Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ilka89

suknia agnes 10750 =)

Polecane posty

Rzeczywiście 5 tys to dużo;/ Aktualnie cena sukienki agnes 10750 zł w salonie wynosi ok.2500 zł (dowiadywałam się wczoraj). Także 2 tys.za używaną suknię to chyba troche duzo? Dziewczyny nie ma rzadnej z Was z MAZUR??:D Tu miałabym mozliwość przymiarki:):) liduszka_a Ty jaki masz rozmiar sukienki?Chętnie zobaczyłabym zdjęcia.. czy masz wystawioną suknie na aukcji? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilka89 wstaw dobry adres e-mail. Ten, który podałaś nie istnieje:P Mogę prosić Cię o podesłanie kilku zdjęć na moją pocztę? To mój e-mail: justynka.t17@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matkooo faktycznie zly mail podalam lol ilonkaaaa@wp.pl mialo byc... foty bede miala w ten weekend takze podesle... i jak mozesz to sie przypomnij mailowo ... ;)) a dodatki fakt troche sporo mnie wyszlo za nie... teraz bym tego nie kupowala wszytskiego a przynajmniej w takich cenach ale coz bylo minelo ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liduszka_
justyna12345 na maila przyślę Ci link do mojej aukcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes 10750 aaaaaaa
justyna12345 - ja jestem z Olsztyna, odezwę się na prv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniczynka1407
Cześć, dwa tygodnie temu też ślubowałam w Agnes 10750. Nie było na weselu osoby, która nie zachwyciłaby się tą suknią: skromna,subtelna, idealna. Nie dokonywałam żadnych przeróbek w klasycznym modelu: ma 3 warstwy tiulu oraz koło, które dołączam do sukni. Szyta była na rozmiar 38 wzrost 172 - skrócenie przy tym kroju sukni nie sprawi, że straci ona fason. Suknia jest w nienaruszonym stanie, żadnych zabrudzeń. Jestem z Pomorza i chętnie odsprzedam ją za jakieś rozsądne pieniądze. Zakupiłam ją w salonie Agnes w Gdyni za 3,0tys pod wpływem chwili, bo tak naprawdę chciałam ją wypożyczyć za połowę tej ceny, ale jak zobaczyłam tę która jest przeznaczona na wypożyczenie to zdecydowałam się jednak mieć nową: suknia była kilka razy już wypożyczona a do terminu mojego ślubu znowu były na nią rezerwacje:skracana, wydłużana, zwężana a o stanie tiulu(tiul po jakichś porwaniach nie jest wymieniany tylko zaszywany!!!) i tego zdobnego pasa już nie będę się wypowiadać. osobiście uważam, że w tym jednym dniu można pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa i mieć na sobie coś co podkreśli naszą urodę a nie ją oszpeci. Dodatkowo zdjęcia plenerowe w sukni można zrobić w dowolnym dniu we własnej kietce, bo wypożyczoną trzeba już we wtorek oddać... Osobom zainteresowanym mogę podesłać na maila kilka zdjęć. Nie chcę w przód podawać ceny tylko czekam na jakieś propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamia9
Hej dziewczyny, Jestem zainteresowana kupnem tego modelu, można powiedzieć miłość od pierwszego wejrzenia ;) Chętnie kupię używaną, ale w bardzo dobrym stanie. Na co dzień noszę rozmiar 36, mam 164 cm wzrostu, planuję buty na niedużym obcasie - max.4 cm. Jestem z Legnicy - woj. dolnośląskie. Dziewczyny posiadające model 10750 na sprzedaż proszę o kontakt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula615
Jeśli któraś z Was ma do odsprzedania tą cudowną sukienkę to proszę o kontakt. Mam 165 cm wzrostu i noszę małe rozmiary 32/34/36. mój e-mail: paulinaszmytka@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula615
A do mojego ogłoszenia dodam jeszcze, że mieszkam w Gdańsku. Pozdrawiam !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liduszka_
