Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ilka89

suknia agnes 10750 =)

Polecane posty

Gość liduszka_
hej! dziewczyny ja już po moim szczęśliwym dniu - mam do odsprzedania suknie Agnes 10750 wraz z bolerkiem i welonem dwumetrowym (podpinanym) - wszystko z tego samego tiulu co dół sukni. suknia była szyta na 175+ 5 cm obcas więc łatwo można ją skrócić (jest poprostu cięta od dołu). ogólnie noszę rozmiar 38 więc jest więc jest w standardowym rozmiarze. Jeżeli któraś jest z okolic Bydgoszczy - zachęcam do przymiarki :) gorset posiada 3 zapiecia, które można dopasowac do talii, ponadto wiązania. Suknie niestety ma dwa 3 cm rozdarcia tiulu, których oczywiście nawet nie widać przez ilość tego tiulu więc jak najbardziej można wszystko zaszyć :)Cena całego zestawu to 2200 zł (do negocjacji) pozdrawiam Was i życz wymarzonych chwil w pięknej Agnes - mi dała swobodę ruchów i mnóstwo radości - rodzina do dziś dzień zachwyca się jej prostotą i elegancją!!! chętne zapraszam do kontaktu mailowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liduszka_
ps. no i oczywiście w zestawie największa halka (koło) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saquaro 15
dziewczyny ja juz po slubie:))) Mam do sprzedania suknie agnes 10750 razem z 3 welonami. 1 warstwa 3.5 metra 2 równa z suknia 3 za plecy wygladał bosko do koka hiszpanskiego Byl mega gesty. bolerko i halke wypozyczalam z salonu ale mam buty (srebre). obcas 7 cm:) suknia jest niezniszczona. zadna wartwa tiulu nie jest naderwana. bardzo o nia dbałam poniewaz wiedzialam ze chce ja sprzedac. cena do uzgodnienia piszcie na priv: niemiecki50@wp.pl jak tylko dostane zdjecia od fotografa moge podeslac (za ok 1 tydz.) pozdrawiam wszytskie przyszle panny młode:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Jestem tu nowa. Poszukuję sukni agnes 10750-moja wymarzona:) Mam 168 cm wzrostu i rozm.36. Ma któraś do sprzedania podobne rozmiary? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mi się strasznie podoba, tylko chciałabym do tego tren doszyć. jaki jest przedział cenowy tej sukni w warszawie? ale ogółem słyszałam bardzo złe opinie na temat tego salonu na targowej... że oddają w ostatniej chwili, źle przerabiają itd. :( coś wiecie więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do liduszka_ czy Twoja propozycja cenowa nie jest zbyt wygórowana? Dziewczyny na allegro za do 2000zł sprzedają suknie Madonny o pierwotnych cenach 5000-6000zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liduszka_
hej :) tak też przemyślałam sprawę i szkoda żeby suknia niszczyła się na wieszaku - wystawiłam już ją za 1600 - 1700 zł no i mogę jeszcze ponegocjować... zapraszam chętne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saquaro15
do justyna 12345: Czy widziałaś suknię, którą wystawiłam na allegro? Wymiary mamy identyczne:) Zainteresowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saquaro15
w salonie kupiłam za 2700+500 zł za welony; łącznie 3200 sprzedaje za połowe. Do tego mam ramiączka które można w razie czego wykorzystać do dodatkowego wzmocnienia sukni. Ja ich jednak nie użyłam bo suknia trzymała sie idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałabym przymierzyć;) wymiary rzeczywiście b.podobne;) skad jestes??? moze bede miala mozliwosc przymiarki??:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saquaro15
WROCŁAW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuu... Daleko;/ Mieszkam koło Olsztyna;/ Innej możliwości przymiarki chyba nie ma,co? Chyba,że poprzez kuriera,ale to już nie to samo:) Ze też mieszkasz tak daleko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee myślałam, że jest droższa w salonie, skoro takie ceny sypią laski na allegro. agnes to nie madonna. do saquaro15 pięknie wyglądałaś :) oprócz sukni szczególną uwagę zwróciłam właśnie na długi welon, bo PM często pomijają ten ważny element. Mi osobiście nie podobają się krótkie, dlatego do kościoła chcę mieć na pewno długi. Pięknie go upięłaś. ogólnie całość prezentuje się mega super :) spośród tych wszystkich wycekinowanych PM wyglądałaś cudnie :) gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdywzyciunigdy
do liduszka_ Ty chyba zwariowałaś z taką ceną??? ja swoją kupowałam w 2011roku w Madonnie, zapłaciłam za samą sukienkę 4500zł. Nie będę wklejać swojego linka do aukcji, bo posądzicie mnie o ukrytą reklamę, suknia piękna, najczęściej kupowana w tamtym czasie. Mnóstwo telefonów dostawałam i maili, bardzo dużo zainteresowanie, ale dopóki ceny nie podałam... Chciałam za nią 2000zł. Potem zaczęłam schodzić, schodzić, schodzić. Po negocjacjach dziewczyny proponowały mi maks 1200zł. Więc się zastanówcie, bo "moda na ten model" szybko minie i sukienka zostanie w szafie, jak jak moja. Kiedy teraz proponuję 1500zł, nikt nie jest już zainteresowany. Ostatnio na allegro pojawił się ten sam model, co mój. Dziewczyna chciała za nią 900zł. Oferta zniknęła w ciągu kilkudziesięciu minut. Jeżeli dałyście za Agnes maks 2800zł, to więcej niż 1200 nie proponujcie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saquaro15
