie z rabatem 50 % prosze o odpowiedz (dogadamy sie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie też nigdy nie miałam, ale jak tak przeglądam te buty na http://eccoshop.pl, to powiem Wam, że wiele mi się podoba i z tego co tu czytam opinie, to są bardzo wygodne? Wyglądają na solidne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×