hej ja mam do sprzedania - za 1600 zł z Bydgoszczy :) powyżej w postach opis sukni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnawiam temat :D saquaro15 jeżeli jeszcze tu jesteś, coraz zaglądam na Twoją aukcję, bo zakochałam się w Twojej kiecce :D ale tak jak pisałam, najbardziej zakochałam się w welonie i taki chcę mieć ! :) i mimo że model ten w 2014 będzie już przedawniony, to i tak ją kupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saquaro 15
kochaj siebie: TRAFNY WYBÓR :) suknie już sprzedałam pierwszej klience razem z welonami.:) suknia jest bajkowa. wyglada sie w niej i czuje nieziemsko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widziałam już promocję na tą suknie w którymś z salonów przeceniona na 2100 :) jest piękna i koniec chcę ją mieć! ;) a te welony jak kupowałaś? są trzy oddzielne i połączyłaś w całość? potem na weselu chciałabym mieć jednak krótszy, żeby mi się nie plątał przy tańcach, to kupować jeszcze jeden oddzielny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saquaro 15
kupowalam 3 welony z czego tylko 1 wartwe odpinalam na weselu. Tą najdluzsza 3.5 metrową. dluzsza wartwa byla zrownana z suknia i mimo moich obaw w ogole mi sie nie platala pod nogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze chciałam Cię zapytać o fryzurę do tego welonu, bo wydaje mi się, że powinnam mieć jakoś bardzo wysoko spięte włosy, jak Ty miałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saquaro 15
podaj maila. napisze na priv i wysle kilka fotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula615
ja również jeśli mogę proszę o zdjęcia. paulinaszmytka@wp.pl Z góry dziękuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnnnaaa
saquaro 15 jak możesz wyślij maila również mi aniawilk18@interia.pl w piątek będę musiała zdecydować się na jakąś suknię i chyba będzie to agnes 10750 :) bardzo jestem ciekawa jak wyglądały te 3 welony może coś podpatrzę u Ciebie :) p.s. jeśli któraś z Was ma jeszcze do odsprzedania tą suknię rozm 36 wzrost 164 cm to proszę o kontakt na maila... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liduszka_
Hej ja sie przypominam - mam nadal do odsprzedania sukienkę (w postach powyżej opisy) zapraszam i przypominam że można ją skracać i wiązać więc rozmiary sa uniwersalne koło +-2 numerów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saquaro15
dziewczyny podesle Wam dzis na maile. obiecuje:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saquaro15
dziewczyny dopiero dotarłam do domu. Padam na twarz. Wysle jutro. dziś brak mi sił. Informuje, żeby nie było, że robie z gęby cholewe:D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes 10750
http://www.google.pl/imgres?q=AGNES+10750&hl=pl&sa=X&tbo=d&rlz=1C1GTPM_plPL500PL501&biw=853&bih=472&tbm=isch&tbnid=XWqGHzDsmLdyLM:&imgrefurl=http://www.wujekfranek.pl/0,0,0,0,0,0,0,0,57870,suknia-slubna-agnes,ogloszenie,ogloszenia.html&docid=LfmqaEBHAGXGsM&imgurl=http://www.wujekfranek.pl/public/gallery/57870/suknia_slubna_agnes(5).jpg&w=641&h=800&ei=RoXPUMHKAa7a4QSz64CgAg&zoom=1&iact=hc&vpx=4&vpy=49&dur=1130&hovh=252&hovw=202&tx=143&ty=163&sig=103808255106879936243&page=3&tbnh=139&tbnw=114&start=30&ndsp=18&ved=1t:429,r:36,s:0,i:200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki sprzedam agnes 10750 rozm. 38 z welonem , kołem, bolerkiem, poduszeczka na obraczki, ksiega gosci ..... zainteresowane ilonkaaaa@wp.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazkiniaa
jestem zainteresowana kupnem na rozmiar 38 i wzrost 174, proszę o kontakt jazkinia@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×