dzięki "kochaj siebie" starałam się...było wybierania, przebierania prawie rok czasu:) ale warto było. ale nie ma tu co porównywać firm. Widziałaś suknie Kwaśniewskiej?? za nią nie dałabym nawet 500 zł. Strasznie mi sie nie podobała.:D Sukni za bezcen byleby tylko sprzedać napewno nie sprzadam. Za cenę 500-800 zł razem z welonami wolałabym już zostawić kieckę na pamiatkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdywzyciunigdy
jeżeli dla Ciebie 800zł to bezcen to ok... Myślę, że te 1200zł ktoś by Ci zapłacił na pewno, a wtedy masz już prawie wakacje 8dni w egipcie all inclusive ;) Nie piszę nic po złości, poprostu opisuję jak to wyglądało z mojej strony. Na początku mi się wydawało, że bez problemu ją za te 2000zł sprzedam, bo firma itd. Ale niestety... dziewczyny jak mają dać powyżej 1500zł za używaną suknię, to albo dokładają 500-700zł i kupują nową albo szukają krawcowej magiczki i szyją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suknia jest piękna to bez dwóch zdań. Myślę, że też porostu bardzo do Ciebie pasowała, nie każda PM mogłaby tak pięknie wyglądać. A napisz coś o tych welonach, bo mnie strasznie intrygują. Tzn ten dlugi, jest jakis bardzo gęsty. Zakochałam się w nim, jest poprostu boski! Bo PM zazwyczaj zarzucają na siebie krótką firankę bez wyrazu, a ten jest jakiś taki inny. Ile za niego zapłaciłaś? I co to za materiał? Sukienka jest z organzy czy tiulu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saquaro15
niech szyją :) do mojego kompletu musiały by dopłacić 1600, żeby mieć nówkę z welonami ze sklepu. Każdy ma wolny wybór. nikomu nic nie narzucam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saquaro15
suknia jest tiulowa. welony również miałam z włoskiego tiulu. gładkie bez żadnych ozdób. Ja równiez jak widziałam krotkie weloniki to mnie odrzucało bo jak dla mnie " w ogóle to nie wygląda", a jeszcze jak są z jakimiś satynowymi lamówkami to już całkiem wiocha. :D bolerka nie miałam bo tez mi do zestawu w ogole nie pasowało. Znalazłam idealnie pasujący tzn namówiłam Panie w salonie, zeby mi pożyczyły bo koszt był ok 450 zł :D wiec takim sposobem mialam "coś pożyczonego" 1 warstwa: 350 cm 2 warstwa: 170 cm (równa z suknią) 3 warstwa: 100 cm. wszytskie na osobnych trzech grzebykach. ale idealnie trzymały się fryzury. Martwiłam się bo były dość ciężkie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saquaro15
aha. welon ten najdłuższy szeroki był na 3 metry czyli 350 cm dlugi 300cm szeroki :D to nadało mu gęstości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liduszka_
do nigdywzyciunigdy może i zwariowałam ale myślę że 1 600 zł to nic - to połowa ceny (nawet trochę miej) niż dałam za cały komplet czyli suknia+kolo+welon+bolerko. Rozumiem, ze występujesz w roli "prawnika" innych Panien, ale niestety myślę, ze lepiej zapłacić za wszystko 1600 zł i czuć się w ten wyjątkowy dzień najpiękniejsza Panną młodą, niż kupić byle suknie za 700-1000 a potem żałować :o) niżej nie zejdę tylko dlatego, że komuś się nie podoba moja cena - można jeszcze ponegocjować, ale na pewno 1200 zł za TĘ suknię to stanowczo za mało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do liduszka_ ja w tej sytuacji akurat będę bronić nigdywzyciunigdy, bo cena 2000-2200 jest zdecydowanie zbyt wysoka :( Ale 1600zł to ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saquaro15
wbiłam się akurat w cene. 1600 zł:) dziewczyny kupujecie !!!:) LIDUSZKA masz rację :) popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie ;) jestem zalozycielka tego watku z tymzezmienilam nick. jestem juz miesiac z kawalkiem po slubie i mam do sprzedania cudna 10750. ja za suknie lacznie ze wszytskimi dodatkami dalam ok 5 tysi . wrazie ktoras bylaby zainteresowana to prosze sie zglaszac. suknia w nienaruszonym stanie. :) pozdrawiam chetne pisac ilonkaaaa89@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i oczywiscie cne do uzgodnienia. Kobietki z Głownego salonu agnes powiedzialy ze to najnowsza kolekcja i spokojnie 2000tysie mozna brac... heh po wiecej informacji piszcie na email podany w poprzednim poscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saquaro
to cię nieźle naciągnęli. 5 tys za suknie z dodatkami :D niezle dodatki musialas mieć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×